‘احتمالا نمی تواند جدی’: trump’s پیشنهاد به ساحل تا بیکاری کمک می افتد کوتاه

ده ها میلیون بیکار آمریکایی ها بعید است که خود را برای دیدن هفتگی بیکاری چک های رشد در هر زمان به زودی — با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی اقدام امیدوار کننده اضافی 400 دلار در هفته است.

رئیس جمهور سفارش بستگی دارد در حال حاضر پول نقد-فقیر متحده قادر به ایجاد و پیاده سازی یک سیستم جدید و صندوق یک چهارم از کمک های که برای بسیاری از فرمانداران خواهد بود دشوار است اگر نه غیر ممکن است کار.

آن را همچنین می توانید از یک استخر محدود از بودجه به معنی افزایش مزایای ممکن است تنها چند هفته هنگامی که این برنامه است و در حال اجرا. و آن را تحمیل حداقل سود مورد نیاز که می تواند ارائه برخی از دستمزد پایین و فرفره کارگران فاقد شرایط لازم.

“من صادقانه فکر می کنم این احتمالا نمی تواند جدی گفت:” میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست با لیبرال متمایل ملی قانون استخدام پروژه. “کاخ سفید باید منتشر کرده اند این تفکر که این فقط یک تاکتیک مذاکره به دلیل آن واقعا خالی است قول می دهم.”

چگونه کار می کند ؟

این عمل با استفاده از قدرت ریاست جمهوری تحت چه عنوان شناخته شده استافورد عمل به استفاده از امداد رسانی کمک های مالی در ترکیب با دولت دلار را به ارسال پول به کارگران بیکار.

وزارت کار تا کنون گفت: آن را با متحده وزارت امنیت داخلی و FEMA برای کمک به ارائه امداد اما آن هنوز ارائه جزئیات بیشتر. برخی از ایالت ها مانند هاوایی و میسوری را با صدور اعلامیه گفت که آنها منتظر راهنمایی بیشتر از دول در نحوه اجرای برنامه.

متحده را مجبور به درخواست برای بودجه فدرال و اگر آنها را انتخاب کنید به انتخاب کردن در و یا می گویند که آنها لازم نیست که بودجه در دسترس برای تامین بخشی از کمک و سپس کارگران بیکار در دولت خود را دریافت کنید هیچ اضافی بهره مند شوند.

این یادداشت دستور متحده به توزیع پرداخت از طریق خود را به طور منظم بیکاری سیستم. اما بسیاری از کارشناسان و دموکرات ها می گویند که آنها در اشتباه هستند که چگونه و در حال حاضر تلاش دولت سیستم قادر خواهد بود به اداره مغلوب ساختن پیشی جستن ، “این چیزی است که ما فقط درک نمی کنم که چگونه است که کار می کند” یک حزب دموکرات مجلس سنا مشاور سیاسی گفت. “شما اساسا نیاز به راه اندازی این کل جدید نهاد.”

به کجا می خواهد پول از آمده است ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن تفاهم نامه می گوید دولت فدرال را پوشش 75 درصد از هزینه متحده ارائه می کنند باقی مانده 25 درصد و یا 100 دلار به ازای هر کارگر در هر هفته است. اما رئيس جمهور در پیام های که مورد نیاز خواهد بود به پای این لایحه برای برنامه منتقل شده در روزهای اخیر به او پیشنهاد کرد او می توانست دولت فدرال پوشش تمام هزینه و یا بیش از 75 درصد است.

“ما باید یک سیستم که در آن ما می توانیم 100 درصد و یا ما می توانید 75 درصد است. آنها می پرداخت 25. و آن را به شما بستگی دارد دولت است. و آنها را به یک نرم افزار ما به آن نگاه می کنیم و تصمیم گیری” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه در نیوجرسی. “پس از آن ممکن است آنها به شما پرداخت هیچ چیز در برخی موارد.”

اما کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به نظر می رسد به دست کشیدن پایین که این ایده در طول یک شنبه نشست خبری اشاره کرد که از نظر قانونی ملزم به پرداخت یک چهارم از کمک. او اضافه شده است که می توانید با استفاده از مراقبت در قانون بودجه “به عنوان یک راه را به ارمغان می آورد که صد دلار رو به جلو است.”

یک سخنگوی کاخ سفید گفت سیاسی است که “ایالات متحده همچنین می توانید درخواست خود را به وضعیت موجود مزایای بیکاری” به عنوان بودجه که با 25 درصد سهم است.

اما برخی از بسته های پول در دولت شده است به برگزاری یک بخشی از این پول امیدوار است که کنگره آنها را فراهم می کند با انعطاف پذیری به استفاده از آن برای شکاف بودجه ناشی از کاهش درآمدهای مالیاتی.

