Canadiens بازیابی در وقت اضافه به پایین سرمایه snap 5-بازی از دست دادن ترمز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

الکس Ovechkin به ثمر رساند خود را 699th حرفه ای هدف بسته شدن در یکی دیگر از نقطه عطف اما واشنگتن پایتخت کاهش یافته است و سوم در یک ردیف دست به Montreal Canadiens 4-3 در وقت اضافه پنج شنبه شب.

Ovechkin اخراج کردن جمعیت به ثمر رساند در هفت دقیقه در آمد و نزدیک به رسیدن به 700 اهداف در یک انفجار در دوره سوم. در عوض او باید صبر کنید برای تبدیل شدن به هشتمین بازیکن تاریخ NHL برای رسیدن به 700.

واشنگتن دهکدهای از دست داد پنج نفر از آن گذشته شش ها و هفت نفر از 10 سقوط از مقام اول در شهرهای بزرگ را بدست آورد. پایتخت نیز 1-4-1 در خانه پس از این همه ستاره.

بن Chiarot گل دوم خود را از این بازی 58 ثانیه به 3-در-3 OT به نفع خود آن را برای مونترال.

Goaltender برادن هولتبی مجاز اهداف به شیا وبر برندان گالاگر و دو به Chiarot در 32 عکس اما نبود عمدتا مسئول برای از دست دادن. همان دفاعی گلایه که گرفتار پایتخت بیش از گذشته چند هفته برگشتم به امد و شد زیاد آنها در برابر Canadiens.

مونترال رو دو breakaways در دقیقه باز است و می تواند تا به حال چند هدف منجر شود اگر نه برای صرفه جویی توسط هولتبی که در ادامه به بازی خوب. نبود چقدر او می تواند انجام دهد بر وبر هدف از طریق ترافیک گالاگر را در جلو یا Chiarot برو جلوتر هدف 30 ثانیه به سوم زمانی که defenceman تا به حال مقدار زیادی از زمان به ساقه جن میره و در.

جانباز defenceman Brenden دیلون در آورده برای کمک به رفع برخی از مسائل بود که بر روی یخ برای دو Canadiens اهداف خود را در پایتخت اولین بازی پس از یک تجارت سهشنبه از سن خوزه. او زوج با نوریس جایزه مدعی جان کارلسون که تبدیل جن بر ثانیه قبل از Chiarot هدف.

واشنگتن تام ویلسون آن را با 20.1 ثانیه به سمت چپ در قوانین و مقررات.

این Canadiens جامعی پنج بازی موازنه در هواپیمای دوباله و برنده برای اولین بار پس از فوریه. 8. قیمت متوقف 29 از 32 عکس او مواجه شده و گالاگر بود مسلما بهترین بازیکن بر روی یخ بود و یک دست در هر سه از تیم خود اهداف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>