کانادا زنان تیم بسکتبال خم و عضلات خود را نشان داد عمق خود را در برابر سوئد در نیمه دوم در روز شنبه در بلژیک به پانچ بلیط های خود را به بازی های المپیک با یک 80-50 پیروزی.

آن را نشانه سوم-راست ظاهر در این بازی برای برنامه و هفتم ظاهر کلی.

آنها تبدیل به هشتمین کانادا تیم به واجد شرایط برای توکیو 2020 و پیوستن چین و ایالات متحده آمریکا و ژاپن به عنوان سه تیم دیگر که خود نیز واجد شرایط برای مسابقات بسکتبال زنان.

این بار زیاد برای کانادا بسکتبال زنان برنامه که در ادامه به یک مدل از ثبات است. در واقع در سفر خود به المپیک صلاحیت این کانادایی ها باید تنها از دست یک بازی در 11 گردش – که یکی از دست دادن در آمد در برابر ایالات متحده است.

سازمان دیده بان | برجسته از کانادا برنده:

ناتالی Achonwa تا به حال یک بازی-16 امتیاز منجر به کانادا گذشته سوئد 80-50 و رسما پانچ کانادا بلیط 2020 توکیو بازی های المپیک است. 1:21

خارج از آن بازی این تیم شده است و بی نظیر در سراسر بسیاری از کسانی که بازی ها غالب است.

و وجود عمق.

در روز شنبه المپیک-عقد پیروزی بر سوئد 11 بازیکن مختلف به ثمر رساند برای Canadians – ناتالی Achonwa led تمام گلزنان با 16 امتیاز در حدود 17 دقیقه از بازی.

“من می خواستم این. من می خواستم این اسکله,” Achonwa گفت.

“شده اند وجود دارد بسیاری از فداکاری و مردم بازی را از طریق آسیب. ما فقط نگه داشته و رقابت. من می خواستم این کار را برای آنها و برای من. من می خواستم به ترک همه چیز بر روی زمین است.”

سازمان دیده بان | ناتالی Achonwa بر درآمد 3rd مستقیم المپیک اسکله:

کانادا مرکز ناتالی Achonwa در مورد پیروزی بر سوئد که امن المپیک نقطه. 1:02

3-زمان المپیک

Achonwa یکی از سه کانادا بازیکنان که در حال حاضر توان ساخت خود را سوم المپیک ظاهر کانادا – کیم گوشه و میراندا شادی Ayim دو نفر دیگر از جانبازان که شده است وجود دارد قبل از.

سر مربی لیزا Thomaidis نیز ساخت سومین المپیک ظاهر بر روی نیمکت. او دستیار مربی در لندن قبل از تبدیل شدن به سر مربی تیم قبل از بازیهای المپیک ریو.

کهنه کار خود را رهبری خواهد بود با ارزش در توکیو. و فراموش نکنید که در مورد star-قدرت و پویا بازی کیا پرستار به ارمغان می آورد به دادگاه.

هر بازیکن در این فهرست وارد ارزشمند دقیقه برای کانادا در روز شنبه نشان دادن خاموش خود را عمق و ماندگاری پایین سوئد به عنوان بازی پیشرفت.

زمانی که نهایی شاخ صدا کانادا بازیکنان رفت و وحشی در دادگاه پس از بازی پریدن به اطراف و جشن پیروزی که آنها را می فرستد به توکیو. این یک تیم کامل تلاش کنند.

“بسیاری از احساسات و هیجان بسیار. آن را نه فقط در این بازی آن را نه فقط در این لحظه. از آن گرفته شده به طوری که بسیاری از این بازیکنان است که در اینجا و چه کسی در اینجا نیست برای ساخت به این لحظه” Achonwa گفت.

“این چند سال و برخی از زمان آمدن من خوشحال می شود قادر به جشن می گیرند این حق در حال حاضر.”

مدال hoop dreams

این یک تنبل و درهم و برهم نیمه اول برای کانادایی ها پر شده با بیش از حد بسیاری از گردش و کمبود انرژی در هر دو طرف از دادگاه. آنها در زمان خود 37-31 منجر به حاصل کار دو تیم قبل از انجام. زمانی که بازی را تغییر داد.

آنها outscored سوئدی 22-10 در قاب سوم قبل از ریختن آن در سه ماهه چهارم outscoring سوئد 21-9. خود جرم شد کلیک و دفاع سر سخت.

در حالی که پیروزی به پرچ در عین حال یکی دیگر از المپیک اسکله شیرین است و کانادایی ها را جشن می گیرند برای یک شب وجود دارد چیزی متفاوت در مورد این تیم این زمان در اطراف.

در سال 2012 کانادا به پایان رسید و 8 است. آنها به دنبال آن است که با یک 7-پایان محل در سال 2016 در ریو.

و در حالی که فقط بخشی از بازی انجام شد در گذشته این است که خیلی بیشتر از فقط نمایش به حزب – این است که کانادا تیم است که می خواهد یک مدال.

تماشای آن همه از تورنتو شد دو بار کانادا المپیک Bev اسمیت و Lizanne مورفی.

اسمیت بخشی از سال 1984 کانادا که تیم به پایان رسید تا چهارم قبل از تبدیل شدن به سر مربی تیم کانادا در سال 2000 در المپیک – بعد از بازی روز شنبه او منعکس شده در چه احساسی سفر مقدماتی برای المپیک می شود.

سازمان دیده بان | CBC پنل recaps کانادا در المپیک اسکله:

Lizanne مورفی و Bev Smith تاریخ اندی Jen بررسی کانادا 80-50 پیروزی بر سوئد. 2:18

“آن را دشوار است به بیان. اما این شادی” او گفت:. “این قدرت جمعی. هر فرد در آینده هم برای این تیم بهتر است. من خیلی افتخار می کنم.”

مورفی بود که بخشی از گذشته دو تیم کانادایی در المپیک شد, عاطفی, مشاهده, این تیم جشن در بلژیک.

“این احساسی است. آن را بسیار سرگرم کننده به تماشای. من بسیار افتخار از این زنان است. آنها جنگیدند طریق بسیار است. برای دریافت وجود دارد بسیار سخت است اما زمانی که شما آن را انجام دهد, آن را بسیار سرد و بنابراین ارزش آن را ندارد.”

اما شما حس مقدماتی المپیک کافی نیست دیگر. بازیکنان گذشته و حال امیدوارم که این المپیک سفر به پایان می رسد در پایان تریبون ظاهر دهه در ساخت.

سازمان دیده بان | کامل مسابقه بین کانادا و سوئد:

بسکتبال زنان المپیک مقدماتی مسابقات از اوستند بلژیک. 2:05:03

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر