شاهدانه کارکنان در تقاضای بالا هستند در طول سقوط اقتصادی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Coronavirus نگهداری نشده است برخی از شاهدانه شرکت کردن: آنها نیروی انسانی تا حتی به عنوان نرخ بیکاری در بسیاری از بخش های دیگر soars.

علف های هرز کسب و کار در سراسر کشور است که در مالی قوی شکل می زنیم به این بیماری همه گیر در حال استخدام کارگران اضافی در پاسخ به قوی تقاضا برای محصولات ماری جوانا. تقریبا همه کشورها باید اجازه گلدان مغازه ها را باز باقی می ماند حتی اگر گسترده عصری خرده فروشی در اقتصاد شده اند برای توقیف هفته.

اولیه coronavirus رونق فروش — برانگیخته توسط دست پاچه خریداران نگران است که درمانگاه ها ممکن است توقیف — سرعت plateaued اما بسیاری از مغازه ها گزارش می دهند که آنها همچنان به انجام کسب و کار سریع. کمتر خریداران در حال ضربه زدن به فروشگاه های, اما آنها در حال ساخت بزرگتر اقدام به خرید و شده است وجود دارد افزایش در تحویل فروش. آنها پر رونق هستند حتی اگر آنها را لمس فدرال نجات پول برای پرداخت صورتحساب خود را و یا کارکنان. برخی از قانونگذاران در حال فشار دادن به آنها عبارتند از, اما آنها به احتمال زیاد برای دریافت هر نقطه به دلیل میچ مک کانل رهبر اکثریت را سرسخت ضد ماری جوانا موضع.

شرکت های سیاسی صحبت به بیش از یک و نیم دوجین متحده گفت که آنها در حال اضافه کردن هزاران نفر از کارگران با وجود این بیماری همه گیر. در اکثر موارد, این استخدام برنامه بودند در حال حاضر در آثار قبل از بحران بهداشت و اما اقتصادی فلج آوردن مقدار از بقیه اقتصاد تا حد زیادی نشده از خط خارج این برنامه.

برگ سبز پزشکی گفت: آن را در روند استخدام حدود 300 نفر از کارگران خود را برای کشت و خرده فروشی عملیات در ویرجینیا و مریلند بیش از دو برابر نیروی کار خود را. Trulieve اضافه کرده است 250 خرده فروشی کارگران در فلوریدا فقط از Covid-19 شیوع شروع با برنامه ای برای اضافه کردن بیشتر. و Cresco آزمایشگاه استخدام 250 کارگر به کارکنان فروشگاه های آن در ایلینویز’ نوپای تفریحی بازار است.

Curaleaf مدیر عامل: یوسف Lusardi گفت شرکت او دیده می شود 300 درصد افزایش در تقاضا برای محصولات پزشکی شاهدانه.

“ما شاهد افزایش در تقاضا در سراسر کشور” Lusardi گفت. “ما در حال دیدن بیشتر بیماران تبدیل شدن به ثبت نام در هر روز است و ما در حال اضافه کردن کارکنان در فقط در مورد هر منطقه از کسب و کار برای دیدار با تقاضا است.”

دلیل اصلی شرکت در حال استخدام است که به سادگی که حشیش بازار همچنان به رشد در سراسر کشور است. قانونی شاهدانه فروش در صدر 12 میلیارد دلار در سال گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت BDSA و انتظار می رود به بالای 30 میلیارد دلار در سال در چهار سال آینده هر چند پیش بینی نیست را به حساب coronavirus’ تاثیر اقتصادی. قانونی شاهدانه صنعت در ایالات متحده شاغل تقریبا از 250 ، 000 نفر در سال گذشته با توجه به Leafly 15 درصد پرش به بیش 2018.

حتی برخی از عملیات کوچکتر و در حال اضافه کردن کارگران است. AltMed فلوریدا افتتاح 10 اضافی درمانگاه ها از اواسط ماه مارس دو برابر آن خرده فروشی رد پا با برنامه ای برای بیشتر رسانه ها در کار می کند. NFuzed کلرادو بر اساس تولید کننده بودجه-قیمت شاهدانه gummies اضافه کرده است چهار کارگر پس از شروع این بیماری همه گیر در پاسخ به 50 درصد جهش در فروش. و Lightshade که در عمل هشت درمانگاه ها و رشد چند عملیات در منطقه دنور مترو است که به دنبال برای اضافه کردن حداقل 20 نفر از کارگران.

“ما شده اند به شدت در تلاش برای استخدام گفت:” لیزا Farrimond-هی Lightshade مدیر بازاریابی است. “تعدادی از بخش های مختلف به دنبال افراد را در هیئت مدیره است.”

خدمات تحویل در ایالات متحده است که اجازه می دهد آنها را نیز نیروی انسانی به عنوان ترس خریداران به دنبال جلوگیری از فروشگاه. در قبل از همه گیر بار Kaitlin Wolfberg مشغول به کار به عنوان یک نوازنده نواختن ویولن و ویولا و گاهی اوقات انجام. روز قبل از او قرار بود به سفر با یک کوارتت زهی به هاوایی در ماه مارس فرفره لغو شد.

او اعمال می شود برای کار روز بعد در کالیفرنیا ارائه خدمات گنجه الهه و شروع به کار دو روز بعد. تحویل خدمات افزایش یافته است نیروی کار خود را با نزدیک به 25 درصد از اقامت در خانه سفارشات آغاز شد.

Wolfberg است ماتم از دست دادن حرفه ای است که او صرف دهه گذشته ساخت: “همه چیز را که من برای کار رفته بود” او گفت:.

اما او می شمارد خودش را خوش شانس به یک شغل با مزایای. بسیاری از دوستان نوازنده در حال تلاش برای خرید مواد غذایی در حالی که مرور بیکاری روند.

استخدام روند دور از جهانی است. برخی از آمریکای شمالی بزرگترین شاهدانه شرکت — از جمله سایبان رشد و سطح زیرکشت منابع — باید کاهش مشاغل در هفته های اخیر. یکی دیگر از عمده فروش و خرده فروش MedMen اخیرا توقیف پنج از آن فلوریدا فروشگاه بدون توضیح آن را به عنوان مبارزه با مشکلات مالی. بسیاری از بزرگ شاهدانه شرکت ها شد و صدمه زدن به صورت نقدی و حتی قبل از همه گیر چون شاهدانه قیمت سهام سقوط بیش از سال گذشته است.

علاوه بر این محدودیت در شاهدانه عملیات در برخی کشورهای مهمترین نوادا و ماساچوست منجر به فروش قابل توجهی کاهش. و عدم دسترسی به فدرال coronavirus بودجه امداد و اکثر خدمات بانکی — منعکس کننده این واقعیت است که ماری جوانا می ماند غیر قانونی در سطح فدرالبدون شک نزول برخی از شرکت ها.

اما شبه قانونی به سرعت در حال رشد صنعت — 33 متحده در حال حاضر پزشکی و یا تفریحی بازار — اثبات بیشتر انعطاف پذیر تر از بسیاری از بخش های دیگر.

“ما همچنان به استخدام برای این نقش ضروری و نه ضربه هر گونه موانع گفت:” لین ریچی Trulieve مدیر سرمایه گذاری و روابط.

چند متحده است که پزشکی قانونی یا تفریحی بازارهای هنوز هم نورد از برنامه های خود را.

در ایالت ایلینوی به عنوان مثال تفریحی فروش آغاز شده در Jan. 1 با درآمد شکوه 100 میلیون دلار در طول سه ماه اول. بسیاری از کشتکار نقطه رسیده اند که اولین محصول تفریحی علف های هرز آماده برای برداشت است.

“ما در حال تجربه یک نیاز بزرگ برای استخدام افراد در این زمینه گفت:” پاملا Althoff مدیر اجرایی شاهدانه Business Association of Illinois.

شرکت به احتمال زیاد خواهد بود و استخدام و حتی بیشتر کارگران اگر نه برای کوروناویروس. ایلینوی تاخیر در مارس 1 مهلت اعلام تا 75 اضافی داروخانه مجوز با توجه به بحران بهداشت عمومی. علاوه بر این برخی از کسب و کار آنها در مواجهه با تاخیر سه تا چهار هفته پس زمینه چک تکمیل شده برای کارگران Althoff گفت. گروه تجارت است که به درخواست دولت اجازه می دهد تا کارکنان جدید شروع به کار خود را قبل از بررسی زمینه های تکمیل شده است.

“ما می خواهم به ما تازه استخدام کارکنان به کار با این شرط که اگر یک چک پس زمینه است که می آید با یک گسل عمده آنها خواهد بود اجازه رفتن” Althoff گفت.

فلوریدا یکی دیگر بازار که همچنان به رشد انفجاری حتی اگر آن را تنها اجازه می دهد تا فروش برای اهداف دارویی. فروش smokable ماری جوانا بودند تا 52 درصد در ماه گذشته در مقایسه با ماه ژانویه است.

دولت دومین اپراتور مستقر در آتلانتا موازی بوده است پر کردن شغل در این شرکت به تازگی گسترش یافته رشد عملیات.

“در فلوریدا کسب و کار ما همچنان قوی — ما در حال کمک پزشکی مشتریان در حالی که زیر سخت CDC ایمنی و اجتماعی فاصله پروتکل های ارائه مداوم موجودی از گل در فروشگاه ما و معرفی محصولات جدید به مشتریان” موازی سخنگوی لوری مکنزی گفت.

برگ سبز پزشکی یکی از چهار شرکت مورد تایید برای خدمت به ویرجینیا نوپای بازار پزشکی. این شرکت در روند استخدام حداقل 235 کارگران برای کارکنان یک مرکز تولید در ریچموند و شش خرده فروشی عملیات.

“ما شده ایم مقیم ما زمان انتظار تا زمانی که ما مطمئن است که ما از نظر مالی صدا به اندازه کافی به این حرکت و به استخدام این کارکنان گفت:” فیلیپ گلدبرگ مدیر عامل شرکت. “ما نه فقط شلیک کردن و رفتن دیوانه است.”

بسیاری از ناظران صنعت احتیاط وجود دارد که شوم مالی علائم در افق حشیش میباشد. حتی اگر آن را ثابت می کند بیشتر رکود اقتصادی-انعطاف پذیر تر از بسیاری از کسب و کار شناسایی را از حساب های بانکی در سراسر کشور است که به احتمال زیاد در نهایت محدود کردن علف های هرز فروش. علاوه بر عدم دسترسی به بانکداری بدان معنی است که آنها نمی تواند به طور معمول دسترسی به وام اگر آنها تجربه یک بحران نقدی.

اما برای کارگران درد و رنج از بحران اقتصادی شرکت هایی که در حال استخدام به عنوان یک تاسیسات تا زمانی که آنها می توانید یک روز — امیدوارم — بازگشت به مشاغل قبلی خود را.

“ما در حال رفتن به نشان می دهد تا زمانی که واکسن اتفاق می افتد گفت:” Wolfberg این نوازنده است. “من می شنوم آن می تواند چهار سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>