یاکوب Chychrun گل قدرت بازی هدف در بازی نهایی دقیقه به آریزونا شغالها آمده از پشت 3-2 پیروزی بر Montreal Canadiens سه شنبه شب ،

درک استپان و تیلور سالن نیز به ثمر رساند برای شغالها (28-23-7) که به ثمر رساند سه گل پاسخ داده نشده و پس از پایین رفتن 2-0 زود است. Antti Raanta ساخته شده 26 موجب صرفه جویی در.

جیک ایوانز و برندان گالاگر به ثمر رساند برای Canadiens (27-24-7) که جامعی سه بازی برنده خط خط. کری قیمت متوقف 31-از-34 عکس های خود را شکست.

این Canadiens باقی می ماند پنج امتیاز پشت تورنتو افرا برگها برای مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد. برگها باید دو بازی در دست است.

با جوئل Armia در جعبه برای hooking Chychrun ضرب و شتم قیمت با کف دست زدن شات از نقطه دقیقا 1:00 باقی مانده در ساعت است. آریزونا به پایان رسید 1 تا 6 با استفاده.

شغالها جامعی دو بازی از دست دادن ترمز و شش بازی winless خط در جاده ها است.

آن را یک رویا شروع برای Canadiens که به ثمر رساند دو بار در چهار عکس در Raanta داخل دو دقیقه در یک به پایان دوره اول.

آن زمان فقط 51 ثانیه برای ایوانز برای پیدا کردن پشت خالص برای اولین NHL هدف زمانی که او شروع به پریدن کرد در نیک عموزاده’ دوباره بجای اول برگشتن. 23 ساله خود را NHL اولین هفته گذشته است.

گالاگر دو برابر سرب یک دقیقه بعد گل چهارم پس از بازگشت از یک ضربه به سر در Jan. 9. جناح اولیه شات مسدود شده بود defenceman Niklas Hjalmarsson اما او adeptly شروع به پریدن کرد بر روی خود را دوباره بجای اول برگشتن.

قبل از مونترال می تواند اجرا میشه با چیزهای بازدید کنندگان کاهش کسری بودجه از طریق استپان نهم از سال در 5:08 ، قیمت whiffed بر روی مچ دست ضرب گلوله کشته است.

یک نزاع و جدال در پایان دوره برانگیخته شده توسط Oliver اکمن-لارسون کراس چک نیک سوزوکی در صورت تنظیم صحنه برای یک پنالتی پر از دوره دوم.

این Canadiens حتی موفق به گل در دو دقیقه 5-در 3 بازی قدرت. آنها به پایان رسید بازی 0 6 با استفاده.

با وجود مونترال قدرت-فرصت بازی این شغالها outshot آنها 17-3 در دوره دوم. آریزونا شد پاداش با سالن اکولایزر در 16:36 یک تایمر از مسیحی Dvorak در بد گردش مالی توسط جف Petry در خود منطقه برای مساوی کردن بازی. سالن دارای 20 امتیاز در 23 بازی پس از پیوستن به آریزونا.

فیلیپ Danault در زمان جن به دهان در دوره دوم در انحراف. او در سمت چپ بازی و بازگشت نیست.

شیا وبر از دست رفته یک سوم مستقیم بازی با پایین بدن آسیب است. کاپیتان نمی خواهد سفر با مونترال برای بازی های آینده در بوستون و پیتسبورگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im