برای سال های بسیاری از آن ها شده ستاره فوتبال کریستین سینکلر است که تکیه به شدت بر ارائه به ثمر رساند heroics در بازی کلیدی برای کانادا. و برای سال های بسیاری از او تحویل داده است.

اما در شب جمعه با المپیک نقطه بر روی خط در یک بازی مرحله نهایی مسابقات با کاستاریکا یک ستاره جدید پدید آمده است.

دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Huitema, 18, نبود حتی به دنیا آمد هنگامی که سینکلر به ثمر رساند و او گل اول کانادا در سال 2000. اما در دقیقه 72 با بازی حلق آویز در تعادل در zeroes, Huitema تحویل داده است.

پس از کامل توالی از عبور از بین جنین Beckie و Deanne رز Huitema شکست در هدف همه تنهایی اولین بار قابل توجه توپ از سمت چپ پست جمع آوری خود را دوباره بجای اول برگشتن و قرار دادن آن در پشت net.

“من فکر می کنم اولین چیزی که به من گفت: به تیم من است که شانس من برای سال 2020” Huitema گفت: بعد از بازی.

“نبود زیباترین. اما آن را بیشتر معنی برای یک هدف من به ثمر رساند.”

که هدف این بازی تنها هدف شما این است که ارسال کانادا به بازی های المپیک است. آن Huitema هفتم از مسابقات مقدماتی.

سازمان دیده بان | Huitema نمرات برنده برای کانادا در برابر کاستاریکا:

دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Huitema به ثمر رساند تنها هدف به کانادا لبه کاستاریکا 1-0 به کتاب یک نقطه در سال 2020 توکیو بازی های المپیک است. 1:11

کانادا outscored مخالفان خود 23-0 در چهار بازی آنها در مسابقات مقدماتی. آنها بازی یا آمریکا یا مکزیک در روز یکشنبه بی معنی نهایی.

“اولین چیزی که گفتم این بود” چگونه او هنوز اول?'” سینکلر شوخی. “ما فقط نیاز است که کمی شانس. من فکر کردم ما تحت سلطه ما فقط نمی تواند با قرار دادن توپ در پشت net.”

آن را قابل توجه صحنه به عنوان سوت صدا برای پایان دادن به بازی با تیم کانادا انفجار نیمکت و بازیکنان در زمین فوران در جشن — سینکلر برای اولین بار به مسابقه به Huitema به جشن می گیرند.

اگر وجود دارد منحصر به فرد لحظه به بهترین نشان دهنده عبور از مشعل برای این زنان ملی فوتبال برنامه این بود.

بازگشت به بازی های المپیک

این چهارمین بار کانادا فوتبال زنان تیم ملی برای بازی های المپیک است. گذشته خود دو مدال برنز در دو بازی گذشته بوده است به خوبی مستند شده است. تبدیل شدن آنها به کانادا هفتم تیم به واجد شرایط برای توکیو 2020.

کانادا می پیوندد میزبان, ژاپن, برزیل, نیوزلند, بریتانیا, هلند و سوئد به عنوان تیم در حال حاضر واجد شرایط.

12 کشور رقابت در فوتبال در بازی های المپیک است.

زمانی که آنها دستگیر برنز در بازی 2012 لندن شد اولین تیم کانادا به کسب مدال پس از سال 1936.

سینکلر که تمام وقت بین المللی به ثمر رساند رهبر با 186 گل آماده است برای رهبری کشور خود را به نبرد بار دیگر در بزرگترین ورزشی مرحله.

“رفتن به بازی های المپیک هرگز قدیمی می شود. هر یک از آنها را به ارمغان آورده است یک داستان متفاوت و تجربه است. ما به دنبال بازگشت بر روی سکو” او گفت:.

اما اینکه آیا این تیم می تواند دستیابی به موفقیت و پیدا کردن یک راه, که مدال طلای بازی باقی مانده است دیده می شود. هیچ کس را فراموش کرده ام چگونه نزدیک آنها آمد که در بحث نیمه نهایی در برابر آمریکایی ها در لندن در سال 2012.

غلبه بر سختی و ناامیدی

وجود دارد اعصاب رفتن به جمعه شب در یک بازی مرحله نهایی مسابقات به گرفتن بلیط برای بازی های المپیک و دلیل خوب است.

آن کمتر از هشت ماه پیش که در یکی دیگر از بازی از اهمیت کانادا فوتبال زنان تیم سمت چپ زمین را ویران کرد.

خود را 1-0 دست در دست سوئد در یک چهارم نهایی بازی در جام جهانی در ژوئن 24 ارسال یک شوک از طریق برنامه — و فشار شده است نصب بر روی سر مربی Kenneth Heiner-مولر پس از خروج زود هنگام.

به طوری که شب جمعه را فشار بسته بندی شده بازی نورد در, آن را آسان برای کانادا این تیم برای شروع به شک خود و شاید خطرات غیر ضروری.

به جای آنها بهتر است در نیمه دوم کنترل بازی در برابر کاستاریکا و در نهایت هدف آنها مورد نیاز است.

قبل از مسابقه, Heiner-مولر گفت که تیم او می دانست آنچه که در خطر است و آنها را “باید پروانه ها در معده ما همه از ما. اما این چیزی است که ما برای زندگی.”

آنها زندگی می کردند به مبارزه با یکی دیگر از روز در حال حاضر با کمتر از شش ماه برای آماده شدن برای توکیو است.

آن را در این لحظات لحظات عظیم اهمیت مانند جمعه شب بازی است که برنامه های ورزشی تعریف خود و ایجاد یک هویت است.

این کانادایی در بر داشت یک راه برای برنده شدن در یک ریگ خسته کننده-در-زمان بازی. و آنها را مجبور به تکیه بر سینکلر به نمره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de