می تواند متحده استطاعت آن است ؟

فرمانداران در حال حاضر روشن است که نمی توان آن را آسان به آمده تا با مورد نیاز خود را بخشی از کمک و نه به راه اندازی یک سیستم جدید در وسط یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر wreaked ویران در بودجه دولت است.

که حزبی ملی انجمن فرمانداران که برای ماه ها در تماس بوده است برای $500 میلیارد دلار برای متحده از دولت فدرال در بیانیه ای گفت: دوشنبه آن را “نگران” در مورد “مهم اداری بار و هزینه های این آخرین عمل را در ایالات متحده.” این گروه به نام به جای کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به کار کردن یک راه حل است که نمی خواهد محل جدید اداری و مالی بار در متحده است.

“کشورهای در حال رفتن را شکست و میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار هستند و در عین حال راه حل برای ایالات متحده برای ایجاد یک برنامه جدید ما نمی توانیم برای شروع و نمی دانم که چگونه به اداره” نیوجرسی به لیبریا فیل مورفی روز دوشنبه گفت:.

و اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوریخواه روز یکشنبه گفت که دولت خود را هنوز بررسی این که آیا آن را می توانیم به صندوق سهم خود را از این برنامه جدید است. “پاسخ این است که من نمی دانم هنوز” DeWine گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

چگونه به سرعت به کارگران پرداخت می شود?

نیاز متحده برای اجرای یک برنامه جدید می تواند هفته ها یا ماه به عنوان آنها تغییر برنامه خود را کهنه سیستم برای محاسبه که واجد شرایط خواهد بود. متحده نیز باید برای پیدا کردن یک راه برای به طور جداگانه به صندوق دولت از کمک های جدید به طور منظم در کنار مزایای بیکاری.

“این قطعا خواهد بود ماه” همیشه گفت. “و این است که در ایالات متحده هستند که قادر به پرداخت آن را در همه.”

کاخ سفید اذعان کرد روز دوشنبه این عدم قطعیت در اطراف ایستاده مانند یک سیستم. “من نمی توانم با دقت اشاره کردن یک جدول زمانی” McEnany گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

چه کسی واجد شرایط برای منافع ؟

این یادداشت می گوید کارگران باید دریافت حداقل 100 دلار در مزایای یک هفته به منظور واجد شرایط نیاز است که می تواند ترک کردن بسیاری از فرفره-اقتصاد دستمزد پایین و کارگران پاره وقت.

دولت مزایای بیکاری که توسط دولت متفاوت است به طور معمول به جای حدود 50 درصد از کارگران حقوق و دستمزد. اکثر متحده خواهد پرداخت حداقل سود بسیار پایین تر از 100 دلار نشان می دهد که برخی از زمان و دستمزد پایین کارگران می تواند سقوط به زیر آستانه برای دریافت فدرال کمک کند.

این کمک خواهد کرد که اقتصاد ؟

کارشناسان هشدار می دهند وجود دارد نه به اندازه کافی پول در دسترس به تاثیر معنی دار در اقتصاد است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت به منظور صرف پول جدید ترین او می تواند انجام دهید این است که فشار برنامه های موجود برای صرف بودجه موجود خود را در راه های جدید گفت: جک Smalligan که قبلا به عنوان معاون دستیار مدیر در دفتر مدیریت و بودجه.

وجود دارد حدود 44 میلیارد دلار موجود در امداد رسانی صندوق که از آن دولت را جلب فدرال بخشی از این بهره مند شوند. اندرو Stettner یک عضو ارشد در پیشرو قرن, پایه محاسبه شده است که با ارائه حدود شش هفته از مزایای اگر هر دولت بودند به اضافه بیمه بیکاری برنامه — “به اندازه کافی برای تحمل زمان Covid-19 خروش و رسیدن به نقطه ای که بیکاری قادر به بازگشت به شغل خود را,” او گفت:.

او همچنین اشاره کرد که اضافی $400 در هر هفته برای واجد شرایط بیکاری کارگران خواهد هنوز هم نشان دهنده به طور متوسط 22 درصد کاهش پرداخت برای کسانی که تا به حال از طریق جولای شده است دریافت اضافی $600 هفتگی از دولت فدرال است.

و که در نوبه خود است که به احتمال زیاد منجر به کاهش در هزینه های مصرف کننده است که حمایت از مشاغل. سیاست های اقتصادی موسسه مترقی فکر می کنم تانک تخمین می زند که برش افزایش سود 200 دلار در هفته هزینه 1.7 میلیون شغل است.

“در مقایسه با واقع انجام یکی دیگر از قسط اضطراری بیمه بیکاری قانون” Smalligan گفت: “آنچه را انجام داده در این حکم اجرایی است که واقعا بسیار ناچیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید