کانادا, فوتبال زنان بازی در خالی ورزشگاه در فرانسه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا زنان تیم ملی بازی خواهد کرد آن بازی نهایی در Tournoi فرانسه در خالی ورزشگاه به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

فرانسوی, فدراسیون فوتبال روز دوشنبه اعلام کرد که کانادا در بازی مقابل برزیل در کاله در روز سه شنبه نیز به عنوان یکی دیگر از بازی بین فرانسه و هلند در والنسین خواهد بود بسته به.

کانادا 0-1-1 در چهار تیم مسابقات که پس از اتمام سه شنبه.

ژاپن طرفدار بیس بال فصل به تعویق افتاد

ژاپن حرفه ای بیس بال فصل نمی شود و در زمان با توجه به گسترش coronavirus.

مقامات Nippon بیس بال حرفه ای روز دوشنبه اعلام کرد که این فصل در اصل برنامه ریزی شده برای باز کردن در 20 مارس نمی خواهد در جریان است تا برخی از زمان در ماه آوریل در اولین.

“من شخصا معتقدم که ما هیچ چاره ای جز به تعویق انداختن در این مرحله” کمیسر Atsushi سایتو گفت.

ژاپن 12 تیم های لیگ شده بود خود را به بازی های بهار بازی های آموزشی بدون فن.

Coronavirus یا CoVID19 آلوده مورد 108,000 نفر در سراسر جهان کشته و حدود 3800 سال 93 کشور با توجه به سی ان ان آخرین آمار و ارقام دوشنبه.

تماشاگر غرفه خالی در طول یک Nippon حرفه ای بیس بال پیش فصل بازی در Tokyo Dome on Feb. 19. روز دوشنبه اعلام کرد مقامات این لیگ به تعویق انداختن شروع فصل آن تا آوریل به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. (یوجین Hoshiko/آسوشیتد پرس)

هیچ تماشاگران در مشعل المپیک مراسم در یونان

تماشاگران خواهد بود نگه داشته و دور از مشعل المپیک-نورپردازی مراسم باستانی المپیا در روز پنج شنبه به دلیل coronavirus.

تنها 100 معتبر مهمانان خواهد بود و مجاز به حضور در سنتی رویداد یونان کمیته ملی المپیک روز دوشنبه گفت:.

تمرین روز چهارشنبه برای سال 2020 توکیو المپیک شعله نیز بسته به تطابق با یونانی محدودیت دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

توکیو کمیته گفت: آن را “کاهش حجم آن سفر هیئت به عنوان آنجا که ممکن است.”

توکیو مقامات قبلا گفته آنها نمی خواهد ارسال 140 کودکان به یونان به شعله ارسال کردن در هفته آینده در سفر خود به ژاپن است.

استرالیایی ها هیچ برنامه ای برای لغو, رویدادهای

دولت بریتانیا گفت که آن را در حال حاضر هیچ برنامهای برای لغو یا, رویدادهای ورزشی, با توجه به کروناویروس اپیدمی پس از جلسه ورزش بدن و پخش در روز دوشنبه.

ده ها تن از عمده و جزئی رویدادهای ورزشی در حال حاضر شده است به نام خاموش در سراسر جهان شده است و یا مجبور به رفتن پیش با هیچ تماشاگران حاضر.

بریتانیا بخش دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش وجود دارد گفت: تا به حال شده است بحث از طرح های احتمالی برای انصراف از حوادث و یا مرحله آنها را در پشت درهای بسته “باید این وضعیت تغییر و تبدیل لازم است.”

“با این حال بر اساس زمان مشاوره علمی از دولت کارشناسان پزشکی وجود دارد که هیچ دلیل منطقی برای بستن و یا انصراف از رویدادهای ورزشی به عنوان چیز ایستاده است ،

در میان رویدادهای ورزشی مهم برنامه ریزی در بریتانیا در ماه آینده در حال: در مسابقه اسب های Cheltenham festival شروع در روز سه شنبه و بزرگ ملی اسبدوانی در مارس 4; در فوتبال به طور منظم لیگ و جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا است ؛ در راگبی یونیون دور نهایی قهرمانی شش ملت در مارس 14, اگر چه تنها یکی از سه بازی هنوز هم پیش رفتن است که ولز در مقابل اسکاتلند.

تعداد تایید coronavirus موارد در بریتانیا بود و در 319 روز دوشنبه تا 46 وزارت بهداشت گفت. (

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>