کری ضربان واکر برای ایجاد logjam در Scotties جدول رده بندی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا چلسی کری شکست آلبرتا لورا واکر 7-5 روز سه شنبه صبح در Scotties مسابقات قلب.

در نتیجه در سمت چپ هر دو تیم با 3-2 سوابق خوب برای مقام سوم کراوات در استخر B با شمال انتاریو پس از Krista McCarville کاهش یافته 6-5 تصمیم به نوناووت لری ادی. مانیتوبا را Kerri robert walker در نقطه بالا در 4-0 و ساسکاچوان رابین Silvernagle بعدی در 3-1.

مربی دن کری, پرسپولیس پدر شد و روی نیمکت این تیم کانادا. او عذرخواهی کرد و پس از گفتن داوری به “shut up” در طول یک فاصله در یک بازی در روز دوشنبه بعد از ظهر. پیچش یا حلقه زنی کانادا انجام یک بررسی و گفت: این موضوع پرداخته شده است ،

در دیگر بازی های اولیه, British Columbia را Corryn قهوه ای ضرب و شتم یوکان را هایلی minor sights 7-5 و جزیره پرنس ادوارد سوزان Birt ریخته اریکا Curtis نیوفاندلند و لابرادور 9-3.

دو تساوی شد برنامه ریزی برای بعد از آن در روز در موزاییک محل. دور مقدماتی-رابین بازی همچنان از طریق پنج شنبه شب.

انتاریو راشل هومن, Nova Scotia مری-آن Arsenault و تیم وحشی کارت جنیفر جونز مشترک مقام اول را در یک استخر در 3-1. بریتیش کلمبیا و جزیره پرنس ادوارد بعدی بودند در 3-2.

چهار تیم برتر از هر استخر پیش به قهرمانی دور شروع پنج شنبه. صفحه برگشتی begin شنبه و نهایی می رود در روز یکشنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>