کانادا زنان نمی تواند حل نیوزیلند برای حل و فصل نقره ای در سیدنی 7s

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا زنان rugby sevens تیم در مواجه با دشمن آشنا در جام جهانی راگبی سیدنی Sevens در روز یکشنبه.

متاسفانه برای کانادا و نتیجه همان بود که آن را دو بار آنها را ملاقات کرد نیوزیلند در یک جام در این فصل سقوط به سیاه سرخس با نمره 33-7.

چک, در کونی, Nathan-وانگ زده برای اولین بار در نیوزیلند اهمیت حیاتی یک سعی در دقیقه پنجم. کانادا خیریه ویلیامز پاسخ داد و دو دقیقه بعد به کانادا سرفصل های سطح به نیمه دوم.

زمانی که سیاه سرخس در زمان بیش از عنوان گیل Broughton, Niall ویلیامز ترزا Fitzpatrick و آلنا Sialliand ترکیب چهار پاسخ داده نشده و تلاش می کند برای چهارم نهایی جام حذفی پیروزی در این فصل است.

این کانادایی ها رزرو نقطه خود را در فینال با یک 34-0 پیروزی بر میزبان استرالیا در مرحله نیمه نهایی.

Keyara Wardley نمرات امتحان کنید در مقابل استرالیا برای کمک به کانادا پیشبرد به فینال جام حذفی با 34-0 نیمه نهایی پیروزی در سیدنی rugby sevens سری جهانی در روز یکشنبه. (Bradley Kanaris/گتی ایماژ)

پیش از آن در روز کانادا برنده, استخر, “B” با 21-7 پیروزی بر ایالات متحده — بهبود آن رکورد را کامل 3-0-0 و عقد آن نقطه در نیمه نهایی.

سیاه سرخس امن نقطه خود را در سیدنی نهایی جام حذفی با شکست دادن فرانسه 24-7 در نیمه نهایی دیگر.

در ضمن در مردان, رویداد, کانادا به پایان رسید 10th پس از از دست دادن یک مسابقه دشوار برای فرانسه در نهم-محل حذفی 7-0.

این کانادایی ها نیز خود را از دست داده final round-robin مسابقه به انگلستان 26-14 در روز یکشنبه — سقوط به 1-0-2 در استخر بازی.

ویکتوریا کانر بهم تابیدن و بافتن و اندرو کو از Markham, Ont., به ثمر رساند و تلاش می کند برای کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>