کانادا مقررات می گویند غیر پزشکی ماسک صورت برای فروش نیاز به یک برچسب

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

همانطور که بیشتر مردم اطراف آلبرتا با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19 رقابت دفتر کانادا تلاش برای آموزش به کسانی که ماسک صورت در قوانین آنها پس باید در نساجی برچسب عمل می کنند.

آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw است گفت: توصیه این است که برای بهره به پوشیدن ماسک اگر آنها در حال رفتن به جایی که در آن آنها خواهد بود دو متر از شخص دیگری.

ادامه مطلب: Coronavirus: پوشیدن غیر پزشکی ماسک خواهد به دیگران کمک کند اما نه شما تام می گوید:

این اداره گفت: کسب و کار و یا صنعتگران که در حال ساخت و فروش غیر پزشکی ماسک صورت نیاز به هم وصل کنید و یک جابجایی برچسب.

برچسب باید گفت آنچه فیبر ترکیب شده است و که در آن ساخته شده است. این نیست که قانون جدید — آن را شامل تمام مقالات نساجی برای فروش. این برچسب را می توان یک برچسب چسبیدن برچسب لفاف بسته بندی و…. و یا می توان آن را دوخته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هر کسی به جرم یک جرم در نساجی برچسب عمل می تواند جریمه به $5,000 اما وقتی که می آید به غیر پزشکی ماسک صورت — در حال حاضر تمرکز بر روی آموزش و پرورش است.

“این ویژه بودن یک آیتم جدید در بازار بسیاری از مردم (در حال) نه آشنایی با قوانین و الزامات” رقابت, اداره, ارشد, قانون رقابت افسر آرتور کارسون گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“کل ایده این است که: (به) آموزش و پرورش برای کسب و کار صنعتگران هر کس ممکن است فروش این محصولات به درک آنچه تعهدات خود هستند و به اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان دریافت این اطلاعات در هنگام خرید این محصولات است.”

وندی Zelmer در ادمونتون آلتا., گفت: مادر او شروع به ساخت پارچه ماسک برای فروش برای $5 یا 6 که بیشتر کمک می کند تا پوشش هزینه های مواد. Zelmer گفت: اضافه کردن برچسب فقط احساس می کند بیش از حد.

“من موافق نیستم با این شرایط من فکر می کنم که مردم باید مجاز به ایجاد ماسک های خانگی و فروش آنها را به افرادی که می خواهید به آنها را خرید. اگر کسی می خواهد به یک ماسک را با تمام جزئیات آنها این امکان را دارند.

“اگر مردم شروع به برچسب زدن ماسک و خاص وجود دارد دولت قوانین سپس مادرم گفت: … او در حال رفتن به توقف ساخت ماسک.”

Zelmer گفت: آن را نیز دشوار است به دانستن دقیقا همان چیزی است که فیبر ترکیب در برخی از پارچه آنها خریداری چندی پیش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: عمومی, ماسک, برنامه شروع به کار در آلبرتا در پایان این ماه: کنی

Patti Diemert از کلگری آلتا., که همچنین باعث می شود ماسک, گفت که او تا به حال یکی از مشتری بپرسید برای الیاف ترکیب پس از او آغاز شده و ساخت آنها در اوایل این سال است. Diemert گفت: ماسک ها 100 درصد پنبه و او خوشحال است که اطلاعات به هر کسی که آن را می خواهد.

Diemert نیز نیست بنابراین مشتاق ایده شوی هر ماسک.

“من کمی سفید, برچسب, من می توانم چوب در تمام ماسک اگر من تا به حال. اما شما می دانید که مصرف کننده است که فقط رفتن به rip کردن آنها و پرتاب آنها را در زباله” Diemert گفت.

“هدف چیست؟”

کارسون گفت: گرفتن برچسب های ارزان و حکومت در جایی است که به اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به تصمیم گیری آگاهانه.

“این اطلاعات اجازه می دهد تا [مصرف کنندگان و] بدانید که چه الیاف ترکیب است و به خوبی می دانم که فروشنده نام و محل کسب و کار. اگر آنها نیاز به تماس با آنها را برای هر گونه مسائل و یا سوالات آنها ممکن است در مورد ماسک صورت… آنها قادر به تماس با فروشنده” کارسون گفت.

ادامه مطلب: ماسک صورت اضافی به عنوان مانعی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 می تواند تبدیل شدن به شایع تر در آلبرتا

وجود معافیت به برچسب مورد نیاز برای مواردی که برای:

  • کمک های مالی
  • تجاری و یا شرکت های صنعتی
  • فدرال و استانی ادارات یا سازمان های
  • خدمات عمومی
  • موسسات آموزشی
  • امکانات مراقبت از بهداشت
  • مذهبی سفارشات و یا سازمان

کارسون گفت: این برچسب ها بیشتر به کنترل آنچه که مجاز است در بازار, در حالی که غیر ماسک پزشکی خریداری شده برای این مکان آن را به طور کلی انجام می شود به صورت فله. در موارد معاف خریدار باید هنوز هم دسترسی به آنچه ماسک ساخته شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>