کنگره پزشک می گوید سنا فاقد ظرفیت برای تست همه سناتورهای

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کنگره را حضور پزشک گفت: coronavirus آزمایش در دسترس خواهد بود برای کارکنان و سناتورها که بیمار هستند اما نه به اندازه کافی به فعالانه تست 100 سناتور به اتاق می آید و در جلسه با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع.

در یک کنفرانس تلفنی با اوباما مقامات دکتر برایان موناهان گفت وجود ندارد و ظرفیت کافی را به سرعت تست سناتورها برای coronavirus — یک مقابل کاخ سفید که در آن هر نفر ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس تست شده برای این بیماری است. موناهان گفت: نتایج آزمون در سنا را به دو یا بیشتر از دو روز در حالی که کاخ سفید دارای تست سریع.

مجلس سنا قرار است به reconvene روز دوشنبه پس از بیش از یک ماه دور آوردن عنوان بسیاری از 100 سناتور از سراسر کشور است. تقریبا نیمی از سناتورها 65 ساله یا مسن تر و در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) بارها قول داد که مجلس سنا می تواند با خیال راحت در میان همه گیر مناسب اجتماعی فاصله و ماسک. هر چند آمریکا در اصل برنامه ریزی شده تا دوباره هفته بعد آنها تصمیم گرفت در برابر بازگشت پس از مشاوره با موناهان. در روز پنج شنبه او به آدرس نیست که آیا او فکر آن را بی خطر برای مجلس سنا به بازگشت یکی از افراد آشنا با این تماس گفت.

از حضور پزشک نیز فرستاده هدایت در اواخر بعد از ظهر پنجشنبه برای جلسات کمیته. هدایت توصیه می کند که سناتورها و دیگر شرکت کنندگان در استفاده از پوشش و جلوگیری از خارج شدن از صندلی خود را برای مدت زمان جلسه. علاوه بر این سناتور توصیه می شود یا حضور در جلسات خود به خود و یا با حداکثر یک کارمند در هر مجلس.

دموکرات ها بارها و بارها نگرانی در مورد ایمنی از کنگره کارکنان در هفته آینده و چند فشرده مک کانل برای یک طرح.

“من هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود شخصا … ایمنی برنامه برای محافظت از کسانی که برای آمدن به کنگره به منظور برای ما به انجام هر کاری است. و نه یک طرح را به مطمئن شوید که ما در حال گسترش ویروس خود و یا به کارکنان” گفت: سناتور. پتی موری, واشنگتن, شماره 3 دموکرات سنا در روز چهارشنبه.

برخی از دموکرات ها همچنین نشان داده اند که ممکن است نه بازگشت هفته آینده اگر سنا است نه گرفتن coronavirus امداد قوانین و یا انجام نظارت بر کمک تلاش است. مک کانل متمرکز شده است تایید قضایی و اجرایی نامزدها در روزهای آینده.

“من نمی غبطه خوردن یک سناتور ابراز نگرانی های شخصی, اما این نباید به این معنی نیست که کل سنا متوقف به عملکرد” گفت: سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) در روز پنج شنبه. “ما در حال رفتن به سعی کنید واقعا بسیار سخت را به مطمئن شوید که همه امن است. و در معرض نیست.”

بالا سنا مقامات در حال حاضر در حال طراحی کردن که چگونه سنا عمل خواهد شد در هفته آینده. موناهان, مک کانل رئیس ستاد شارون Soderstrom و قوانین کمیته کارکنان مدیر Fitzhugh سالمند جریان جمهوری خواه ستاد در مورد آمریکا و بازگشت در روز پنج شنبه.

مقامات تشویق کارکنان به telework به عنوان آنجا که ممکن است و گفت: سنا دفاتر به صفحه نمایش کارکنان است که باید برای رسیدن به تپه. سناتور و دستیاران در حال خواسته به پوشیدن ماسک در همه زمان ها, مگر اینکه یک سناتور دادن یک سخنرانی.

کارکنان نیز اطلاع داد که ساختمان های اداری شده است ضد عفونی و ضد عفونی کننده و ماسک توزیع خواهد شد. تعدادی از سناتورهای روی زمین در هنگام رای محدود خواهد شد. جلسات برگزار خواهد شد تنها در کمیته اتاق که در آن سناتورها و کارکنان می تواند مناسب فاصله.

جمهوری خواهان خود را نگه دارد حزب ناهار در یک کاورنو در اتاق هارت ساختمان اجازه می دهد سه سناتور در هر جدول به ترویج فاصله اجتماعی. دموکرات ها می گویند که آنها انجام خواهد شد و تمام حزب خود کسب و کار توسط کنفرانس تماس بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>