J. T. Miller به ثمر رساند یک جفت دوم-اهداف دوره به عنوان ونکوور کناکز جنگیدند از اوایل کسری به شکست St. Louis Blues 3-1 دوشنبه شب.

بو Horvat نیز به ثمر رساند به یک شبکه خالی برای Canucks (28-18-4) که برنده برای 12th زمان در 15 بازی و گسترش خانه خود را به پیروزی و نه بازی. جیک Virtanen و کریس Tanev هر دو کمک می کند.

ژاک سانفورد به ثمر رساند برای بلوز (30-12-8) دیدم که خود را winless رگه تمدید برای سه بازی (0-2-1).

میلر دارای 48 امتیاز (19 اهداف 29 کمک) در 50 بازی در این فصل است. که بهتر از 47 امتیاز از جمله 13 گل او در 75 بازی با خلیج تمپا در سال گذشته است.

ونکوور goaltender تاچر Demko ساخت دوم خود را راست شروع و چهارم در 20 آخرین بازی متوقف 36 عکس.

St. Louis دروازه بان جیک آلن ساخته شده 22 موجب صرفه جویی در.

کناکز باقی می ماند برای اولین بار در اقیانوس آرام بخش با 60 امتیاز بیش از سه ادمونتون و کلگری آریزونا و وگاس است.

دفاع از قهرمان جام استنلی بلوز منجر کنفرانس غرب با 68 امتیاز.

Demko تسلط

با بلوز فشار برای بستن هدف در دوره سوم Demko زیادی ساخته شده در سمت چپ پد صرفه جویی در Jaden شوارتز. او بعد از مسدود سنفورد در سمت کوتاه.

میلر گل اول بسته بازی 1-1 در 2:16 دوم. Virtanen برنده یک جن نبرد در امتداد تخته سپس به Tanev که تغذیه باز میلر در حافظه قبل از او rifled یک کم سخت میکنه.

ونکوور رفتم جلو 2-1 در 11:12 در 3-در-1 ، الیاس Pettersson انجام جن به سنت لوئیس منطقه تضعیف جن به Virtanen که پس از تصویب به میلر. او به ثمر رساند از این رو کردن دایره.

بلوز در زمان استفاده از یک گردش به باز کردن نمره در 3:06 اولین دوره پس از rookie defenceman کوین هیوز سرفه تا جن در خود منطقه. دیوید Perron آن را در زمان swooped پشت خالص و سپس به سانفورد که به ثمر رساند پنجمین بار در این فصل است.

ونکوور تا به حال یک زن و شوهر از شانس خوبی برای مساوی کردن بازی. Horvat مجبور گردش مالی پس از آن تا به حال مبارکه اما متوقف شد توسط آلن. Virtanen تا به حال جمعیت وزوز پس از زنگ زدن یک شوت کردن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su