Canucks افتخار افسانه دانیل هنریک Sedin با نیوجرسی بازنشستگی مراسم

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آنها را نگه دارید هر توجهی به ثمر رساند رکورد در ونکوور کناکز تاریخ حق رای دادن. اکنون پس از 17 فصل در Canucks لباس دانیل و هنریک Sedin باید شماره خود را حلق آویز در تیر در راجرز آرنا.

چهار شنبه بازنشستگی از دانیال شماره 22 و هنریک شماره 33 بود نقطه کانونی Canucks’ در سال 50-فصل جشن و برجسته از طریق سه بازی از Sedin هفته جشن.

سطح بالایی از احترام فرمان توسط Sedin دوقلو روشن ساخته شده بود و توسط مجموعه ای از افراد برجسته روی دست برای مراسم. مهمانان ویژه شامل Canucks صاحبان فرانچسکو و پائولو Aquilini NHL کمیسر گری Bettman و معاون کمیسر لایحه دالی و همچنین Sedins’ پدر و مادر و همسر و برادران و همسران و فرزندان به همراه گذشته و حال به طور کلی مدیران و هم تیمی های سابق.

این جمعیت فروخته شده در راجرز آرنا به پا برای اولین بار برای معرفی ترور لیندن یک بار کاپیتان تیم که بازگشت به تیم رئیس جمهور در سال 2014 و راه جدا با این تیم در سال 2018 است. به سلامتی ادامه داد: برای Markus Naslund که تعداد نیز آویزان در تیر و نمایندگان از رئیس جمهور جایزه برنده فصل در سال 2011 و 2012 به خصوص کوین Bieksa رایان Kesler و روبرتو سیدنی.

سازمان دیده بان | Sedins’ کشباف مطرح شده به rafters:

سوئد superstars مفتخر شد در روز چهارشنبه در یک ساعته pregame مراسم است. 1:42

به گونه ای از U2 “که در آن خیابان هیچ نام” کناکز’ مقدماتی آهنگ از کسانی که در اوج سال های دانیل و هنریک دست تکان دادند و به تشویق جمعیت به عنوان آنها راه می رفت به مرکز و یخ را به همراه یک فرش flanked توسط برخی از جوایز آنها جمع آوری شده در طول سال — هنر راس جایزه که هنریک برنده در 2009-10 و گذشت به همراه دانیل یک سال بعد پادشاه Clancy جایزه که هنریک دستگیر شده در سال 2016 و دوقلوها مشترک در سال 2018 به هارت جایزه که هنریک برنده در سال 2010 تد لیندسی جایزه (که قبلا در Lester B. Pearson جایزه) که دانیل در زمان خانه در سال 2011 و جفت مدال طلا که دوقلوها برنده با سوئد در بازی های المپیک زمستانی 2006.

Bieksa شروع به رسیدگی با ادای احترام که برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده و همچنین بی ریا با تاکید بر این تصور دوقلوها چپ خود را با مسئولیت پذیری و کار و اخلاق و مهربانی خود را.

“ما شما را دوست دارم بچه ها,” او به این نتیجه رسیدند. “وجود دارد هیچ کس مستحق تر از این بگویم.”

“هنگامی که از من خواسته شد به طرف آنها صحبت می کنند بدون در نظر گرفتن چگونه شما احساس می کنید در مورد آن به شما می گویند بله چون این فقط یک افتخار به بخشی از این شب” Bieksa گفت: پس از این مراسم است. “من می خواهم هر چیزی برای دنی و هنک.”

“آنها مانند مردم خوب” اضافه شده Ryan Kesler. “راستش دو تا از بهترین افراد در هاکی. من نمی توانم بگویم یک چیز بد در مورد آنها و آنها به من بسیار آموخت فقط با تماشای آنها. تنها راه آنها بودند و چگونه خیریه آنها را یخ. برای آنها به درخواست من به اینجا می آیند من حتی نمی فکر می کنم دو بار.”

باقی می ماند که در جامعه

دوقلوها’ تلاش در جامعه به خوبی مستند شده است از جمله 1.5 میلیون دلار کمک مالی در سال 2010 برای کمک به ایجاد یک جدید B. C. کودکان بیمارستان. روز چهارشنبه اعلام شد که خود را Sedin بنیاد خانواده بود و همکاری با Canucks برای بچه ها صندوق جدید میراث پروژه است که می تواند پاسخگو به جامعه نیاز بر اساس سالانه.

زمانی که هنریک میکروفون گرفت او راه می رفت و مخاطبان از طریق دوقلوها’ 17 از فصل NHL سفر با شروع از زمانی که آنها فکر می کردند که می خواهم برای رفتن به تیم های جداگانه در سال 1999 پیش نویس در بوستون قبل از برایان برک چرخش به یاد ماندنی تجارت به آنها را هر دو به ونکوور.

با زمان Canucks از خود نیمکت هنریک پرداخت ادای احترام به مربیان و مربیان است که به کمک شکل بازی های خود را. دانیل پا در برای تشکر از مالکیت تیمی و حمایت از کارکنان و سپس برادران نوبت در زمان پرداخت ادای احترام به خانواده های آنها قبل از تشکر از طرفداران.

“به مردم بریتیش کلمبیا, ما اینجا در سال 1999 و این احساس از روز 1,” خلاصه Henrik. “ما می خواهیم برای تشکر از شما. به بازی در مقابل شما واقعا یک افتخار.

“به بهترین طرفداران در این لیگ ما در حال حاضر به پیوستن به شما در تشویق برای این تیم زمانی که آنها برای جام استنلی.”

پس از آن زمان به منظور بالا بردن آگهی ها. با خانواده و دوستان اطراف آنها Sedins تماشا تعداد آنها در صعود به تیر در راجرز آرنا در کنار مارکوس Naslund شماره 19 پاول Bure شماره 10, Trevor لیندن شماره 16 و استن Smyl شماره 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>