نقدی غنی دموکرات سفت گرفتن در خانه اکثریت

استخدام صندل و بدون زرق و برق جمع آوری کمک های مردمی را تضعیف آمریکا شانس در بیش از یک دوجین خانه رقابتی مناطق ترک آنها را با به طور فزاینده ای باریک مسیر بازگشت به قدرت است.

هر چند ایران استراتژیست احساس اعتماد به نفس آنها را مشاهده کنید برخی از دستاوردهای این چرخه آخرین جمع آوری کمک های مردمی گزارش را هفته گذشته رنگ یک تصویر تلخ شانس خود را از شبکههای 18 کرسی مورد نیاز برای پس گرفتن خانه به خصوص با مبارزه منجمد در سطح جهانی همه گیر.

دموکرات ها همچنان سوار بر “موج سبز” از کمک های مبارزات انتخاباتی است که آنها را رو به اکثریت در سال 2018 midterms. نزدیک به 30 از مهمترین و در معرض خطر آمریکا را banked 2 میلیون دلار یا بیشتر در انتخاب مجدد خود را جنگ سینه ارائه یک لایه از حفاظت در غیر این صورت به چالش کشیدن منطقه.

در همین حال جمهوری خواهان شده اند قادر به میدان قوی نامزدها در مناطق کلیدی در میشیگان, New York, ویسکانسین و مینه سوتا که رئیس جمهور انجام شده و شروع اولیه فصل را ترک کرده است و آنها را صالح ضعیف نامزد در برخی از ایالت ایلینوی و کالیفرنیا اهداف.

“کوه در می رم خانه بعید است در این نقطه است. شما هرگز می گویند هرگز اما بعید است” گفت: سابق تشکر. چارلی دنت (R-Pa.), یک نسیم که بازنشسته شد در سال 2018 است. “در حالی که جمهوری خواهان باید تهاجمی تر فرصت ها از دموکرات ها در خانه نژادها این چرخه جمهوری خواهان بازی بیشتر در دفاع از آنها می خواهم با توجه بازنشستگی به خصوص در تگزاس است.”

جمهوری خواهان تا کنون در حال مبارزه برای پنجه پشت صندلی آنها از دست رفته در midterms بسیار از آن حومه قلمرو است که نقل مکان کرد به سمت دموکرات ها پس از انتخابات ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. بسیاری از صندلی که در آن دموکرات ها غنی شده اند اکثریت خود را در مکان هایی مانند حومه فیلادلفیا دیترویت و دنور — عمده ریاست جمهوری battlegrounds.

در میان سایر موانع: Redistricting در کارولینای شمالی تبدیل دو حزب جمهوری خواه به مناطق امن دموکراتيک. و حداقل نیم دوجین باز و ایران برگزار می شود کرسی در مسیر به شدت رقابتی انحراف منابع ارزشمند برای دفاع از.

“آن احساس می کند مانند یک وضع موجود سال در خانه” دندانه گفت.

حتی در میان شیوع کروناویروس در خطر انقراض دموکراتیک امتیازهای مطرح شده مبالغ گزاف از پول در سه ماه اول سال. هفت نفر از آنها را پاک $1 میلیون نفر است.

در حالی که امتیازهای به طور معمول قابل ملاحظه مالی مزیت دموکراتها منجر به خصوص استارک.

هر یک از 42 اعضای دموکرات کنگره کمیته کمپین حفاظت از برنامه در معرض خطر امتیازهای حداقل 1 میلیون دلار پول نقد در دست در آغاز مارس و همه به جز دو نفر از آنها باید حداقل دو برابر banked به عنوان مخالفان خود را. خود را از رقبا تنها 11 تا به حال بیش از 500 ، 000 دلار ذخیره شده توسط پایان ماه مارس.

خانه GOP رهبری آغاز شد 2020 هشدار به داوطلبان است که آنها در مواجهه با یک بحران مالی و در حالی که آنها در بر داشت برخی از نقاط روشن در سه ماهه اول براده مقامات هنوز صدایی هشدار دهنده.

“ما داستان موفقیت اما ما هنوز راه طولانی برای رفتن” ملی جمهوری خواه کنگره رئیس کمیته تام Emmer در بیانیه ای گفت. “ما نیازی به مطابقت با دموکرات ها دلار برای دلار اما هر نامزد باید قادر به نگاه در آینه و قادر به می گویند که آنها در حال انجام همه آنها می توانند برای حمل وزن خود را.”

پر از لکه های جمع آوری کمک های مالی است که در حال حاضر nudging بیش از ده دموکراتیک برگزار مناطق به لبه های بیرونی از زمین بازی.

