Canucks نونهالان در راه اندازی مجدد آماده سازی با وجود طولانی COVID-19 نگرانی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ونکوور کناکز goaltender یعقوب Markstrom یک ایده چه زندگی خواهد بود زندگی در داخل حباب پس از NHL شروع بازی دوباره.

“آن را به خورد اما آن را به ارزش آن را,” او گفت:.

NHL خواهد مرحله آن جام استنلی مسابقات با 24 تیم تقسیم بین hub شهرهای ادمونتون و تورنتو. لیگ ایجاد کرده است, سخت, سلامت, پروتکل ها و دستورالعمل های اما بازیکنان و مدیریت درک هیچ تضمینی وجود دارد وقتی که می آید به خرید و فروش با COVID-19.

“هیچ سوال وجود دارد که ویروس نمی خواهد برود به زودی” ونکوور به جلو براندون Sutter گفت. “همیشه وجود دارد رفتن به یک خطر از مردم گرفتن آن است.”

سازمان دیده بان | چگونه امن هستند hub شهرستان حباب ؟

به عنوان NHL hub شهرهای ادمونتون و تورنتو آماده به میزبان صدها نفر از بازیکنان تمرین برای از سرگیری فصل نگرانی وجود دارد که “حباب” آماده رفتن نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از COVID-19. 2:05

NBA و لیگ برتر فوتبال برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات در یک شهر حباب اما هر دو لیگ را تجربه کرده اند مسائل را با بازیکنان تست مثبت است. MLS شده است مجبور به برنامه ریزی مجدد بازی و دو تیم باید خارج از این مسابقات است.

“من فکر می کنم از یک روز هیچ کس واقعا می تواند آینده را پیش بینی و از این چیزها و چگونه آنها در حال رفتن به محل کار از” Sutter گفت. “برای ما آن را فقط به نگرانی در مورد یک روز در یک زمان.

“همه چیز در حال تغییر نگه دارید هر روز با این [ویروس] و همیشه چیزهایی وجود دارد که غیر قابل پیش بینی هستند. در حال حاضر ما فقط در حال آماده شدن برای بازی و نه نگرانی در مورد بدترین سناریو.”

Canucks مدیر کل جیم Benning گفت: همه درگیر باید سخت کوش در زیر دستورالعمل.

“من امیدوار هستم که ما نمی باید مشکلات هنگامی که ما به حباب که ما قادر خواهد بود به بازی این بازی و در پایان این سال خاموش,” او گفت:.

سازمان دیده بان | NHL رسما اعلام hub شهرستان انتخاب:

NHL و اتحادیه بازیکنان به طور رسمی امضا توافق نامه جمعه که دیدن هاکی بازگشت به عمل در 2 شهرهای کانادا در تاریخ 1 اوت. 3:37

تیم را در سفر به شهرهای توپی جولای 26 و اولین دور از این مسابقات آغاز می شود با بهترین و پنج بازی در سری Aug. 1. استنلی کاپ اهدا خواهد شد در ماه اکتبر.

ونکوور یکی از 24 تیم NHL که باز خود را در اردوگاه های آموزشی در روز دوشنبه. نگرانی در مورد COVID-19 مجبور لیگ به توقف آن فصل مارس 12 با 189 بازی باقی مانده است.

کناکز بازی مینه سوتا وحشی در یکی از دور باز سری آغاز Aug. 2.

تیم حمایتی از انتخاب کردن(s)

چند NBA لیگ و لیگ اصلی بیس بال بازیکنان تصمیم گرفته اند به بازی این فصل است.

در NHL, 35 بازیکن را آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از 8 ژوئن. حداقل نیم دوجین بازیکن از جمله ونکوور سون Baertschi تصمیم گرفته اند به بازی در این مسابقات است.

Markstrom می داند که چرا این بازیکن تصمیم خود را.

“در بسیاری از موارد وجود دارد که یک دلیل خوب سلامت خانواده و یا سلامت خود را,” او گفت:. “آن را به ارزش به خطر انداختن خود و خانواده و یا سلامت خود را به می آیند و بازی است.”

Benning گفت: Canucks پشتیبانی Baertschi تصمیم.

“هر بازیکن خود را نگرانی و نگرانی می کند و تصمیمات خود را بر اساس شرایط خاص” او گفت:.

Canucks کاپیتان بو Horvat بازگشت به ونکوور فقط یک هفته بعد از تولد به زن و شوهر اولین فرزند.

“شما نگاه کنید همه چیز خیلی متفاوت داشتن یک بچه” Horvat گفت. “شما می خواهید بهترین ایمنی و سلامت برای خانواده خود را. راه آنها را به حباب راه اندازی آن می گذرد به امن ترین محل برای همه ما است.

“همه در حال رفتن به آزمایش می شود. که باعث می شود من احساس بسیار بهتر است. وقتی که آن زمان به ترک من قصد بازگشت به خانه امن و امیدوارم COVID رایگان.”

Benning گفت: بازگشت ورزش مهم است برای بسیاری از مردم است.

“ورزش به مردم انحراف” او گفت:. “این سختی بوده است و چهار ماه. من فکر می کنم آن را یک فرصت برای مردم به دریافت ذهن خود را خاموش زندگی روزمره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>