کانادا زنان والیبال نشسته تیم انفجار گذشته اوکراین در هالیفاکس پارالمپیک مقدماتی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا زنان والیبال نشسته باقی می ماند شکست نخورده زیر ستارگان مستقیم-مجموعه ای بیش از پیروزی بالا رتبه اوکراین در پارالمپیک مقدماتی رویداد در هالیفاکس در روز پنج شنبه.

ورود به مسابقه هر دو تیم شکست نخورده بودند رفته 2-0 در مربوطه افتتاحیه مسابقات.

اوکراین دیده می شد به عنوان جزئی مورد علاقه خود را بر اساس شماره 4 رتبه بندی بین المللی یک نقطه جلوتر از کانادا. با این وجود کانادایی تغذیه خود را پر سر و صدا خانه جمعیت در مسیر به یک 3-0 (25-23, 25-20, 25-21) رفت و برگشت بیش از بازدید کنندگان است.

“وجود دارد قطعا برخی از حرکت نوسانات و آن را واقعا خوب ببینید تیم ما با استفاده از تاکتیک در آن لحظات و در برخی اجرا می شود زمانی که آن را واقعا مورد نیاز; من با افتخار از آنها گفت:” کانادا مربی نیکول بان.
 
“ما در بر داشت یک راه برای بازی برخی از ما بهترین والیبال با صدای بلند جمعیت و تحت فشار زیادی. آنها احساس اعتماد به نفس و با می آید که فشار زیادی چون در حال حاضر ما می دانیم که ما می تواند آن را انجام دهد و ما قادر به ادامه ساخت که در آن و پیدا کردن ما به سطح بعدی.

“من فکر می کنم ما واقعا اعتماد به نفس در تقلا نقش امروز; سبک اروپایی است که برای قرار دادن توپ به بیش از بسیار سریع و امروز ما کاهش یافته است که پایین و ما قادر به بازی در سیستم ما. و ما واقعا قوی در خدمات ما توپ است.”

کانادا آغاز شد و پنج تیم round-robin مسابقات با پیروزی 3-0 بیش از اسلوونی به دنبال 3-1 پیروزی بر آلمان است.

اقدام رزومه در روز جمعه حذفی رتبه بندی هنوز هم در خط به عنوان شب به نیمه نهایی رسید.

CBCsports.ca خواهد بود جریان هر بازی از جمله کانادا final round-robin matchup در مقابل فنلاند در روز جمعه در 12 p. m. ET. نیمه نهایی عمل شروع می شود در 5 p. m. و 7 p. m. روز جمعه در حالی که مدال مسابقات برگزار خواهد شد در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>