کانادا کمیته المپیک ساخته شده ‘اخلاقی’ تصمیم به برداشت اولیه از توکیو 2020

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا تصمیم به خروج زود هنگام از بازی های المپیک در مورد کل جهان است.

Tricia Smith, رییس کمیته المپیک کانادا (COC) روز جمعه گفت سازمان او مشخص نمی شود آن را اخلاقی برای حضور در توکیو 2020 پس از مذاکرات متعدد با کارشناسان و ورزشکاران خود را.

در مارس 22, کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد چهار هفته جدول زمانی برای تعیین اینکه آیا به تعویق انداختن توکیو بازی. یک روز بعد COC گفت: آن را نمی خواهد ارسال ورزشکاران به توکیو مگر این که بازی تاخیر شد یک سال.

“هنگامی که تصمیم IOC در آمد که ‘ما در حال حاضر در نظر تعویق افتادن “من فکر بزرگ’,'” اسمیت گفت: CBC Sports’ اسکات راسل. “و سپس ما تو را دیدم که آنها نیاز به چهار هفته و دیدیم که آنها گفت که جولای تاریخ هنوز بر روی میز است.”

سازمان دیده بان | اسمیت مورد بحث COC تصمیم به خروج از توکیو 2020:

CBC Sports’ اسکات راسل خطاب به رئیس کمیته المپیک کانادا Tricia اسمیت در مورد وضعیت ورزش در کانادا است. 3:15

اسمیت یک زن 63 ساله در ونکوور بومی گفت: او قابل درک است که کمیته بین المللی المپیک نمی تواند فقط upend المپیک “بر روی یک سکه” اما COC پیام به کمیته بین المللی المپیک روشن شد.

“در حالی که شما در حال تعمق که آیا شما باید نوعی از بازی در ماه ژوئیه ما می خواهیم شما را به می دانم که اگر اتفاق می افتد که ما نمی اخلاقی قادر به ارسال یک تیم” اسمیت گفت.

“شما نیاز به زمان, اما ما باید به این تصمیم به عنوان شهروندان جهانی برای کنترل این بیماری همه گیر است که بزرگتر از ورزش است.”

دو روز بعد از بازی های المپیک که رسما تحت فشار قرار دادند یک سال با توجه به نگرانی های بهداشتی اطراف coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر کل جنبش می یابد خود را در تنظیم مجدد و حالت بازیابی. در کانادا در روز جمعه نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد 500 میلیون دلار بودجه اضطراری نسبت به هنر و فرهنگ و ورزش است.

به جای کمک های مالی مستقیم به COC اسمیت پیشنهاد بودجه فدرال باید سر به سمت ستون فقرات, ورزش در کشور — باشگاه است که در آن هر المپیک مطرح شده است.

“کانادا از دست رفته است, ورزش در حال حاضر و بنابراین ما امیدوار است که بخش زیادی از آن 500 میلیون دلار خواهد شد که برای حمایت از سیستم ورزش و کسانی که در باشگاه ها و آن دسته از اشخاص که در حال رفتن به بسیار مهم برای بهبود کانادا و کانادایی ها همانطور که ما حرکت رو به جلو” اسمیت گفت.

در سطح جهانی جنبش المپیک است چیزی اسمیت گفت: می تواند به بهبود خود را از طریق این بحران حتی در راه های کوچک به عنوان کاهش انتشار کربن با برگزاری جلسات بیشتر در تماس های ویدئویی.

سرانجام جنبش المپیک می تواند تبدیل به یک نماد پشتکار.

“من فکر می کنم ما می آیند و ما به بازی های المپیک و ما امیدواریم که که ما می خواهیم دوباره طلوع و بازی های المپیک خواهد بود چیزی دیدنی و جذاب, چرا که آن را نشان می دهد چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما برای اولین بار در جهان, هنگامی که ما همه با هم کار کنند و در این مورد ضرب و شتم این بیماری همه گیر” اسمیت گفت.

مبارزه برای زنان در ورزش

اسمیت که برنده نقره قایقرانی را coxless جفت رویداد در سال 1984 بازی های المپیک نیز در کمیته بین المللی المپیک در رابطه با این کمیسیون است. در حال رشد با پدر و مادر که هر دو ورزشکاران او گفت: فکر می کردم که او نمی تواند چیزی را فقط به خاطر او یک دختر هرگز عبور ذهن او.

اما پس از سال ingratiated در المپیک, ورزش, جنسیت و نابرابری شد و بیشتر و بیشتر روشن است. اسمیت با اشاره به ترودو نیاز به توضیح خود را به طور مساوی تقسیم کابینه فدرال در سال 2015 به عنوان مثال از چه مقدار کار بیشتری باید انجام شود برای پایان دادن به نابرابری جنسیتی.

“وقتی که دیگر هیچ-داستان پس از آن ما در حال گرفتن در جایی اما من خیلی خوشحال می شود در یک کشور که واقعا قهرمانان تنوع و جشن تنوع. آن را که ما به عنوان کانادایی و آن را قطعا که ما به عنوان یک جامعه المپیک و ورزش جامعه” اسمیت گفت.

اسمیت به پایان رسید پنجم در coxless جفت در سال 1976 بازی اما حضور در بازی های المپیک مسکو در سال 1980 پس از کانادا و بسیاری از کشورهای دیگر را تحریم.

به عنوان مثل اسمیت گفت که او می تواند همدردی با ورزشکاران امروز مجبور به صبر کنید یک سال است.

“من فکر می کنم هیلی [Wickenheiser] گفت: آن را واقعا به خوبی: این شاید مهم ترین تیم است که شما تا کنون شده است در” اسمیت گفت.

“شما تنها نیستید. ما همه در این با هم. ما همه تیم کانادا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>