Canucks’ کوین هیوز همچنان به سر و صدا از طریق rookie دیوار

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آن را در اطراف این زمان در سال گذشته است که ونکوور کناکز مرکز الیاس Pettersson ضربه دیوار.

او همچنین 57 بازی ها از جمله پلی آف در طول 2017-18 با سوئد تیم وکفو. اما در فصل اول خود را در NHL تعداد بازی و سفر های درگیر در نهایت به او گرفتار.

“من خسته ام” گفت: Pettersson. “همه چیز جدید بود. برنامه تنگ تر است و وجود دارد مقدار زیادی بیشتر بازی ها.”

Pettersson برنده کلدر جایزه در تابستان گذشته به عنوان NHL بالا تازه کار با 28 اهداف و 38 پاس گل در 71 بازی. در آخر او 23 بازی این فصل از 20 سال از ساندسول, سوئد به حال فقط دو گل و 10 پاس گل.

“برای این فصل من می دانستم که آنچه که من در حال آماده شدن برای, بنابراین من اضافه شده است که به تمرینات این تابستان” او گفت:. “من احساس می کنم خیلی بهتر و احساس لایو.”

Canucks rookie defenceman کوین هیوز انجام 58 بازی فصل بعد از ظهر یکشنبه درآمد کمک در ونکوور 5-1 دست دادن به Anaheim Ducks. ترین کالج های او با بازی در یک فصل در دانشگاه میشیگان بود 37. سال گذشته او با بازی 32, کالج بازی ها, هفت در جهان Junior قهرمانی و پنج در NHL پس از او پیوست Canucks.

“من احساس بسیار خوبی در حال حاضر’

اگر هیوز احساس ساییدگی و پارگی از یک NHL فصل او نیست و نشان آن است. او در تمام rookies با 45 امتیاز و 37 کمک می کند. بیش از 10 بازی گذشته او را جمع آوری سه گل و هشت پاس گل در حالی که به طور متوسط حدود 20 دقیقه یک بازی است.

“من احساس می کنم خوب در حال حاضر گفت:” 20 ساله که در تورنتو است. “من می دانستم این بود که در آینده بنابراین من احساس می کنم خودم آماده در طول تابستان ذهنی و جسمی.

“من به خواب خوب و درست غذا خوردن مورچه مراقبت از بدن من. اگر من تمام آنچه که من می تواند احساس خوب است.”

سازمان دیده بان | کوین در دست برای دیدن برادران 1st NHL هدف:

2019 اول کلی انتخاب خود قرار می دهد اولین بار در هیئت مدیره به عنوان یک نیوجرسی شیطان است. 0:42

هیوز معتقد است که بازی خود را بهبود یافته است به عنوان فصل پیشرفت.

“بیشتر بازی ها شما بازی بیشتر تجربه شما راحت تر شما احساس می کنید,” او گفت:. “من گفت: من بازی قرار بود برای تغییر و بهتر کنید.”

جلو آدم tipping point pr پیوست Canucks در سال 2018 پس از سه فصل در دانشگاه که در آن او به دست آورده Hobey بیکر جایزه به عنوان برترین بازیکن در NCAA بخش هاکی.

Tipping point pr می داند پرش از کالج های حرفه ای می تواند یک چالش.

“سفر طول می کشد تلفات بر شما ذهنی و جسمی” او گفت:. “این دشوار است به توان ذهنی تیز در هر بازی. شما باید به خودتان را مجبور به انجام این کار است.”

روش هوشمند

سر مربی تراویس سبز گفت هیوز سیمی به یک بازیکن هاکی.

“او یک مرد هوشمند” گفت: سبز. “این مرد است که زندگی می کند و تنفس هاکی. ما لازم نیست به او بگویید زیادی است. او می داند که چگونه بسیاری از بازی های او در گذشته است. او می داند که او را به مراقبت از خود را استراحت و ذهنی آماده می شود نه فقط از لحاظ جسمی.

“من فکر می کنم او به خوبی در راه خود را به قادر به تحمل آن است.”

Tipping point pr گفت: Canucks انجام یک کار خوب به دنبال پس از خود را به بازیکنان جوان. کارکنان مطمئن شوید که بازیکنان خوردن مواد غذایی مناسب. مربیان و تجهیزات مردم به مراقبت از هر گونه مشکلات.

“آنها آن را به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

سازمان دیده بان | هیوز شبکه OT برنده در برابر نشینان:

ونکوور لبه های نیویورک 4-3 با اضافه کاری هدف از کوین هیوز برای خود 5 پیروزی راست. 1:27

تیم کالج اغلب یک یا دو بازی در یک آخر هفته و تمرین برای بقیه روز. هیوز گفت: چند هفته او بر روی یخ شش روز ، “من تقریبا احساس می کنید بهتر است در اینجا از من در سال گذشته,” او گفت:.

“آنها کار ما را خیلی سخت در عمل است. که جلب به شما در ژانویه و فوریه.

“گاهی اوقات من حتی ساخت خودم بهتر است. تمرین بیش از حد [مقدار] آن را خسته کننده بود. بازی خوب هستند.”

Tipping point pr به نام تمرین یک شر لازم است در هر سطح.

“شما همیشه نیاز به تمرین,” او گفت:. “شما نیاز به کار بر روی بازی خود را. من همین حالا تمرین چهار بار در هفته و در انتظار پنج روز به بازی یک بازی.

“من مانند داشتن بازی در یک آتش سریع. اگر شما یک بازی سخت آن را آسان تر به تمرکز بر روی یک بعدی.”

نسل جدید بازیکنان

سبز گفت: نسل جدیدی از بازیکنان آینده به لیگ برتر به طور کلی بهتر و آماده تر از گذشته است.

“من 16 سال است که نقش هاکی,” او گفت:. “این بچه ها به خوبی در نظر گرفتن مراقبت از خود را.

“ورزشکاران به طور کلی در حال حاضر نیز جلوتر از منحنی از جایی که آنها 10 یا 15 سال است.”

کناکز باقی می ماند در مشاجره خود را اول حذفی ظاهر در چهار سال. پس از رفتن را از طریق یک خط برنده شدن 14 از 17 بازی ونکوور فقط دو برد در آخر بازی (2-4-1).

“شما نمی توانید فکر می کنم بیش از حد پیش رو گفت:” هیوز. “فقط تمرکز بر روی آنچه که شما می توانید کنترل. اگر این تمرین فردا فقط نشان می دهد و آماده برای رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>