Canadiens GM Bergevin مادر در گزارش 3 بازیکن قرارداد ویروس

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Montreal Canadiens مدیر کل مارک Bergevin abided کد سکوت تحمیل شده توسط NHL کاهش به اظهار نظر در مورد یک گزارش مثبت بالقوه COVID-19 موارد در باشگاه خود را.

در یکشنبه شب, ورزشی, گزارش حداقل سه بازیکن در این تیم تا به حال آزمایش مثبت در روزهای اخیر. روز دوشنبه در آنها گزارش شده از طریق منابع که دو تا از موارد مثبت کاذب بودند.

وجود دارد سه بازیکن غایب در یخ در باشگاه حومه مرکز آموزش: defencemen جاش بروک برت کولاک و خاویر Ouellet.

در مورد گزارش Bergevin باقی مانده است مادر به عنوان اردوگاه آموزشی برای تمام 24 تیم در NHL بازگشت آغاز شده و دوشنبه.

“شما همه آگاه از NHL سیاست های مربوط به بازیکنان که در یخ و من از شما خواهد خواست به احترام آن” Bergevin گفت.

NHL اعلام کرد بیش از آخر هفته به آن رسیدگی خواهد اطلاعیه در خصوص صدمات و COVID-19 موارد بدون شناسایی بازیکنان و یا تیم.

با وجود این Pittsburgh Penguins خواهد شد که در صورت Canadiens در صلاحیت دور در تورنتو شروع Aug. 1 اعلام کرد نه بازیکنان برداشته شد از اردوگاه از آنجا که آنها تا به حال به طور بالقوه در تماس با یک فرد که تست مثبت برای COVID-19.

این وضعیت با Canadiens فقط به عنوان نگران کننده به حداکثر Domi به دیابت نوع 1 و بیماری سلیاک ساخت و او را بیشتر در معرض خطر اگر او ایجاد علائم شدید یا عوارض ناشی از رمان coronavirus.

Domi و این باشگاه اعلام کرد در روز یکشنبه هفت تا 10 روز مدت زمان انتظار قبل از ساخت یک تماس در مورد اینکه آیا او به بازگشت به بازی در میان همه گیر.

“من شروع به بحث با مکس و نماینده او دو هفته پیش” Bergevin توضیح اضافه کردن یک تصمیم گرفته خواهد شد بر اساس پزشکی نظرات کارشناسان و سلطه خود است.

“ما می خواهید را انتخاب کنید چه چیزی بهترین را برای او.”

سازمان دیده بان | چگونه امن هستند hub شهرستان حباب ؟

به عنوان NHL hub شهرهای ادمونتون و تورنتو آماده به میزبان صدها نفر از بازیکنان تمرین برای از سرگیری فصل نگرانی وجود دارد که “حباب” آماده رفتن نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از COVID-19. 2:05

فصل برنامه ریزی شده است به راه اندازی مجدد با یک ویدئو از پنج دور مقدماتی آغاز Aug. 1 در تورنتو ادمونتون.

“ما همه موضوع برای هر نوع از شیوع اما NHL… مشغول به کار بسیار سخت برای قرار دادن همه چیز در جای خود [همراه با] یک پروتکل ایمنی [به طوری] که ما قادر به رسیدن به ما hub شهرستانها” Bergevin گفت او خطاب به بازیکنان در روز دوشنبه. “همه آنها آگاه به امن و پروتکل قرار داده و در محل توسط NHL.”

Bergevin تصریح کرد تمایل خود را برای دیدن تیم خود را اجرا حذفی حتی دانستن که یکی از هشت تیم حذف شده در طول صلاحیت دور را کسب حق انتخاب کلی برای اولین بار در سال 2020 NHL پیش نویس که در آن کبک متولد ستاره الکسیس Lafreniere است که پیش بینی می شود بالای صفحه انتخاب کنید.

تجربه با ارزش

با مجموعه ای جالب از چشم انداز Bergevin نمی بینم به حرکت نزولی از شرکت در مسابقات و گفت که او امیدوار است این تجربه را به اثبات مفید با وجود غیر معمول زمینه بازی در خالی آرنا.

“بازی در مقابل یک تیم که حذفی تجربه تیم ما تا به حال برخی از موفقیت در این سال و این یک سری کوتاه, هر چیزی ممکن است” Bergevin گفت. “این فقط می تواند کمک به حرکت رو به جلو برای سال آمده من نمی می توانید ببینید که طرف بد از رفتن به این مسابقات و به دست آوردن برخی از تجربه.

“ما به صورت یک تیم که تجربه بیشتری در پلی آف اما در مقابل آن ما تا به حال برخی از موفقیت در این فصل است.

این Canadiens نیز به طور رسمی اعلام کرد ورود defenceman الکساندر رومانوف در روز دوشنبه.

رومانوف, 20 امضا سه سال ورود به سطح قرارداد از جمله 2019-2020 با متوسط سالانه ارزش $1,177,500 ما.

رومانوف خواهد شد پیوستن به این باشگاه برای اردوگاه های آموزشی — فاز 3 از NHL بازگشت-به-بازی برنامه. اما او باید تحت قرنطینه از هفت روز قبل از در نظر گرفتن بخشی در آموزش.

او همچنین مجاز به سفر با این باشگاه به تورنتو به ادامه آموزش در طول فاز 4, اما او نمی خواهد اجازه داده می شود به بازی.

هنوز, آن اجازه خواهد داد که رومانوف به acclimatize خود را به محیط جدید خود و سوزاندن سال اول خود را در rookie قرارداد.

Bergevin گفت: به عنوان یک بازیکن سابق وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین اول و دوم اردوگاه.

“در دراز مدت من فکر می کنم آن را به کمک او فوق العاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>