کانادا پارچ James Paxton تحت عمل جراحی برگشت از 3-4 ماه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

همه در خارج از فصل, New York Yankees مدیر کل برایان Cashman نگران James Paxton پشت درد و نگهداری می شود نشان می دهد: “اجازه دهید فقط می توانید عمل جراحی از راه. ما در حال از دست دادن زمان است.”

پکستون بررسی شد توسط سه پزشک که گفت: این موضوع می تواند خود را حل و فصل.

“همه آنها آمد و به همان نتيجه گيری: هیچ هیچ هیچ” Cashman به یاد می آورد.

اما Paxton نیست بهتر است و در نهایت این عملیات چهار شنبه. او انتظار می رود که کنار تا ماه مه یا ژوئن.

نیویورک گفت: دکتر اندرو Dossett در دالاس انجام میکروسکوپی کمری دیسککتومی که در آن فتق دیسک تعمیر و حذف یک peridiscal کیست. یانکی ها برآورد Paxton قادر خواهد بود برای شروع به پرتاب در حدود شش هفته است و می تواند زمین را در لیگ های بزرگ بازی در سه تا چهار ماه.

پکستون از Ladner, B. C., چپ نهایی خود را به طور منظم فصل شروع در تگزاس در سپتامبر. 27 پس از یک زمین باز یافته با آنچه که یانکی ها گفت: یک تنگ چپ glute عضله است. که به پایان رسید Paxton حرفه ای-بهترین خط از پیروزی در 10 متوالی شروع می شود.

پکستون مورد بررسی قرار گرفت و سپس توسط یانکی ها سر پزشک تیم دکتر کریستوفر احمد و رنجرز پزشک دکتر کیت مایستر و پارچ دریافت تزریق داروی مسکن. پکستون رفت 1-0 با 3.46 عصر در سه پست-فصل شروع می شود, اجازه می دهد پنج اجرا می شود در 13 نوبت.

“آن را حل و فصل. او تن به تن بسیار خوبی به خصوص در هوستون” Cashman گفت. “اما زمانی که او شروع به ramping تا زمستان خود برنامه چهار هفته یا بیشتر پیش او شروع به احساس علائم دوباره.”

پکستون مورد بررسی قرار گرفت توسط Dossett دریافت دور جدیدی از تزریق شد و گفت: ببینید که چگونه او احساس در سه هفته.

“این معلوم و واضح است که نمی حل مشکل پس از مداخله جراحی و سپس آخرین رفت و آمد مکرر” Cashman گفت.

تضعیف چرخش

پکستون آسیب تضعیف یک یانکی ها چرخش در حال حاضر از دست رفته right-hander دومینگو که باید در خدمت نهایی 63 بازی از یک 81-بازی تعلیق برای نقض لیگ اصلی بیس بال را با خشونت خانگی سیاست. او واجد شرایط برای بازگشت ژوئن 5, محرومیت هر تعویق.

پس از موافقت میلیارد و 324 میلیون ما نه سال قرارداد right-hander Gerrit کول سر یک چرخش که شامل righties لوئیس سورینو و Masahiro تاناکا و lefty J. A. Happ.

Lefty اردن مونتگمری که بازگشت در ماه سپتامبر از تامی جان, جراحی, یک نامزد به جای پکستون در چرخش در شروع فصل همراه با راست دست لوئیس Cessa و جاناتان Loaisiga و rookies Deivi گارسیا و Michael King. Cashman گفت: ترکیب اغل گاو یا حشم تلاش نیز یک گزینه است.

“چیزها همیشه اتفاق می افتد به طوری که بیشتر سلاح های شما بهتر” مونتگمری روز دوشنبه گفت: در این یانکی’ minor league پیچیده در تمپا, فلوریدا. “من به آماده شود.”

پکستون آسیب دوم برای یانکی ها که شروع بهار آموزش در هفته آینده. سوئیچ-هدف قرار دادن مرکز fielder هارون هیکس نیست و انتظار می رود تا ماه ژوئن یا ژوئیه پس تامی جان تحت عمل جراحی آرنج راست در Oct. 31.

نیویورک قرار داده شده یک لیگ بزرگ رکورد 30 بازیکن در کشته شدن این لیست در مجموع 39 بار فصل گذشته پس از آن بازرسی و نگهداری آن آموزش و مطبوع کارکنان.

31-در سال left-hander, پکستون یک حرفه ای-بهترین 15-6 با 3.82 عصر آخرین فصل است. او در 5-6 ماه ژوئیه اما شروع به کاهش درصد fastballs و رفت و خود را در خط.

او قبول کرد که در ماه گذشته به $12.5 میلیون قرارداد یک ساله است و واجد شرایط به صورت رایگان آژانس پس از این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>