کانادا نیروی دریایی به رها کردن عبارت ‘ملوان’ نفع gender-neutral عناوین

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

سلطنتی کانادا نیروی دریایی است که به دنبال به نمودار آبهای جدید با حذف واژه “ملوان” در هنگام اشاره به آن در تاریخ و ملوانان و جایگزینی آن با چیزی بیشتر gender-neutral.

نیروی دریایی در سراسر جهان با استفاده از شرایط “عادی سیمن” “قادر سیمن” “پیشرو ملوان” و “استاد ملوان” برای چندین دهه و در برخی موارد بوده است.

اما Cmdr. دبورا لین گیتس می گوید که شرایط در حال جایگزین در کانادا به عنوان نیروی دریایی است و صدها نفر از ملوانان با این نسخهها کار برای تبدیل شدن به بیشتر های متنوع و فراگیر است.

ادامه مطلب: نیروهای مسلح کانادا ایجاد می کند ‘نفرت انگیز رفتار سیاست به مبارزه با افراط گرایی در صفوف آن

او می گوید: همچنین با هدف ساخت مطمئن شوید که نیروی دریایی ترین junior member احساس امنیت و افتخار صفوف خود و حرفه اذعان دوسر در ارتباط با اصطلاح “ملوان است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اعضای نیروی دریایی و همچنین عموم مردم خواهد بود قادر به رای دادن آنلاین در دو گزینه شروع جمعه با هر دو مدل جایگزین “ملوان” در محل “ملوان” در راه های مختلف.

در حالی که این طرح به رها کردن این اصطلاح در حال حاضر باعث برخی واکنش ها در رسانه های اجتماعی گیتس می گوید نیروی دریایی می خواهد به نشان می دهد هر دو کانادایی و ملوانان آن است که مدرن و مترقی سازمان است.

چگونه انفجار روی HMCS Kootenay در ادامه به آماده سازی کانادا ملوانان 50 سال بعد

چگونه انفجار روی HMCS Kootenay در ادامه به آماده سازی کانادا ملوانان 50 سال بعد

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>