کانادا مستاجرها نیاز فدرال کمک به جلوگیری از جرم اخراج میان COVID-19: طرفداران

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دولت فدرال باید در نظر اجاره امداد برای precariously قرار دارد و یا در معرض خطر موج کانادایی تبدیل شدن به بی خانمان در پی COVID-19 طرفداران گفت: نمایندگان مجلس جمعه.

نخست وزیر جاستین ترودو این هفته اعلام کرد دولت فدرال کار می کنند با استان ها و مناطق در یک برنامه است که کمک به تجاری صاحبخانه کاهش یا از بین بردن اجاره بها برای کسب و کارهای کوچک تا ماه ژوئن.

ورونیک Laflamme, با مونترال-بر اساس گروه جبهه d ‘ اقدام populaire en reamenagement urbain گفت: مجلس عوام کمیته مالی جمعه که اتاوا باید در نظر مشابه برای کمک به افرادی که ممکن است قادر به پرداخت هزینه مسکن خود را.

ادامه مطلب: Coronavirus: متوسطه دانش آموزان تماس فدرال برای کمک به بررسی تحلیلی و مالی مبارزات

“گروه ما تعداد زیادی از تماس های از مستاجرها که نگران از دست دادن مسکن خود را” Laflamme گفت. “این بسیار کم درآمد مردم مشکل پرداخت اجاره خود را.”

بسیاری از نقاط کشور در حال حاضر در میان یک مسکن و بی خانمانی بحران به دلیل کمبود مسکن مقرون به صرفه گزینه های, او گفت:, و در حال حاضر افرادی که زندگی paycheque به paycheque باید درآمد از دست رفته به دلیل اقتصادی shutdown.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که $2,000-یک-ماه پاسخ اضطراری بهره مند کمک کرده است بسیاری از مردم استطاعت نیازهای اساسی و پرداخت اجاره آن را به اندازه کافی برای همه, دیگر طرفداران گفت.

شیوع کروناویروس: ترودو وعده اجاره امداد گسترش برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک

شیوع کروناویروس: ترودو وعده اجاره امداد گسترش برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک

“ما می توانید ببینید یک موج اخراج آینده به دلیل مشکلات مالی گفت:” دن رحمان رئیس جمهور ایران راه Centraide کانادا.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“اساسا آنچه که ما باید انجام دهید این است مطمئن شوید که ما در حفظ و کانادایی قرار دارد,” او گفت:.

است که می تواند پیچیده و گفت: Cecile Arbaud مدیر اجرایی Dans la rue که با این نسخهها کار با جوانان بی خانمان در مونترال.

ادامه مطلب: Coronavirus: ترودو وعده اجاره برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار

برای مثال جوانان در نگهداری شده اند نگه داشته و از پیری از سیستم در تلاش برای نگه داشتن آنها را خاموش در خیابان. اما او گفت: در شرایط فعلی آن را تقریبا غیر ممکن است برای آنها را به برنامه ریزی برای اشتغال و یا یک مکان به مکان زندگی می کنند هنگامی که این بیماری همه گیر است که آنها را قرار می دهد در معرض خطر بی خانمانی است.

کلمنت گفت: این بیماری همه گیر است و هایلایت های موجود در شکاف ها در کانادا شبکه امنیت اجتماعی که نیاز به خطاب.

پناهگاه ارائه دهندگان تشریح برخی از چالش های جدی درگیر در کمک به کسانی که در حال حاضر بی خانمان در طول بحران. بسیاری از زندگی شلوغ پناهگاه های اضطراری که در آن مردم آن را دشوار است برای منزوی کردن از یکدیگر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مرور اجاره و وام در طول COVID-19 شیوع

مرور اجاره و وام در طول COVID-19 شیوع

برخی از شهرستانها از افتتاح اورژانس فضاهای هتل ها و کلیساها و مراکز کنفرانس و امکانات تفریحی به سعی کنید به افراد بدون خانه یک فضای که در آن آنها می توانند دور ماندن از دیگران اگر آنها نشان می دهد علائم COVID-19.

اما بسیاری از خدمات این افراد تکیه می کنند و در حال تعطیل و یا عامل در کاهش ظرفیت کمیته شنیده می شود.

در حالی که نیاز به نگه داشتن مردم از تبدیل شدن به بی خانمان ضروری است دولت نیز باید نگاه به “همه گیر ضد” زیرساخت های اجتماعی در کانادا برای آینده گفت: مورین عادلانه مدیر اجرایی غرب محله, خانه, یک, اجتماعی, ارائه دهنده خدمات در تورنتو است.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>