کانادایی زیر COVID-19 اقدامات دست آخر هفته طولانی سنت

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

ویکتوریا روز آخر هفته طولانی برای راب واتسون به معنای دوستان آفتاب کباب آبجو و یک کلبه.

36-سال-پیر خندان به یاد حلاجی دور مگس سیاه در صبح اجرا می شود در پورت استنلی, Ont. او می خواهم پرش کردن حوض پس از آن برای خنک کردن و سپس crack یکی از سرد قبل از اتفاق می افتند در یک Muskoka صندلی برای یک بعد از ظهر تنبل توسط دریاچه.

“(روز ویکتوریا) نوع کانادایی هنگامی که بیرون آمدن از خواب زمستانی” گفت: واتسون رقابتی دونده. “مثل: اینجا تابستان است. آن را بسیار کانادا چیز است.”

در این سال کانادا غیر رسمی شروع به تابستان شده است تحت فشار قرار دادند توسط COVID-19. آخر هفته طولانی شناخته شده از روی علاقه به عنوان ممکن است دو چهار در بخش هایی از این کشور شده است اما لغو شد.

ادامه مطلب: خارش چشم و یا آبریزش بینی ؟ چگونه برای درمان شایع علائم آلرژی

که کلبه گریز Blue Jays بازی تحت باز راجرز مرکز سقف یا آبجو در یک پاسیو شده اند achingly جای خالی مربع در تقویم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کانادایی ها تا حد زیادی پشتیبانی فیزیکی فاصله و بیشتر درک آن لازم است تلاش برای جلوگیری از یک برنامه به طور بالقوه فاجعه بار گسترش coronavirus. در اخیر Leger, نظرسنجی 97 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که تمرین های اجتماعی فاصله و اکثریت پیشنهاد آنها نمی خواهید به عجله بازگشایی سالن اردوهای تابستانی کافه ها و گالری عکس.

هنوز هم قادر به آغوش دوستان و خانواده و ارتباط مجدد با افراد خارج از خانواده خود است که در بالای لیست از چیزهایی که مردم بیشتر از دست, به گفته یک آنگوس رید بررسی های انجام شده پس از عید پاک است.

و بسیاری از کانادایی ها کارشناسان می گویند احساس از دست دادن این آخر هفته.

آیا پیام به ماندن در خانه ممکن است این آخر هفته طولانی دریافت از طریق به اهالی بریتیش کلمبیا?

آیا پیام به ماندن در خانه ممکن است این آخر هفته طولانی دریافت از طریق به اهالی بریتیش کلمبیا?

“یک راه برای فکر کردن در مورد این بیماری همه گیر, گذشته از همه این بیماری و مرگ و استرس است که آن را نیز در مورد از دست دادن و آن را در مورد از دست دادن همه چیزهایی که به ما داده شده — ظرفیت به دیدار خانواده و یا دوستان و یا در حمل و نقل عمومی و رفتن به یک رستوران بروید و به فیلم و رفتن به یک عروسی” گفت: Brecher, یک روانشناس بالینی و استاد دانشگاه رایرسون. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که لغو شده اند.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

هنگامی که ما در حال دست دادن عزاداری سالگرد خم کردن آن احساسات سوگ Brecher گفت.

“مثل این یادآوری از” آه آن شخص و یا آن تجربه است و دیگر در دسترس به من,” او گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ممکن است آخر هفته طولانی است و همچنین گرم امداد پس از یک زمستان طولانی.

“ما کانادایی هستیم, ما زنده از طریق این زمستان طولانی و فقط به عنوان آن شروع می شود به خوبی به ما گفتهاند که” آیا بیرون رفتن.’ نمی تواند در طبیعت است که ما شده ایم ولع مصرف برای شش ماه” Brecher گفت.

ادامه مطلب: ترودو به نظر می رسد در بین سفر نخست وزیر ‘کلبه’ به عنوان سفرهای بین کار صفحه اصلی

“بنابراین نه تنها آن را از دست دادن و از آنچه ما به طور معمول مرتبط با این ویژه آخر هفته, دروازه ای به تابستان و آرامش و آزادی و همه چیز ما مرتبط با تعطیلات تابستان آن را نیز یک یادآوری از هر چیز دیگری ما از دست داده ایم.”

کارن تامسون را از دست ندهید قرص فلفل هالوپینو پنیر چدار نان از کشور بازار درست کردن Alberni بزرگراه در جزیره ونکوور. بز چراندن در آن پوشیده از چمن بام غریب در بازار است.

تامسون که نوبت 57 روز دوشنبه سپری کرده است تقریبا در هر تولد و ممکن است آخر هفته طولانی از او بود و نه در خانواده اش کابین در نزدیکی Qualicum ساحل در جزیره ونکوور.

“این فقط به نشستن و خواندن تعداد زیادی از شراب” گفت: تامسون که پدر بارنی ساخته شده داخل کابین است که نمایش unobstructed از اقیانوس.

کارشناسان پاسخ خود را coronavirus سوالات part 12

کارشناسان پاسخ خود را coronavirus سوالات part 12

B. C. کشتی به یاد مردم برای جلوگیری از غیر ضروری سفر آخر این هفته با استناد به “منابع محدود و بهداشت مراقبت از تجهیزات و منابع” در بیانیه ای.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تامسون خانواده معترضان در زمین برای اولین بار دو سال قبل از ساخت داخل کابین. آن تخته سه طبقه جایگزین شد 15 سال پیش اما در غیر این صورت بدون تغییر باقی ماند. پدر او را خاکستر پراکنده وجود دارد.

کریس Mychasiw را از دست او صبح دو اسپرسو در پاسیو از Non Solo پنجره نانوایی در Dorval, Que. او دوست داشت احساس نسیم آینده دریاچه Saint-Louis.

“مکان هایی مانند این ها را در جوامع که در آن دوستی ساخته شده و پرورش گفت: Mychasiw فروش و ضمانت اجرایی بود که furloughed چند هفته پیش. “مونترال مانند یک شهر بزرگ پر از حوادث و فرهنگ خاص نیست که تکرار در هر نقطه دیگری در شمال امریکا است.”

ادامه مطلب: کروناویروس و بازار مسکن: این است که زمان خوبی برای خرید است ؟

کبک تا به حال بیش از 73,000 موارد تایید شده و بیش از 5,400 مرگ و میر. مونترال کانون coronavirus در کانادا.

“این یک زمان غمگین در شهر ما” گفت: Mychasiw.

جین Watanabe این تلویزیون است که معمولا تبدیل به ورزش در ویکتوریا روز آخر هفته که می افتد در ضخامت از NBA و NHL برگشتی. 66 سال سن قانونی کار مادام العمر است sports fan. او گاهی اوقات می رود به Blue Jays بازی به تنهایی خرید 500-سطح بلیط در خار از لحظه ای است. هاکی است که او اولین عشق.

“هر سه لیگ (MLB, NHL و NBA) در حال تعطیل در همان زمان که برای من من فقط به خودم فکر می کنم “آه خدای من, من گم شده من ورزش خیلی”‘ واتانابه گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او رپتورز’ بازی 6 قهرمانی پیروزی گلدن استیت در سال گذشته ثبت شده است. او اغلب نقش آن در حالی که او puttering در اطراف او ،

واتانابه می بیند تصویر بزرگ.

رستوران پاسیو صاحبان آماده شدن برای آخر هفته طولانی بر خلاف هر گونه دیگر

رستوران پاسیو صاحبان آماده شدن برای آخر هفته طولانی بر خلاف هر گونه دیگر

“مردم در حال مرگ هستند. آن را یک بیماری همه گیر” او گفت:. “من از دست من ، اما که فقط برای تلفن های موبایل سنگدلانه هنگامی که چیزهای دیگر در جریان است که بسیار بزرگتر است.”

دیوید ریوس را از دست ندهید “Murph.”

کلاسیک بازی رایانه تمرین است به نام مایکل مورفی, U. s. Navy Seal که جان خود را در افغانستان در سال 2005 و دریافت مدال افتخار.

Crossfitters در سراسر شمال امریکا انجام Murph — یک مایل دویدن 100 کشش-یو پی اس, 200 فشار یو پی اس, 300 squats مایل اجرا در روز ویکتوریا در کانادا و روز یادبود در ایالات متحده آمریکا

“این درست است که پیش بینی و ساخت تا به آن روز وقتی که همه با هم می آید و می کند Murph به عنوان یک” ریوس گفت. “آن را به وضوح متفاوت خواهد بود این سال است.”

ادامه مطلب: کلبه کشور شهرداران اصرار شدید آخر هفته طولانی احتیاط برای محافظت از مردم محلی از coronavirus

گوردون Flett یک استاد دانشگاه نیویورک و کانادا صندلی پژوهش در شخصیت و سلامت گفت: این مهم به خوش و خوب پیدا کنید حواس او را پرت در این آخر هفته — موسیقی, مطالعه, پادکست — برای جلوگیری از “نشخوار کردن در مورد چگونه آنها مایل به آن بود اما درست نیست در حال حاضر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“نگه دارید و با توجه به چیزهایی که روز به روز و به خودتان یادآوری کنید گاهی اوقات که شما ساخته شده آن را این دور و این تعطیلات آخر هفته خواهد بود امیدوارم دوباره به حالت عادی در سال آینده.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>