کانادا UFC خروس وزن سارا Moras آماده برای عمل پس از چندین تاخیر

پس از رزرو در ماه ژانویه به مبارزه با آمریکا Sijara (Sarj) Eubanks کانادا, خروس وزن سارا (کیک پنیر) Moras تا به حال به تحمل زمان خود را در طول بیماری همه گیر.

که به معنای آموزش در گاراژ و اتاق نشیمن در او به تصویب رسید از لاس وگاس تا زمان درست بود. می آید که روز شنبه در جکسون ویل فلوریدا., زمانی که Moras در نهایت در دیدار Eubanks در یک سخنرانی تلویزیونی UFC کارت.

از آن خواهد شد اولین تفرج برای Moras از سپتامبر. 7 هنگامی که او را شکست داد و گرجستان Liana (She Wolf) Jojua توسط سوم-TKO دور در UFC 242 در ابوظبی.

خواسته او پس از مبارزه با مصاحبه در زمانی که او می خواست به مبارزه دوباره Moras پاسخ داد: “اجازه دهید آن را فردا.”

به جای او رزرو شده برای UFC 249 اصل میله میله برای 18 آوریل در بروکلین و سپس لمور, کالیفرنیا., به عنوان UFC به دنبال یک محل برای مرحله مبارزه در طول بیماری همه گیر.

پس از پخش شریک ESPN در پا, UFC در نهایت به تعویق افتاد pay-per-view کارت.

همه گیر تعویق افتادن(ع)

Moras (6-5-0) فقط به پایان رسید آخرین مبارزه جلسه 9 آوریل هنگامی که او نگاه تلفن خود را و دیدم UFC 249 شده بود به تعویق افتاد.

“این نوع سورئال” گفت: Moras بومی Kelowna. B. C. “اما من نمی دانم. من حدس می زنم شما نوع از دیدن آن همه با هم از آنچه در جریان است در جهان.”

UFC 249 در نهایت اتفاق افتاده روز شنبه در جکسون ویل و Moras را تقلا در برابر Eubanks منتقل شد تا چهارشنبه در دومین سه کارت در یک هفته در VyStar یادبود سربازان عرصه خانه ECHL را جکسون Icemen.

رویداد اصلی می بیند آنتونی (شیردل) Smith, رتبه سوم را در میان نور-سنگین وزن مدعی علیه No. 8 Glover Teixeira.

35 سال Eubanks (4-4-0) توسط رتبه 15 در میان 135 پوند مدعی است. او 2-2 در UFC آینده back-to-back ضرر و زیان به شماره 3 Aspen Ladd و شماره 13 Bethe کرریا.

“من انتظار او را به یک بازی زیبا حریف” Moras گفت. “من می دانم که او می آید بسیار سخت در دور اول. من می دانم که او سخت قابل توجه است و او یک کمربند سیاه و سفید [در برزیل jiu-jitsu] بر روی زمین است.

“من انتظار او را به قوی در همه جا. من انتظار خودم قوی تر می شود.”

Moras که UFC حرفه ای قطع شده است و توسط صدمات 3-4 در ارتقاء و تا به حال از دست تو راست قبل از او برنده بیش از Jojua. یک شرط بندی های فلک زده Moras تحت سلطه مبارزه با 44-19 لبه قابل توجهی در حملات قبل از اینکه داور در پا با Moras در بالا چکش Jojua.

“همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود … من هیجان زده برای نشان دادن آنچه که من آموخته ام از آن” گفت: Moras که فقط تبدیل شده 32.

یکی از منفی به ابوظبی برنده شد Moras وزن از دست رفته در آینده در دو وزن بیش از حد در 138 پوند است.

“من فکر می کنم من در زمان مشاوره از افراد من نباید” او گفت:. “من به گوش مردم زمانی که من باید گوش به خودم. و پس از آن, من واقعا در زمان شارژ از همه چیز و تصمیم به اجازه دهید که اتفاق می افتد دوباره.”

اردوگاه آموزش تنظیمات

او شروع به این اردوگاه 15 پوند سبک تر از گذشته چند اردوگاه.

Moras تا به حال به خلاق در آموزش و پرورش در طول این بیماری همه گیر. این کمک می کند که Moras’ دوست پسر, دوست, همکار, کانادا Cleve بنتلی نیز یک جنگنده و به عنوان اصلی او شریک آموزش.

“چند هفته اول ما آموزش بیشتر در خانه و یا خارج از,” او گفت:. “و سپس در چند هفته گذشته ما در واقع شروع به رفتن به ورزشگاه فقط با یک مربی و Cleve.”

مشتاق مسافر Moras رفت به دبی بعد از ابوظبی — پستی-پوشش یک ساختمان و در نظر گرفتن یک بیابان سیاحت اکتشافی در افریقا.

هر کس در جکسنویل کارت است که در حال آزمایش برای COVID-19 زمانی که آنها می رسند در جکسون به عنوان بخشی از UFC ویروس پروتکل. UFC گرفته است بیش از یک برج هتل مبارزان و کارکنان تولید.

Moras را لقب آمد و پس از یک دوست و جرأت او را به آمدن به او را برای اولین بار نرم افزار مبارزه به آهنگ “کیک پنیر” توسط Muppets.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر