کنگره پزشک انتشار دستورالعمل های ایمنی برای سنا بازگشت

کنگره را حضور پزشک منتشر شد, دستورالعمل جمعه به سنا بازگشت هفته آینده معرفی اما نیاز نیست که کارکنان پوشیدن چهره پوشانده اند.

سنا خواهد بود در جلسه روز شنبه حتی اگر واشنگتن دی سی هنوز به آمار اوج خود برای coronavirus موارد است. اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) اصرار مجلس سنا می تواند با خیال راحت به عنوان طولانی به عنوان اقدامات احتیاطی لازم را به دنبال دارد.

“کارگران آمریکا ضروری در بخش های زیر مشاوره و گرفتن جدید اقدامات احتیاطی در حالی که آنها را در ادامه گزارش برای وظیفه و انجام غیر قابل تعویض کار کشور خود را به” مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه ای گفت. “شروع شنبه مجلس سنا همان را انجام خواهد داد. وجود حیاتی کسب و کار در انتظار ما است.”

از حضور پزشک دستورالعمل توصیه می کنند که دفاتر محدود کردن تعدادی از کارکنان است که به تپه و نشان می دهد teleworking زمانی که ممکن است. در حالی که دستورالعمل ها را به شدت تشویق استفاده از پوشش صورت, “افراد حفظ این گزینه با استفاده از یک پوشش” اگر آنها حفظ 6 پا فاصله.

این دستورالعمل همچنین بگویید کارکنان به تلو تلو خوردن بازدیدکننده داشته است خود را به مناطق ناهار خوری در کنگره و به مواد غذایی را از صفحه اصلی را انتخاب کنید و یا گرفتن و رفتن به گزینه های برای جلوگیری از ازدحام. علاوه بر این دفاتر را تشویق به حفظ تمیز کردن به طور منظم برنامه ریزی و کارکنان مورد نیاز برای نظارت بر سلامت خود را.

این OAP ارشاد می آید یک روز پس از برایان موناهان این پزشک متخصص گفت: وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی coronavirus آزمون فعالانه تست 100 سناتور. در عوض تنها افرادی که بیمار آزمایش می شود و نتایج آزمون را می تواند دو روز یا بیشتر در مقابل به کاخ سفید که در آن هر کسی که ملاقات با رئیس جمهور دریافت سریع-نتایج آزمون.

در حالی که سنا در حال آمدن است به خانه تصمیم به تاخیر در بازگشت خود را با بیشتر از یک هفته. و در نشانه ای از نگرانی در مورد ایمنی در تپه سنا در تابستان صفحه: جلسه لغو شده است به گفته یک منبع آشنا با این موضوع.

حزب دموکرات در حال انتقاد از مک کانل برای بازگرداندن سنا و او را متهم به خطر انداختن زندگی تنها به اجرایی و قضایی نامزد تایید کرد. تقریبا نیمی از سناتورها 65 ساله و مسن تر آنها را بیشتر مستعد به ابتلا به ویروس. دایان فاینستاین سناتور. (D-کالیفرنیا.) قدیمی ترین عضو سنا در سن 86 خواسته مک کانل در این هفته به تجدید نظر.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) خواستار دخالت برای برگزاری جلسات نظارت و بلافاصله دولت را از دست داده و coronavirus-قوانین مربوط.

“این یک گام مثبت است که جمهوری خواهان مجلس سنا به دنبال حزب دموکرات می خواند و با توجه به برنامه ریزی برخی از نظارت جلسات در هفته های آینده با کلید کاخ سفید Coronavirus نیروی کار مقامات دکتر [دبورا] Birx و دکتر [آنتونی] Fauci و دبیر [Steven] Mnuchin و فدرال رزرو صندلی [جی] پاول” شومر گفت. “اما آن را شرم آور این جلسات اتفاق نمی افتد تا اواسط ماه مه در اولین.”

اما ایران با رهبر را به ضرب گلوله به برجسته که سنا هفته آینده برگزاری تایید شنوایی برای برایان میلر نامزد برای بازرس کل برای همه گیر بازیابی در وزارت خزانه داری. علاوه بر این مک کانل دفتر اشاره کرد که کمیته های مختلف برگزار خواهد شد coronavirus مربوط به جلسات.

Coronavirus اما نمی خواهد تنها دستور کار مورد برای مجلس سنا. کمیته اطلاعات مجلس سنا خواهد شد برگزاری یک جلسه برای تشکر. جان Ratcliffe (R-تگزاس) به مدیر اطلاعات ملی و همچنین ممکن است در نظر گرفتن قانون به reauthorize منقضی شده مقررات در نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند. در حالی که مجلس سنا به تصویب موقت با عبور نمود در این خانه هرگز در آن اجازه می دهد مفاد باقی می ماند منقضی.

بورگس اورت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر