کانادا قهرمانی جهان زنده ماندن coronavirus لغو تا کنون

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آینده مسابقات قهرمانی جهان در کانادا شهرستانها تا کنون اجتناب لغو کروناویروس جدید تخمگذار زباله به دیگر قهرمانی در سراسر جهان و تأثیر کانادا ورزشکاران است.

این ماه جهانی اسکیت قهرمانی در مونترال زنان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی در پرنس جورج, B. C., و زنان هاکی قهرمانی در هلیفکس و ترورو, N. S. هنوز هم بروید در حال حاضر.

این COVID-19 ویروس گزارش شده است در بیش از 60 کشور آلوده بیش از 80 ، 000 مردم و ناشی از تقریبا 3000 مرگ و میر با توجه به آسوشیتد پرس.

بین المللی هاکی روی یخ فدراسیون تایید دوشنبه زنان مسابقات از 31 مارس تا 10 آوریل در نوا اسکوشیا اقدام در حالی که لغو شش پایین تر لایه های قهرمانی جهان در این بهار “با توجه به کروناویروس وضعیت است.”

همچنین روز دوشنبه بین المللی اسکیت اتحادیه به نام دنیا کوتاه-آهنگ اسکیت سرعت قهرمانی برنامه ریزی برای 13-15 مارس در سئول, کره جنوبی.

“همه دیگر ISU حوادث برای فصل 2019-20 باقی می ماند برنامه ریزی شده به عنوان برنامه ریزی شده” به ISU گفت: در وب سایت خود را به طوری که جهان شکل اسکیت قهرمانی 16-22 مارس در بل مرکز است که تا کنون صدمه ندیده است.

مسیر کوتاه جهان برگزار می شود در این پاییز

این ISU هنوز هم ممکن است نگه دارید مسیر کوتاه رویداد در سال 2020 “اما در هر صورت قبل از اواسط ماه اکتبر سال 2020 است.” بنابراین کانادا با سرعت اسکیت بازان و کسانی که در سراسر جهان در برزخ که آیا آنها را به رقابت در مسابقات قهرمانی جهان در این سال است.

“در حالی که لغو این فصل مهم ترین مسیر کوتاه رقابت ناامید کننده برای تیم ما, ما معتقدیم که ISU تصمیم درست است که محافظت از سلامت و رفاه همه شرکت کنندگان از جمله اسکیت بازان” اسکیت سرعت کانادا روز دوشنبه گفت: در بیانیه ای.

Kerri robert walker تیم را نمایندگی کانادا و پیوستن به یک دوجین دیگر کشورهای مارس 14-22 در جهان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی در پرنس جورج.

“در حال حاضر سازمان بهداشت جهانی توصیه نمی شود هر سفر و یا محدودیت های تجاری است که بر روی ما تاثیر حوادث” جهان پیچش یا حلقه زنی فدراسیون در بیانیه ای گفت.

این IIHF است axed مردان بخش 2-4 زیر 18 مسابقات در استونی, بلغارستان, ترکیه و لوکزامبورگ به عنوان به خوبی به عنوان بخش 1 و 2 زنان قهرمانی جهان در لهستان و اسپانیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>