Canadiens درمان بازی در مقدماتی برابر پنگوئن به عنوان یک سری حذفی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

نیک سوزوکی اول NHL حذفی سریال از لحاظ فنی نیست حذفی است Montreal Canadiens در حال رفتن به آنها را با پنج بازی در مجموعه برابر Pittsburgh Penguins مانند آن است.

این حبس به حال اول کامل داد و بیداد خود را کوتاه اردوگاه های آموزشی در روز شنبه پس از NHL مجاز آن باشگاه به رزومه شیوه های تیم دوشنبه گذشته. سوزوکی گفت: رسانه ها پس از داد و بیداد که جانبازان در مونترال قفسه اتاق شده اند گفتن او و هم تیمی های خود به فکر آینده matchup با پیتسبورگ مانند یک پست به طور منظم-فصل سری.

“وجود دارد برخی از بچه ها که ممکن است هرگز برگشتی بنابراین شما نیاز به گرفتن چیزهایی که شخصا به عنوان شما می توانید به انجام همه چیز شما می توانید به یک بازیکن تاثیر کمک تیم پیروزی گفت:” سوزوکی به نقل از جانبازان شیا وبر و برندان گالاگر.

“این هیجان انگیز برای من است. آن را به پلی آف و در عین حال — آن را در مسابقات مقدماتی — اما ما آن را به عنوان ما دور است.”

20-year-old سوزوکی تا به حال 13 گل و 28 پاس گل در 71 بازی در rookie فصل قبل از NHL معلق بازی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. او گفت که او قادر به اسکیت بازی 12 بار و به ادامه کار خود را با مربی شخصی در طول سه ماه اخراج امیدوارم اجازه او ضربه گشاد گشاد راه رفتن خود را به عنوان به زودی به عنوان بازی از سر گرفته است.

سازمان دیده بان | حبس ضربه یخ برای زمان 1 از فصل بود متوقف شد:

این Montreal Canadiens شد بر روی یخ برای اولین بار به عنوان یک تیم کامل از لیگ رفت و مکث در مه با توجه به COVID-19. 2:57

او می تواند محوری به یک رویا و یا کابوس — سناریو در برابر پنگوئن به عنوان او می تواند پوشش در برابر قوی 1-2 پانچ از سیدنی کرازبی و اوگنی Malkin, دو بازیکن او بزرگ شده ،

“بدیهی است که آنها بوده ام دو تا از بهترین بازیکنان لیگ را برای مدت زمان طولانی” گفت: سوزوکی. “آنها بوده است و در بسیاری از برگشتی و من همیشه مشاهده شده است.

“من قطعا برای چالش. من می دانم که آن را برای رفتن به یک مشکل سری است اما من فکر می کنم ما باید بسیاری از جوان centremen که مشتاق به اثبات آنها می تواند در مقابل برخی از بازیکنان بالا است.”

نمایشگاه برابر تورنتو

گذشته از داخل پیراهن scrimmages این Canadiens بازی های قدیمی خود را رقیب افرا برگها در تاریخ 28 ژوئیه در نمایشگاه بازی در تورنتو به عنوان هر دو تیم سعی کنید لحن برای NHL تنظیم حذفی فرمت.

مونترال آغاز می شود و سپس بهترین آن از پنج سری با پیتسبورگ در کنفرانس شرق مرکز شهر تورنتو در اوت. 1 با برنده نمایندگان به واقعی آف جام استنلی.

بستن کرازبی و Malkin — دو نفر از با تجربه ترین و سازنده مراکز دهه گذشته — که یک مسئولیت نیز به اشتراک گذاشته شده توسط veteran defenceman جف Petry.

“من فکر می کنم آن است که همیشه یک چالش, آیا آن را در فصل به طور منظم و یا در این شرایط منحصر به فرد” گفت: Petry. “این یک موضوع آماده سازی خود را در این شیوه منجر به آن که یک نمایشگاه بازی قبل از شروع آن را به کار بر روی چیزهایی که ما نیاز داریم.

“آنها به ویژه بازیکنان و آنها را به مقدار زیادی از مهارت پس از آن فقط یک ماده از ساخت مطمئن شوید که ما در حال تهیه و پخش آنها تنگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>