زمانی که رابرت مورلی کردم این خبر که درخواست خود را برای فدرال ناتوانی اعتبار مالیاتی (DTC) شده بود را رد کرد در دسامبر 2019 او احساس ترکیبی از احساسات او گفت:.

“در یک دست من نبود در همه شگفت زده کرد. از سوی دیگر من تا به حال نوع امیدوار است که [پس از] من تایید شده یک بار آنها را می دانم که من باید این ناتوانی است.”

مورلی 49 تشخیص داده شد با myalgic encephalomyelitis, معمولا شناخته شده به عنوان سندرم خستگی مزمن در سال 2010. این وضعیت به این معنی حتی کوچک وظایف معمول از زندگی روزمره او را ترک کاملا خسته شده و نیاز به استراحت طولانی مدت, او گفت:.

“اگر من دوش من باید به یک استراحت,” او گفت:. “اگر من به طبخ یک وعده غذایی من باید به یک استراحت. من نمی توانید بیرون بروید. من نمی می توانید ببینید دوستان شما.”

و این بیماری باعث می شود او را قادر به کار کرد.

اما آن را تا سال 2015 پس از یک بیزانس روند بوروکراتیک و متعدد اولیه انکار است که این آژانس درآمد کانادا مورد تایید او برای DTC غیر قابل استرداد اعتبار برای افراد معلول و خانواده های آنها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در آن زمان این سازمان ساخته تصویب عطف به ماسبق به سال 2006 مالیاتی که مورلی وضعیت آغاز شده است.

سازمان تنظیم مقررات را انکار می کند و معیارهای تغییر برای ناتوانی مالیاتی و اعتبار بررسی خواهد شد را رد کرد و نرم افزار

سازمان تنظیم مقررات را انکار می کند و معیارهای تغییر برای ناتوانی مالیاتی و اعتبار بررسی خواهد شد را رد کرد و نرم افزار

اما سازمان تنظیم مقررات نیز به او گفت که او می خواهم که به درخواست مجدد برای DTC در سال 2019 به طوری که آژانس می تواند به ارزیابی مجدد خود را واجد شرایط برای فرار مالیاتی.

که آخرین مهلت بوده و بلندی زیادی برای مورلی را شریک پاتریک گفت که اخبار جهانی او شروع به احساس اضطراب ماه پیش از جدید DTC نرم افزار به عنوان خاطرات برگشتم از زن و شوهر اول چند سال تلاش به ادعای اعتبار است.

“من احساس تاکید کرد در مورد این همه سال دانستن مشکل ما تا به حال این اولین بار است.”

اعتبار آثار را به حدود 1500 دلار به 2000 $در هر سال مقدار قابل توجهی برای این زن و شوهر زندگی می کند که در پاتریک متوسط درآمد به عنوان یک هماهنگ کننده ارتباطات در یک سازمان غیر انتفاعی مورلی گفت.

ادامه مطلب: سازمان تنظیم مقررات باعث می شود آن را بسیار سخت برای دریافت اعتبار مالیاتی از کار افتادگی بسیاری حتی نمی امتحان کنید

با وجود دلهره زن و شوهر به حال برگزار شد که امید خود را برای بار دوم تقاضا برای اعتبار خواهد هموار. پس از همه سازمان تنظیم مقررات در حال حاضر مورد تایید مورلی یک بار پزشک خود توافق کردند که وضعیت بهبود نیافته بود پس از آن.

به جای کاربرد آنها رد شد. در ماه اوت دریافت اول انکار نامه از سازمان تنظیم مقررات و بیان کرد: “اگر چه ما نمی سوال جدی از وضعیت پزشکی شما, ما باید پایه تصمیم خاص معیارهای واجد شرایط بودن در درآمد مالیاتی عمل می کنند.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بر اساس اطلاعاتی که ما دریافت” در این نامه ادامه می دهد: “آيا شما دیدار با معیارهای واجد شرایط بودن به این دلیل که اثر تجمعی از محدودیت های خود را است نه معادل یک محدودیت مشخص شده در یک پایه فعالیت های روزانه زندگی می کنند.”

ادامه مطلب: ناتوانی اعتبار مالیاتی بود که مواد منفجره موضوع برای لیبرالها. خواهد شد و دولت بعدی آن را ثابت کنید ؟

که مبهم زبان آشنا به هر کسی که برخورد با DTC.

کانادایی معلول مجبور به پرداخت یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط حرفه ای بهداشت و درمان را به گواهی است که آنها “به طور قابل توجهی” محدود به حداقل یک فعالیت روزمره زندگی و یا بیشتر از زمان و یا این که اثر تجمعی از محدودیت در سراسر فعالیت های مختلف است که معادل آن به طور قابل توجهی محدود شده بر روی یک پایه فعالیت است. (کسانی که نیاز به حفظ زندگی درمان حداقل سه بار در هفته برای کل حداقل 14 ساعت در هفته نیز واجد شرایط برای اعتبار.)

یک کپی از مورلی را DTC نرم افزار مشاهده اخبار جهانی خود را نشان می دهد دکتر تلقی می شود که در حالی که او را برآورده نمی, نوار برای یک “مشخص شده محدودیت” مجموع علائم خود را — که شامل اختلال شناختی و اختلال در راه رفتن — معادل یک محدودیت مشخص شده.

وردن زن محروم از کار افتادگی بیمه

وردن زن محروم از کار افتادگی بیمه

دسترسی به DTC مبارزه کارشناسان می گویند به خصوص برای کسانی که با معلولیت نامرئی’

مورد تایید بودن DTC یک بار تضمین نمی کند reapproval حتی برای معلولیت است که به طور گسترده ای شناخته شده به مادام العمر شرایط گفت: Jennifer Zwicker مدیر سیاستگذاری سلامت در دانشگاه کلگری دانشکده سیاست عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خانواده ها با وابستگان مبتلا به اوتیسم به عنوان مثال در اغلب خواسته برای درخواست مجدد برای DTC هر چند سال Zwicker گفت.

“این مورد به دلیل آن را مانند اوتیسم است رفتن به دور است.”

پرینت این

در کل مقدماتی برای DTC تبدیل شده است به طور قابل توجهی سخت تر در طول پنج سال گذشته یا بیشتر گفت: Jason هیت یک برنامه ریز مالی در Thornhill, Ont., که کمک کرد تا بسیاری از مشتریان درخواست برای اعتبار.

این بسیار معمول است در گذشته برای یک کودک با ناتوانی در یادگیری, برای مثال, برای واجد شرایط برای اعتبار مالیاتی از کار افتادگی,” او گفت:.

در حالی که قوانین برای دسترسی به DTC تغییر نکرده راه سازمان تنظیم مقررات و تفسیر آنها به نظر می رسد تبدیل شده اند سختگیرانه تر او اضافه شده است.

یک 2018 کاغذ همكاري با Zwicker یافت که تنها 40 درصد از بزرگسالان که زندگی با معلولیت شدید در کانادا با استفاده از DTC. این مطالعه همچنین پیشنهاد قوانین مورد استفاده توسط سازمان تنظیم مقررات به بررسی واجد شرایط بودن برای اعتبار هستند و به احتمال زیاد یکی از دلایل اصلی برای فقرا جذب.

ادامه مطلب: کانادا ناتوانی اعتبار مالیاتی برنامه نیاز به تعمیرات اساسی عمده ای مجلس سنا کمیته خواستار

فرم درخواست یک بررسی جعبه قالب که مناسب نیست از بسیاری از معلولیت در این گزارش پیشنهاد شده است. پزشکان گاهی اوقات در تلاش برای توصیف چگونه متقاضی ناتوانی خود را تحت تاثیر قرار زندگی روزمره و گاهی اوقات آنها دریافت گیج کننده پیگیری درخواست از سازمان تنظیم مقررات برای اطلاعات بیشتر با توجه به گزارش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نیز وجود دارد که عدم ثبات و شفافیت در نحوه سازمان مالیاتی بررسی برنامه های کاربردی.

در Morely مورد اسناد و مدارک بررسی شده توسط اخبار جهانی نشان می دهد پزشکان در تلاش برای پر کردن فرم به درستی. مورلی نیز گفت: سازمان تنظیم مقررات موفق به اطلاع از پیگیری درخواست برای پزشکان ساخته شده است که آن را دشوار برای او را به اطمینان حاصل شود اطلاعات اضافی خواهد بود ارسال شده به آژانس توسط deadline.

مردم با به اصطلاح “معلولیت نامرئی” هستند به خصوص به احتمال زیاد به تلاش برای دسترسی به DTC هر دو Zwicker و هیت گفت.

کسانی که فاقد صلاحیت تلقی محروم هستند نه تنها این امکان را برای پرداخت مالیات کمتر اما همچنین دسترسی به یک تعداد دیگر اغلب بیشتر از نظر مالی مزایای قابل توجهی است.

در میان آنها ثبت شده و از کار افتادگی و پس انداز طرح (RDSP یک ثبت نام طرح پس انداز است که واجد شرایط برای یک عمر حداکثر تا 70.000 دلار در دولت مطابق کمک های مالی و $20,000 در اوراق قرضه دولتی.

مونکتون مرد مبتلا به دیابت را تکذیب کرد ناتوانی اعتبار مالیاتی

مونکتون مرد مبتلا به دیابت را تکذیب کرد ناتوانی اعتبار مالیاتی

تغییر جریان در اتاوا

خبر خوب برای مرلی و دیگران در یک وضعیت مشابه است اتاوا گرفته و مراحل رسیدگی به مسائل اطراف DTC.

در آن 2019 بودجه ترودو دولت پیشنهاد به تبر یک قانون است که نیاز به کسانی که از دست دادن واجد شرایط بودن خود را برای DTC به RDSP و بازگشت به دولت هیچ گونه کمک مالی یا اوراق قرضه دریافت قبلی 10 سال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

قوانین جدید “در نظر گرفته شده برای آمدن به اثر در تاریخ 1 ژانویه سال 2021 خواهد بود و تبدیل به قانون وقتی قانون قادر می سازد دریافت تاییدیه سلطنتی” یک سخنگوی وزارت مالیه گفت: اخبار جهانی از طریق ایمیل.

در ضمن RDSP مسائل لازم نیست به یک RDSP حساب به سادگی دلیل آن ذینفع است و دیگر واجد شرایط برای DTC وزارت نیز گفت.

هنوز هم کسانی که واجد شرایط از دست دادن برای DTC هنوز ایستاده به از دست دادن دسترسی به هر آینده دولت RDSP سهم.

ادامه مطلب: بیمار سرطانی قطع شد از کار مزایای از کار افتادگی برای 10 ماه — داستان خود را دارای هشدار برای هر کس

تلاش های در جریان برای بهبود DTC نرم افزار و فرایند بررسی و همچنین.

در سال 2017 اعتراض عمومی بیش محرومیت از DTC درخواست دولت لیبرال به برقراری ناتوانی کمیته مشورتی (DAC) یک بدن وظیفه ارائه مشاوره به سازمان تنظیم مقررات است که منحل شد توسط دولت هارپر در سال 2006.

در سال گذشته این کمیته منتشر شده یک گزارش مفصل توصیه هایی برای تعمیرات اساسی از DTC از جمله بازنویسی معیارهای واجد شرایط بودن ساده روند درخواست و اعتبار مالیاتی قابل استرداد می باشد.

این گزارش همچنین اشاره می کند: “یک نگرانی خاص است که یک افزایش قابل توجه در رد از افراد درخواست مجدد برای DTC پس از دریافت آن به صورت 5 و 10 و 20 به علاوه حتی اگر شرایط پزشکی خود را همان باقی می ماند.”

ادامه مطلب: ‘من می توانم آن را باور نمی کند’ — چرا ادعای ناتوانی برای سلامت روانی اغلب مبارزه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که برخی از توصیه های کمیته را نیاز به قانونگذاری اقدام سازمان تنظیم مقررات گفت: اخبار جهانی آن را در مسیر اجرای اکثر اگر نه همه از توصیه های اداری تغییرات توسط بهار سال 2020.

“سازمان تنظیم مقررات با افتخار به حمایت مهم کار از کار افتادگی کمیته مشورتی و متعهد به ارائه شفاف و مداوم ارتباطات به کانادایی ها در پیشرفت های ساخته شده توسط این کمیته برای کمک به بهبود زندگی کانادایی زندگی با معلولیت” این سازمان گفت: از طریق ایمیل.

در میان این تغییرات در حال حاضر به تصویب رسید در حال دوباره طراحی فرم توانایی به پرونده های الکترونیکی و جدید “ناوبر” نقش به برقراری ارتباط میان متقاضی به سازمان تنظیم مقررات و پزشکان.

برای Morely گفت که او و پاتریک در حال برنامه ریزی برای پرونده خود را به دادگاه مالیاتی کانادا.

“چیزی وجود دارد به شدت در اشتباه است.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im