ایران را بیشتر خودنمایی استخدام سوراخ است که در شمال ایالت نیویورک صندلی های برگزار شده توسط دموکرات در کنگره آنتونیو Delgado که یکی از ده ها برگزار شده توسط دموکرات ها که برنده برنده با بیش از 50 درصد از آرا در سال 2016.

جمهوری خواهان نیز تلاش در دیگر برگ برنده-برنده مناطق. دموکراتیک تشکر. انجی کریگ هیچ حریف با بیش از 100.000 دلار در بانک رقابت برای او در حومه شهر مینیاپولیس صندلی. هیچ کدام از نامزدها در حال اجرا در برابر دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه بن مکآدامز (D-یوتا) و مت Cartwright (D-Pa.) بیش از 300.000 دلار در دست است. و هر سه کرسی را شلوغ مقدماتی.

“آنها بسیار کمی از نامزدها که در حال رسیدن به این اهداف است که آنها باید برای رسیدن به — به طوری که آنها باید یک نقشه در آتش اساسا” گفت: Abby کوران Horrell مدیر اجرایی خانه اکثریت PAC دموکرات کنگره اصلی خارج ، “وجود دارد تعداد بسیار کمی از مکان های که در آن همه چیز نگاه امن است.”

استخدام شده اند متوقف کرد در میشیگان ایالتی است که میزبان رقابتی سنا و ریاست جمهوری رقابت. اریک Esshaki یک رقیب بالقوه برای دموکرات در کنگره هیلی استیونس گفت: او به اندازه کافی امضا در برگه های رای قبل از شنبه را آخرین مهلت است و با توسل به تحت پیگرد فرماندار. در ولسوالی های همسایه دموکراتیک Rep. الیسا Slotkin است $3.7 میلیون banked; هیچ یک از مخالفان او مطرح شده بیش از $50,000 بدون خود بودجه.

در کالیفرنیا دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه جاش سخت تر و کتی پورتر هر دو باید بیش از 30 برابر مقدار پول نقد در دست جمهوریخواهان که پیشرفته با آنها از ماه مارس همه حزب اصلی.

“ما نیاز به قرار دادن این صندلی به تخت و باید انجام شود با آنها در سال, و این چیزی است که ما مجموعه ای را به انجام” DCCC, مدیر اجرایی, Lucinda Guinn گفت.

خواه چشم انداز نیز نور در دو منطقه شیکاگو battlegrounds که در آن حزب نامزد ضعیف تر از حد انتظار استاندارد مىكردند. دموکراتیک Rep. شان Casten روبرو خواهد شد جین ایوس که زد scorched-earth 2018 فرماندار کمپین حمله به نما و سقط جنین — مواضع که ممکن است گران به حومه نوسان رای دهندگان.

به غرب در یک صندلی برگزار دموکراتیک Rep. لورن آندروود ملی جمهوریخواهان آنقدر مشتاق به بلوک اصلی پیروزی اوباما در ایالت ایالت جیم Oberweis که آنها کاهش یافته است بیش از $900,000 در حمله به تبلیغات علیه او. Oberweis اداره مهاجرت تندرو ساخته شده است که ناموفق اجرا می شود برای مجلس سنا و فرماندار عمارت بیش از دو دهه گذشته دقت برنده به هر حال.

های لبنی نجیب زاده Oberweis مستعد ابتلا به خود بودجه اما آندروود دارای 2.3 میلیون دالر در دست است.

“وجود دارد یک کل فوق العاده PAC که در رفت و سعی کنید برای جلوگیری از جیم Oberweis از تبدیل شدن به نامزد جمهوری خواه و در حال حاضر او خود را نامزد” Guinn گفت. “او یک چندساله بازنده که جمهوری خواهان نمی توانیم به قید وثیقه در شیکاگو رسانه های بازار است.”

هر دو طرف تا حد زیادی موافقم که یک خوشه از حومه صندلی در اطراف دنور, توسان, مینیاپولیس, سیاتل, سن دیگو و واشنگتن دی سی است که دموکرات ها حرف رساندهاند آخرین چرخه در بازی هستند زیرا روند سریع و دور از ایران.

به عنوان میدان جنگ متبلور وجود دارد حدود 25 دموکراتیک برگزار شد کرسی که در مسیر به شدت رقابتی هر چند که شماره می تواند تغییر به عنوان سیاسی ملی محیط زیست شیفت در طول تابستان و پاییز. بیش از نیمی از دروغ در مناطق که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در سال 2016 ارائه GOP برق امید.

