کانادا سازمان های ورزشی مشتاق برای کمک به متحد کردن کشور پس از همه گیر عبور

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تام Renney به یاد دقیقا همان جایی که او در طول حملات سپتامبر. 11, 2001.

این اولین بار بود که نیویورک رنجرز تا به حال برگزار شد خود را به اردوگاه های آموزشی در منهتن. Renney بود که وارد فصل دوم خود را به عنوان تیم مدیر از بازیکن پرسنل در باغ میدان مدیسون به عنوان بازیکن را در بررسی خود را برای physicals زمانی که اولین هواپیما را لرزاند مرکز تجارت جهانی.

شبح از 9/11 هنوز خالی از سکنه شهر نیویورک چهار سال بعد زمانی که Renney خود را آغاز کرد اولین اردوگاه آموزشی به عنوان رنجرز’ سر مربی. سنجش که رنجرز می تواند یک نقطه وحدت برای صدمه زدن به شهر Renney گفت: تیم خود را که آنها تا به حال به بازی فصل 2005-06 برای طرفداران.

“شما می دانید چه ؟ ما مدیون این شهر است و ما مدیون نیویورک رنجرز طرفداران همه چیز ما” Renney به یاد می آورد. “این است که در مورد هاکی این مورد اجازه می دهد یک شهرستان است که پشتیبانی از ما شبیه هیچ کس دیگری این شانس را به احساس خوب و احساس وجود دارد ارتجاعی و احساس وجود چیزی است که آنها می توانید احساس خوبی در مورد.

“من گفتم که ما مسئولیت و تعهد ما به رنجرز فن. و کاملا صادقانه شما می دانید لیگ ملی هاکی است.”

نقش حیاتی ورزش

که فصل رنجرز شد برای اولین بار تیم را به انجام یک پست-بازی چوب سلام با تشکر از طرفداران خود یک عمل است که در حال حاضر رایج در اطراف NHL. Renney رهبری تیم را به مقام سوم برساند در اقیانوس اطلس را بدست آورد و نیویورک اولین حذفی اسکله از سال 1997.

Renney است که در حال حاضر مدیر ارشد اجرایی برای هاکی کانادا و اگر چه او نمی داند که حرفه ای یا آماتور ورزش خواهد شد و بازگشت او می گوید که می خواهم وقت خود را با رنجرز آنها نقش مهمی در درمان این کشور که COVID-19 همه گیر به پایان می رسد.

“من معتقدم که کانادایی ها بسیار انعطاف پذیر هستند مردم است. من فکر می کنم هاکی جامعه است انعطاف پذیر, گروه نه فقط کسانی که آن را بازی کند اما کسانی که عاشق تماشای آن گفت:” Renney. “هنگامی که زمان مناسب است, من فکر می کنم ما شرکت کنندگان و داوطلبان در سراسر کشور رغبت نقش پیشرو در کانادا به حالت عادی بازگشت.”

هاکی مثل همه نخبگان ورزشی است که در مقامات انجام کمی خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 ویروس. NHL است متوقف شده آن فصل و یادبود جام ملی کانادا عمده junior قهرمانی لغو شد همراه با کانادا هاکی لیگ پلی آف.

وجود دارد هیچ گفتن که NHL, NBA, لیگ اصلی بیس بال, لامپ کم مصرف یا هر ورزش حرفه ای باز خواهد گشت. اما مانند Renney گلف کانادا مدیر عامل شرکت لورنس Applebaum می گوید ورزشی خود را آماده خواهد شد برای متحد کانادایی هنگامی که محدودیت در مجامع عمومی برداشته می شوند.

همچنین مانند Renney, Applebaum دیده است دست اول چگونه ورزش می تواند یک جامعه با هم پس از یک فاجعه است.

“خورشید طلوع خواهد کرد’

Applebaum معاون رئیس جمهور از Salomon کانادا ورزشی تولید کننده تجهیزات یک دهه پیش و در ونکوور 2010 بازی های المپیک زمستانی. او به خاطر تحت اللفظی و مجازی ابر معلق در هوا بیش از ونکوور پس از گرجستان luger Nodar Kumaritashvili کشته شد در طول یک آموزش اجرا ساعت قبل از بازی افتتاحیه.

“ورزش جامعه گرد هم آمدند و به سوگواری او و آب و هوا را تغییر داد و آن را به پایان رسید تا در حال تحول به یک باور نکردنی جشن ورزش و بشر آینده هم گفت:” Applebaum. “بنابراین من غالب نظریه است که خورشید دوباره طلوع خواهد کرد [که همه گیر است و بیش از].

“و گلف دوباره طلوع خواهد کرد و بازگشت به اینکه باور نکردنی بخشی از زندگی ما است. آن را فقط رفتن به گرفتن برخی از زمان.”

مسهل انتشار

بروس Kidd, یک مورخ و استاد دانشگاه تورنتو معتقد است که ورزش در یک موقعیت منحصر به فرد برای کمک به تجمع شهرها یا کشورها پس از حوادث زیرا مردم می توانند با شناسایی این ورزشکاران است. که قدرت تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر آشکار هنگامی که در حالت عادی بازگشت و پس از رمان coronavirus همه گیر شده است.

“من فکر می کنم که ورزشکاران و مربیان’ زندگی پرتاب شده است به بی نظمی کامل چیزی است که اکثر مردم می توانند با شناسایی حق در حال حاضر گفت:” Kidd که رقابت برای کانادا در المپیک 1964 بود و دو بار به نام کانادا مطبوعات ورزشکار از سال است.

کید که تشبیه فعلی بهداشت عمومی اورژانس را به اسپانیایی پاندمی آنفلوانزا از 1918-20 می گوید که زمانی که ورزش بازگشت از آن خواهد شد مسهل برای همه جامعه به دلیل آن خواهد شد یک جشن غلبه بر سختی.

“این خواهد بود که امداد آن را به سیگنال بازگشت به نوعی از حالت عادی” گفت: کید. “این می تواند یک فرصت برای مردم به دست گرفتن دوباره کنترل زندگی خود را که آیا آن شرکت در ورزش و یا تماشای آنها.

“روانی آن خواهد بود توانمندسازی و من فکر می کنم که واقعا مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>