Canucks و B. C. بالا, دکتر, نشان دادن علاقه به میزبانی بازی NHL در ونکوور

کناکز امید به نمره برخی از بازی هاکی برای ونکوور اگر NHL ادامه 2019-20 فصل است.

این تیم را تایید کرد آن را به جلو یک پیشنهاد برای ونکوور به یک “مرکز شهر” برای تیم NHL به بازی در طول COVID-19 همه گیر در صورتی که رویکرد NHL تصمیم می گیرد به دنبال.

“ما قطعا منافع قوی در میزبانی بازی در ونکوور … این طرح ارائه شده است که مطابق با دستورالعمل های تعیین شده توسط مقامات بهداشتی و دولت استانی” نوشت Canucks افسر ارشد عامل ترنت کارول در یک ایمیل.

این ایده پشتیبانی شده توسط Premier جان هرگن به عنوان به خوبی. او گفت که او نوشته است به NHL و اتحادیه بازیکنان به ارائه B. C. به عنوان یک محل است.

“با فرض این که این بازی ها می توان بدون مخاطبان اما به جای آن می توان برای تلویزیون” هرگن گفت: در یک شنبه جلسه.

NHL بود که مجبور به توقف آن برنامه مارس 12 میان COVID-19 همه گیر شده است به دنبال برنامه ای برای متمرکز گروه از تیم های در خطر ابتلا به کم هاب به امید از سرگیری این 2019-20 مبارزات انتخاباتی در این تابستان.

وجود دارد 189 بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم زمانی که NHL متوقف بازی.

علامت های روی درب به اطلاع عمومی و عرصه کارکنان که NHL و ملی چوگان سرپهن بازی های لیگ در راجرز آرنا در حال به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی با توجه به COVID-19 شیوع کروناویروس. (Anne-Marie Sorvin/USA TODAY Sports)

دکتر هنری, استان, نشان دادن علاقه

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری می گوید راه وجود دارد با خیال راحت به میزبان بازی NHL در ونکوور اگر لیگ پیش می رود با از سرگیری فصل در تعداد کمی از مرکز شهر است.

در طول جلسه توجیهی روزانه در دوشنبه هنری در توصیف این مفهوم به عنوان یک “ایده جالب” و اشاره کرد که بر خلاف بسیاری از ورزش های دیگر بازیکنان هاکی پوشیدن ماسک های صورت که می تواند کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

توقیف بلیط پنجره ها دیده می شود در راجرز آرنا در ماه مارس است. (Anne-Marie Sorvin/USA TODAY Sports)

“من نمی خواهد وجود دارد که در یخ مخاطبان برای مثال ما می تواند پخش بازی ها و وجود دارد راه هایی که بازیکن می تواند اقدامات احتیاطی برای اطمینان حاصل شود که وجود فیزیکی, فاصله,” او گفت:.

وزیر گردشگری لیزا Beare گفت او شده است در تماس با Canucks مورد hub شهر پیشنهاد و با اشاره به ونکوور “در سطح جهانی امکانات ورزشی و سابقه در میزبانی مسابقات ورزشی” به عنوان نقطه فروش.

“مانند بسیاری از اهالی بریتیش کلمبیا, من هیجان زده در چشم انداز NHL راه اندازی مجدد در اینجا ما در استان” Beare گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“دولت ما خواهد خوش آمدید یک برنامه را به میزبان بازی ها در B. C. که پایبند به سلامت استان افسر دستورات و توصیه.”

دیگر مکان های کانادا در مخلوط ؟

اخبار ورزشی وب سایت ورزشی گزارش داد اوایل این هفته که بین 11 و 14 تیم ارائه پیشنهادات به NHL برای شهرستانها خود را به عنوان هاب.

انتاریو برتر داگ فورد گفت: او شده است در تماس با تورنتو افرا برگها’ شرکت مادر در مورد تورنتو در خدمت به عنوان شهر میزبان.

آلبرتا برتر جیسون کنی گفت که او صحبت کرد به NHL کمیسر گری Bettman در مورد آلبرتا میزبانی بازی اما گفت که او دیده است و نه یک پیشنهاد رسمی.

کناکز سخنگو گفت: این تیم نیست به دنبال هر گونه پول به ونکوور مرکز شهرستان.

وی افزود: روشن نیست که NHL تصمیم گیری در ونکوور به عنوان یکی از مراکز — و یا اگر NHL 100 درصد متعهد به مرکز شهر رویکرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر