کانادا زنان سفید استرالیا برای پیشبرد به جام در سیدنی Rugby Sevens

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Keyara Wardley از رب النوع اتش و فلزکاری آلتا., به ثمر رساند و تلاش می کند در 10 و 12 دقیقه به کانادا پیشرفته به فینال جام حذفی با یک 34-0 پیروزی بر میزبان استرالیا در مرحله نیمه نهایی در سیدنی rugby sevens جهان سری توقف در روز یکشنبه.

پیش از آن در روز کانادا برنده, استخر, “B” با 21-7 پیروزی بر ایالات متحده — بهبود آن رکورد را کامل 3-0-0 و عقد آن نقطه در نیمه نهایی.

کانادا تیم زنان را در حال حاضر چهره نیوزیلند در فینال جام حذفی بعد از آن در روز. آنها خواهد بود به امید انتقام در هفته گذشته از دست دادن دیدم که کانادا از دست دادن 24-7 در مسابقه قهرمانی به میزبان سیاه سرخس در جهان سری rugby sevens رویداد در نیوزیلند.

در یکشنبه سیاه سرخس امن نقطه خود را در سیدنی نهایی جام حذفی با شکست دادن فرانسه 24-7 در نیمه نهایی دیگر.

در ضمن در مردان, رویداد, کانادا خود را از دست داده final round-robin مسابقه به انگلستان 26-14 در روز یکشنبه — سقوط به 1-0-2.

ویکتوریا کانر بهم تابیدن و بافتن و اندرو کو از Markham, Ont., به ثمر رساند و تلاش می کند برای کانادا.

کانادا مردان تیم هنوز شانس برای بستن این مسابقات در بالا توجه داشته باشید زمانی که آنها چهره فرانسه در نهم-محل حذفی بازی بعد در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>