کری قیمت می رسد به برادران که از دست پدر و مادر خود را در N. S. جرم تیراندازی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Montreal Canadiens goaltender Carey قیمت رسیده به پشتیبانی به دو پسر که از دست پدر و مادر خود را در طول Nova Scotia جرم تیراندازی ماه گذشته.

قیمت با ارسال قلبی در پیام تصویری به 11-year-old Alex بلر و 10 ساله و برادر جک, که در آن او می گوید پسران: “من فقط می خواهم به شما اجازه می دانم که شما تنها نیستید.”

“من فکر کردن در مورد شما و شما باید تعداد زیادی از مردم در اطراف شما است که مراقبت بسیار عمیق برای شما” قیمت گفت. “آن را OK به صحبت کردن با آنها در مورد احساسات خود و آنچه که شما در حال رفتن را از طریق.”

گرگ و جیمی بلر شدند دو نفر از 22 نفر کشته شدند در مارس 18 و 19 در تیراندازی که میرسد پنج روستایی نوا اسکوشیا جوامع است. زن و شوهر فرار یک شرکت است که فراهم می کند خدمات فروش و نصب و راه اندازی گاز و پروپان واحد در منطقه که در آن تیراندازی اتفاق افتاده است.

“شما می توانید و شما می توانید از طریق این به دلیل شخصیت است که به شما داده شد توسط پدر و مادر خود را” قیمت گفت.

گرگ بلر نیز تا به حال دو پسر به مسن تر از قبل رابطه است. تایلر بزرگتر از پسران, ارسال شده از ویدیو در Instagram.

“فقط می خواهم شما بدانید که چقدر این به معنای من دو تا برادر. آنها هنوز هم در شوک گفت: شما خود را به نام” تایلر نوشت: در پست های رسانه های اجتماعی.

“شما یک فرد شگفت انگیز! و بهترین goaltender در جهان فقط به چیز برتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>