به نظر می رسد مانند جزیره پرنس ادوارد منجر راه در کانادا, بازگشت به فوتبال با کانادا لیگ برتر به دنبال احتمالا لگد کردن آن همه گیر تاخیر نجومی در چرلتتون.

جزیره ونکوور نیز در حال اجرا به میزبانی کانادا در ليگ برتر.

“هر دو بسیار هیجان زده در مورد کانادا لیگ برتر گفت:” CPL کمیسر دیوید Clanachan.

کانادا انجمن فوتبال جمعه اعلام کرد که ورزش می تواند رزومه در P. E. I. B. C. ارائه باشگاه رقابت در مرحله نهایی از آن “بازگشت به فوتبال دستورالعمل” که شامل تکمیل یک “self-assessment tool.”

کانادا فوتبال گفت: کار تیم می تواند رزومه آموزش در P. E. I. به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته با باشگاه در B. C. شاید زیر در هفته آینده.

CPL در ضمن روز جمعه گفت که صاحبان آن باشگاه و بازیکن رهبری تا به حال به اتفاق آرا توافق کردند که در “ساختار و مفهوم استراتژی پیشنهادی امکان 2020 CPL فصل است.”

سازمان دیده بان | آن را خیلی زود برای بازگشت به ورزش؟:

CBC Sports’ جیمی Strashin جزئیات مختلف بازگشت به بازی سناریو اتفاق می افتند در سراسر ورزش حرفه ای چشم انداز است. 2:52

در حال حاضر آنها فقط نیاز به ناخن یک محل با P. E. I. و جزیره ونکوور دو نامزد پیشرو. که شامل گرفتن تایید از مقامات بهداشت محلی.

“ما احساس بسیار با اعتماد به نفس است که ما سلامت و پروتکل های ایمنی بسیار دقیق” Clanachan در مصاحبه ای گفت:. “و من می توانم بگویم بازیکنان ما خوشحالیم که با آنچه آنها دیده می شود. آن را پاسخ به تمام سوالات خود را و بیشتر.”

‘شارلوت باز است برای کسب و کار’

شارلوت تاون مطرح شده دست خود را از طریق یک بیانیه جمعه.

“شارلوت باز است برای کسب و کار” شهردار فیلیپ براون در بیانیه ای گفت. “من هیجان زده می شود قادر به گسترش دعوت به کانادا, لیگ برتر و آن هشت عضو تیم به بازی خود را تغییر تک شهرستان های نجومی در زادگاه کنفدراسیون — آن را دریافت نمی کند بیشتر کانادا از حق در اینجا در چرلتتون

P. E. I. دولت را تایید کرد در ماه گذشته بوده است نزدیک HFX Wanderers FC در مورد داشتن CPL سر فصل آن در استان است.

جزیره ونکوور و Langford, B. C., خانه لیگ اقیانوس آرام FC نیز ابراز علاقه.

لیزا Beare, B. C., وزیر, گردشگری, فرهنگ و هنر گفت: او شده است در تماس با CPL در مورد میزبانی یک کوتاه فصل در لانگفورد.

“ما در حال حاضر در حال بررسی پیشنهاد خود” Beare در بیانیه ای گفت. “این امر می تواند بزرگ به کانادا فوتبال در حال بازی در جزیره ونکوور در این تابستان در راه است که امن برای همه است.”

مانند لیگ برتر فوتبال CPL است که به دنبال در مرحله یک round-robin مسابقات در یک مکان. امید است هر دو لیگ ممکن است قادر به ادامه بازی خود را در شهرستانها میزبان در تاریخ بعد.

“مشکل با جهان ما در امروز زندگی می کنند که همه چیز در حال تغییر است به سرعت هر روز” گفت: Clanachan. “است که می تواند خبر بسیار خوبی برای ما چند ماه از هم اکنون و یا آن را می تواند خبر بد.

“من برگزاری امیدواریم که که [در حال پخش در صفحه اصلی شهرستانها] می تواند مورد. من فکر می کنم همه نوع از امید است.”

لیگ اهداف جولای سرگیری

لیگ بود که میله میله به شروع فصل دوم آن در آوریل 11 بوده ولی در وقفه با توجه به جهانی همه گیر.

از جمعه P. E. I. بود 27 تایید موارد COVID-19 و هیچ مرگ و میر. جزیره ونکوور تا به حال 130 موارد از جمله پنج مرگ و میر.

لیگ این است که به دنبال شروع اواسط یا اواخر جولای با بازی رفتن به ماه سپتامبر است. Clanachan می گوید: از آن خواهد شد تا به محلی مقامات بهداشتی اگر تیم را به خود قرنطینه پس از ورود.

لیگ برخی از تجربه در حمل و نقل آن تیم یکهو پس گرفته و آنها را به جمهوری دومینیکن برای pre-آموزش فصل قبل 2019 کمپین افتتاحیه.

کانادا فوتبال می گوید یکی دیگر از دو به چهار استان می تواند به دنبال P. E. I. B. C. در بازگشت به بازی.

“شروع با تعلیق تحریم, فوتبال, در مارس ساعت های بی شماری از متفکر و اندازه گيري بحث و برنامه ریزی بدست ما را به یک محل که در آن ما با اعتماد به نفس ما می تواند یک بار دیگر با ارائه یک ورزش امن محیط زیست در مناطقی از کشور که در آن استانی و محلی باید اجازه بازگشت به فعالیت های فیزیکی” کانادا فوتبال, دبیر پیتر Montopoli در بیانیه ای گفت.

مناطق مختلف ممکن است انتخاب کردن برای قوانین مختلف در از سرگیری این ورزش است. انتاریو برای مثال می توانید انتخاب کنید برای بازگشت به بازی بسته به منطقه است.

طرفدار تیم های حکومت خود را در لیگ بازگشت به بازی پروتکل و همچنین بهداشت محلی و مقامات دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de