کانادا مردان راگبی 7s تیم می افتد به ایرلند در L. A.

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا مردان rugby sevens تیم دچار 17-12 شکست به ایرلند روز شنبه در مردان uberfacts رویداد در لس آنجلس. تری کندی به ثمر رساند بازی-تصمیم گیری سعی کنید به عنوان زمان زد به شکستن کراوات و ایرلند پیروزی.

ایرلند به ثمر رساند باز سعی کنید از بازی با اردن Conroy با استفاده از قدرت خود را برای شکستن شل برای نمره. Conroy نزدیک بود به ثمر رساند و بعدا دوباره در باز کردن نیم تا اسحاق Kaay آورده او را از پشت.

کانادا عقب زده برای مساوی کردن بازی پس از تئو Sauder شکست به میدان باز برای یک امتحان کنید. میلتون, Ont., بومی دیوید ریچارد پس از آن گل اول خود را امتحان کنید به عنوان یک عضو از تیم کانادا به امن 12-5 شود در حاصل کار دو تیم.

گرگ اوشی گل برای ایرلند برای مساوی کردن بازی در نیمه دوم با اول خود را حرفه ای سعی کنید برای کشور خود. اما ایرلند بهترین ذخیره برای آخرین بار به عنوان تری کندی سرد این بازی را برای کشور خود توسط juking پنج کانادایی در راه خود را به ثمر رساند این بازی برنده در ثانیه های پایانی.

کانادا می ایستد 10 در رده بندی کلی در حالی که ایرلند شماره 9 پس از چهار متوقف می شود در 10 رویداد HSBC World Rugby Sevens Series. کانادا نقش مقابل شماره 2 آفریقای جنوبی در 5:53 p. m. و قبل از مواجهه با شماره 11 کنیا در 9:35.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>