کانادا زنان والیبال نشسته در آستانه پارالمپیک اسکله پس از پیشروی به هالیفاکس نهایی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا زنان والیبال نشسته تیم یک پیروزی دور از تامین امنیت یک نقطه در توکیو پارالمپیک.

کانادا cruised توسط اسلوونی با یک thumping 3-0 (25-13, 25-9, 25-17) نیمه نهایی پیروزی در مرحله مقدماتی رویداد در هالیفاکس در روز جمعه.

کانادا شکست نخورده باقی می ماند در این پیروزی-و-شما-در پنج تیم round-robin مسابقات کاهش یافته است با داشتن تنها یک مجموعه و در مسیر نهایی.

این تیم در حال حاضر چهره اوکراین که با هجوم از دو مجموعه را به شکست آلمان 3-2 (21-25, 20-25, 25-18, 25-19, 15-8) در دیگر نداد.

کانادا و اوکراین خواهد شد در حال حاضر با چهار طلا-مدال بوکس المپیک اسکله در خط. هر دو برتر تیم درگیری پیش از آن در مسابقات با کانادا فراگیر به مجموعه های مستقیم پیروزی در دور رابین بازی.

CBCsports.ca را پوشش زنده از هر دو مدال بازی ها ابتدا با آلمان مقابل اسلوونی برای برنز در روز شنبه در ظهر و همکاران. این عمل همچنان در 2 p. m. ET با کانادا در مقابل اوکراین برای یک شات در پارالمپیک شکوه طلا-مدال مطابقت.

سازمان دیده بان | کانادا شکست اسلوونی در نداد:

زنان والیبال نشسته پارالمپیک مقدماتی از هالیفاکس. 1:05:26

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>