الیاس Pettersson دیدم زمین اما تصمیم به نوسان.

ونکوور کناکز رو به جلو بود گفت: در طی یک ویدئو کنفرانس که روز شنبه St. Louis Blues goaltender اردن Binnington معتقد است که او باید برنده کلدر جایزه سال گذشته به لیگ برتر rookie به جای Pettersson.

نشان دادن همان ابریشمی حرکت او با استفاده از به دوری کردن از مدافعان Pettersson ماهرانه گریختم موضوع است.

“من نمی خواهم برای رفتن به کلدر مناظره” گفت: Pettersson که منجر Canucks با 28 اهداف و 66 امتیاز در سال گذشته در اولین NHL فصل. “این به ما نیست که چه کسی برنده کالدر.

“او علاوه بر این در طول فصل به طور منظم. خوشحال میشم با من در فصل بیش از حد.”

سازمان دیده بان | Tanev را OT شمارش قرار می دهد Canucks به غرب یک چهارم نهایی:

کریس Tanev زده فقط 11 ثانیه به اضافه کاری به ونکوور کناکز یک 5-4 سری-عقد برنده بیش از مینه سوتا وحشی. 1:14

این دو بازیکن را یک شانس برای حل و فصل هر گونه نمرات زمانی که Canucks بازی دفاع از قهرمان جام استنلی بلوز در یک کنفرانس غرب چهارم. بهترین-از-سری هفت شنبه آغاز می شود.

بلوز مرکز رایان o’reilly می داند کنترل Pettersson ضروری است.

“او یک نخبه گلزن” گفت: o’reilly سال گذشته Conn Smythe برنده جایزه که منجر بلوز با 49 کمک و 61 امتیاز در طول فصل به طور منظم. “شما ببینید راه او می خواند بازی و موقعیت او قرار می دهد تا خود را در. او همیشه یک تهدید است.

“شما همیشه آگاه شود و به او اطمینان هر فرصتی شما می توانید گام در راه خود را و آن را دشوار است بر او.”

Pettersson یکی از نه Canucks که تا به حال طعم و مزه خود را از NHL پس از فصل بازی در ونکوور برنده بیش از مینه سوتا در دور مقدماتی. کناکز برنده بهترین-از-پنج سری 3-1 با Pettersson جمع آوری یک گل و سه پاس گل.

“آنها استنلی جام قهرمانان اروپا به دلیل” Pettersson گفت: در مورد بلوز. “آنها یک تیم بزرگ است که نقش سخت است.”

داستان دو تیم

دو تیم به سری های مختلف در سطح احساسی.

ونکوور که بالا برنده شدن حق رای دادن برای اولین بار پس از فصل سری از سال 2011 است. این Canuck فهرست مخلوط بازیکنان جوان مانند Pettersson, defenceman کوین هیوز و رو به جلو براک Boeser با جانبازان مانند کاپیتان بو Horvat جلو J. T. Miller و defenceman کریس Tanev.

سر مربی تراویس سبز گفت: تیم شده است در یک شیب منحنی یادگیری.

“در حال حاضر آن را نشانه خوبی برای گروه ما از آنجا که ما هنوز هم در حال پخش,” او گفت:. “ما باید چیزهای زیادی یاد گرفتم که ما رفته ایم و حتی در چهار بازی.”

سازمان دیده بان | تراویس سبز خوشحال Canucks’ رشد مقدماتی:

ونکوور کناکز سر مربی تراویس صحبت می کند به رسانه ها پس از تیم خود را پیشرفته در گذشته دور مقدماتی از NHL برگشتی. 10:17

بلوز که رهبری کنفرانس غرب با 42-19-10 ضبط زمانی که NHL متوقف فصل آن با توجه به COVID-19 همه گیر از دست هر سه بازی خود را در دور رابین سری.

“ما بازی نمی کند ما بهترین هاکی در آن بازی ها” سر مربی کریگ Berube گفت. “ما بازی های برگزار شده دوره های خوب هاکی. ما بازی نمی کند 60 دقیقه از هاکی.

“آنها می دانند در حال حاضر شما می توانید به صفحه اصلی اگر شما نمی بازی هست. من فکر می کنم که باعث می شود شما شماره آن را در کمی بیشتر.”

بسیار شبیه این بلوز به یک تیم بزرگ با یک مهاجم forecheck.

“آنها یک تیم قوی” ونکوور Loui Eriksson گفت. “این رفتن به یک چالش. من فکر می کنم آن را خوب به بازی مینه سوتا است. هر کس به فیزیکی از بازی و سرعت.”

تیم های ویژه می تواند یک عامل باشد. بلوز حال سوم-رتبه بندی قدرت بازی در طول فصل به طور منظم در حالی که ونکوور چهارم بود. کناکز’ مجازات کشتن قرار گرفت در حالی که 16 سنت لوئیس شد 18.

سازمان دیده بان | سبز مجموعه نوار بالا برای جوان Canucks تیم:

ونکوور کناکز سر مربی تراویس سبز صحبت می کند به رسانه ها پس از تیم خود را در زمان 2-1 سری سرب بیش از مینه سوتا وحشی. 8:30

در برابر وحشی کناکز بازی قدرت شد و چهار-برای-19. بلوز بودند-برای-12 در دور رابین.

ونکوور در زمان 22 مجازات در دور اول با defenceman تایلر مایرز فرستاده می شود خاموش نه بار.

“ما در مورد نظم و انضباط” سبز به صراحت گفت.

کناکز بودند و هفتم در غرب با یک 36-27-6 ضبط زمانی که فصل متوقف شد. میلر رهبری این تیم با 27 اهداف و 72 امتیاز در حالی که Pettersson دوم بود با 27 اهداف و 66 امتیاز.

کناکز برنده دو از سه بازی برابر پاریسنژرمن در طول فصل به طور منظم. یکی از برنده در ضربات پنالتی و از دست دادن در وقت اضافه.

پس از بلوز برنده 2-1 در ماه نوامبر که Binnington خواسته شده بود در مورد Pettersson برنده کالدر.

“وجود دارد یک کمی از آن طعم و مزه بد در دهان من در مورد نتیجه در سال گذشته گفت: St. Louis Post-Dispatch. “اما او یک بازیکن با استعداد.”

پرسید که آیا او باید برنده این جایزه Binnington گفت: “آره” اما افزود: “آنها رو خوب تیم جوان و برخی از نخبگان و استعداد. او یکی از آن بچه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im