Cardi B پال ستاره لبه متهم در جارو Bloods باند مجسمه نیم تنه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Cardi B را بهترین دوست ستاره لبه متهم شد توسط نیویورک دادستان در یک فراگیر, خلاصه ای از 5-9 Brims—خشونت مجموعه ای از Bloods خیابان باند به اتهام سازماندهی یک حمله در همان باشگاه که در آن رپر نوار-باشگاه نزاع و جدال صورت گرفت.

به خوبی متصل 28 ساله از برانکس که نام واقعی است Yonette Respass یکی از 11 اتهام در کیفرخواست پرده برداری کرد روز سه شنبه در منطقه جنوب نیویورک. دادستان ها ادعا می کنند او دستور یک حمله در برابر کوئینز bartenders در فرشتگان باشگاه در حالی که او در خدمت فدرال حکم زندان در کانکتیکات.

Respass گفته دستور داد او را جوانتر زیردستان زن در 5-9 Brims شناخته شده به عنوان “قطره” به اجرای حمله در برابر bartenders در ماه اوت سال 2018—پس از اعضا به این نتیجه رسیدند که سرور بی احترامی یک فرد در خدمه خود را. او دستور داد آنها را به “پاپ که بطری” در حمله دادستان گفت.

“من می خواهم دست بر روی آنها قرار داده. من حتی نمی خواهم هیچ صحبت” او گفته آنها دستور داد.

در اوت. 15 سه “قطره” ملاقات با سه تن از متهمان دیگر در این باشگاه که در آن آنها دستور داد یک نوشیدنی از او و اشاره او را به آمدن نزدیک تر به گفته دادستان. آنها سپس گفته کشیده او را با موهای خود را در طول نوار بارها و بارها ضرب و شتم و پرتاب بطری در او.

با توجه به دادستان یکی از متهمان—جفری بوش—ثبت حادثه بر روی تلفن همراه خود را. بوش نیز گفته می شود به عنوان “عضله” برای Cardi, B در یک Aug. 29, 2018 مبارزه با دو بار من در فرشتگان.

یکی دیگر از متهم که گفته می شود در حال حاضر در صحنه لوئیس عشق مشترک جزئیات این حادثه با Respass. “آنها سگ را به او کردم. سگ خود,” او گفت: با توجه به دادستان.

اما Respass شک اگر خشونت بود و باطل به اندازه کافی و تعجب که آیا این باند مورد نیاز برای هدف قرار دادن قربانی دوباره کیفرخواست متحده است. با توجه به دادستان دیگر حمله در نهایت صورت گرفت حدود دو هفته بعد—که در آن چندین 5-9 Brims اعضای هدفمند همان bartenders در فرشتگان. حمله دوم است که موضوع جداگانه پیگرد قانونی توسط Queens County دفتر دادستان منطقه.

Respass شد متهم با یک تعداد از توطئه برای ارتکاب حمله در کمک racketeering. با توجه به NBC New York, Respass باردار است و با توجه به وضع هر روز. مقامات گفت: ایستگاه خبری که او را دستگیر و پس از زایمان.

Cardi B نوشته شده بارداری پرتره از دوستان خود را در اواخر سال گذشته جشن “پایان دادن به هرگز زیبا فصل” در زندگی او است. “من خیلی خوشحال هستم که برای شما” رپ نوشت.

در حالی که اکثریت از دیگر متهمان arraigned روز سه شنبه دادستان اشاره کرد در پرونده که Respass خواهد بود arraigned در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>