پتانسیل شهرستانها میزبان برای جام جهانی 2026 کردم خود را در راهپیمایی سفارشات برای مرحله بعدی فرآیند انتخاب.

یاهو گزارش هفته گذشته که آمریکا فوتبال رئیس جمهور کارلوس Cordeiro تا به حال با ارسال نامه ای به 17 بالقوه ایالات متحده شهرستانها نامزد ترسیم طرح برای انتخاب 10 سالن انتظار مورد استفاده قرار گیرد برای مردان فوتبال ویترین.

یک سخنگوی کانادا فدراسیون فوتبال تایید کرد نامه ای مشابه رفته است به ادمونتون (مشترک المنافع ورزشگاه) مونترال (ورزشگاه المپیک) و تورنتو (BMO زمینه). پیتر Montopoli کانادا, فوتبال, عمومی, منشی, نظارت بازدیدکننده داشته است به سه بالقوه کانادا سالن های این سال با کارگاه های آموزشی نیز برنامه ریزی شده با نامزد شهرستانها.

کانادا روند آغاز خواهد شد با کارگاه های آموزشی در اواخر این ماه با برگزاری بازدیدکننده داشته است برنامه ریزی شده بین ماه های مارس و نوامبر است. مکزیک است که نصب یک برنامه مشابه.

از زمان طرح خواستار کانادا و مکزیک میزبان 10 بازی هر کدام با ایالات متحده میزبانی 60 از جمله تمام بازی از مرحله یک چهارم نهایی ،

فیفا را به تصمیم نهایی در “16” شهرستانها نامزد از لیست 23 ارسال شده توسط آمریکای شمالی مشترک پیشنهاد شده است. پیشنهاد گروه کار کرده است تحت فرض از سه شهر در هر یک از کانادا و مکزیک و 10 در ایالات متحده آمریکا

کانادا مقامات می گویند که آنها را با فشار به نگه داشتن هر سه از میزبان خود شهرستانها.

سازمان دیده بان | کانادا کریستین سینکلر می شود بین المللی فوتبال بهترین گلزن:

کانادا کریستین سینکلر نمرات 185th هدف از زندگی حرفه ای اش عبور آمریکایی ابی Wambach در همه زمان اهداف لیست. 1:10

پیشنهاد مقامات مانند ایده داشتن سه بازی back-to-back-to-back در روز افتتاحیه این مسابقات با استفاده از BMO میدان شهر مکزیک Azteca ورزشگاه و رز باول در پاسادنا کالیفرنیا.

ونکوور کشیده نامزد شهرستان زمینه پس از میلاد دولت با استناد به نگرانی های بیش از این هزینه ممکن است از یک شهر میزبان قادر به آمدن به شرایط با پیشنهاد کمیته. شیکاگو و مینیاپولیس نیز خارج با استناد به مشابه نگرانی.

خواسته در مورد گمانه زنی ها در یاهو مقاله ای که در ونکوور می تواند بازگشت به برابر در هزینه از ادمونتون, کانادا, فوتبال, گفت:: “کانادا فوتبال همچنان به کار با فیفا و نامزد میزبان شهرهای مونترال و تورنتو به ادمونتون.

“ونکوور بود نه یک نامزد میزبان شهرستان در این کتاب پیشنهاد ارائه شده به فیفا پیش از این رای برای حفظ حقوق به 2026 FIFA World Cup,” او اضافه شده است.

1st جام جهانی در خاک کانادا

آمریکا نامزد شهرهای آتلانتا, Baltimore, بوستون, Cincinnati, دالاس و دنور هیوستون, کانزاس, شهرستان, لس آنجلس, میامی, Nashville نیویورک/نیوجرسی, اورلاندو, فیلادلفیا, San Francisco/منطقه خلیج سیاتل و واشنگتن ،

مکزیک شهر گوادالاخارا, مکزیک-شهرستان مونتری.

با توجه به ایالات پیشنهاد کمیته استادیوم درگیر به طور متوسط ظرفیت بیش از 68,000.

این کمیته لیست ظرفیت برای کانادا میزبان شهرستانها به عنوان 56,418 برای کشورهای مشترک المنافع ورزشگاه 55,822 برای استادیوم المپیک و 45,000 برای BMO زمینه است که نیاز به صندلی موقت برای رسیدن به این تعداد.

این 2026 مسابقات است که در حال گسترش به 48 تیم از 32.

فیفا عضو انجمن 134 رای دادند تا 65 با یک رای در ژوئن 2018 نفع مشترک آمریکای شمالی پیشنهاد توسط کانادا و آمریکا و مکزیک بیش از مراکش.

کانادا شکست خورده در آن تنها پیشنهاد قبلی — به میزبان 1986 پس از مسابقات کلمبیا به بیرون کشیده و به عنوان میزبان. مکزیک در نهایت میزبانی این مسابقات که باقی می ماند تنها به جام جهانی کانادا مردان که تا کنون برای واجد شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de