جمهوری خواهان فرود آمد برخی از قابل توجه و خوبی تامین می شود استخدام در برخی از این مناطق اما آنها همچنین در صورت کثیف مقدماتی در بسیاری از آنها بالای وانت ، جمهوری خواهان نمی خواهد انتخاب یک نامزد را تا ماه ژوئن به چهره مظنونان حمله به دانشگاه Xochitl تورس کوچک (D-N. M.), Kendra شاخ (D-Okla.) و جو کانینگهام (D-S. C.) که همه برگزاری کرسی مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده توسط دو رقمی.

Coronavirus شیوع دارای طرح میتوانست به توافق اولیه در دموکراتیک تشکر. ابیگیل Spanberger مرکزی ویرجینیا صندلی; مقامات مجبور شدند برای به تعویق انداختن تصویب کنوانسیون تعیین شده برای این هفته و مبارزات در برزخ است.

ملی جمهوریخواهان امید دولت دل. نیک فریتس ظهور به عنوان نامزد در بخشی به دلیل محافظه کار در این باشگاه رشد کرده است نشانه آن صرف خواهد شد به شدت به انتخاب او. اما برنده به احتمال زیاد انتخاب شده توسط نمایندگان در یک روند غیر قابل پیش بینی. چند جمهوری خواهان در حال اجرا هستند اما هیچ کدام بیش از 250.000 دلار در بانک. Spanberger دارای 3.1 میلیون دلار است.

در ضمن این بیماری همه گیر است که برخی به فلج جمع آوری کمک های مردمی در طول ماه های تابستان به معنی توافق با خالی کردن حساب های خود را برای پیروزی در انتخابات مقدماتی حزب می تواند به طور جدی در تلاش برای دوباره پر کردن خزانه.

هنوز توافق مقامات اصرار دارند که خانه نژادها بسیار مستعد ابتلا به top-of-the-بلیط روند و نژادها در قرمز متمایل مناطق می تواند گرمای تا اواخر پاییز به عنوان ریاست جمهوری تدابیر و حتی در صورتی که متوسط نامزد با پول نقد کافی.

برای مثال در کنگره Jared طلایی (D-مین) دارای حداقل 10 برابر بیشتر از پول نقد در دست از هر یک از مخالفان خود را. اما مین یکی از دو کشور که تقسیم آرا توسط کنگره منطقه ای و ملی جمهوری خواهان سرمایه گذاری امید با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می تواند کمک به بلند طلایی را حریف است.

به گسترش شبکه خود را به جمهوری خواهان نیز به شدت سرمایه گذاری در یک تعداد انگشت شماری از صندلی که در آن رئیس جمهور است که کمتر محبوب است.

“ما قصد داریم برای به حداکثر رساندن شانس ما نه تنها در مغلوب ساختن پیشی جستن کشور بلکه در یک گروه از نوسان صندلی که در سمت ریاست جمهوری, ما ممکن است در نهایت از دست دادن با یک زن و شوهر امتیاز” گفت: Dan Conston رئیس جمهور از کنگره رهبری صندوق خانه هاشمی بالا فوق العاده PAC. “اما ما باید استخدام منحصر به فرد نامزد قوی است که می تواند پیشی جستن بالای بلیط.”

در میان آنها: تام کین جونیور, نیوجرسی وزارت امور خارجه رهبر اقلیت سنا و پسر فرماندار سابق; میشل جراحی یک سرپرست در اورنج کانتی, کالیفرنیا.; پیشین نوشته. دیوید Valadao (R-کالیفرنیا.) و وسلی شکار یک کهنه سرباز ارتش در حال اجرا در هوستون. آنها همچنین نادر ایران از نامزدها که مطرح شده بیش از یک نیم میلیون سه ماهه گذشته.

در عین حال جمهوری خواهان’ امید می تواند بقیه به شدت در حدی که آنها را به بازی دفاع. مسابقات برای ایران-برگزار می شود کرسی در تگزاس هریسبورگ و حومه آتلانتا خواهد بود به شدت اعتراض.

دموکرات ها تلاش کرده اند به زمین و بودجه استخدام که می تواند نیروی ملی جمهوری خواهان به صرف برای محافظت در غیر این صورت امن امتیازهای. در حالی که این حزب هیچ نامزد قوی به ایران تشکر. برایان فیتزپاتریک در نوسان فیلادلفیا صندلی است و به احتمال زیاد دوباره نامزد شکست خورده 2018 نامزد در نیویورک و نبراسکا battlegrounds آن را پیدا کرده است توانمند رقیب در چندین مناطق دیگر.

بیش از نیم دوجین در معرض خطر جمهوریخواه امتیازهای شد outraised توسط دموکراتیک رقبا سه ماهه گذشته از جمله مظنونان حمله به دانشگاه رادنی Davis (R-بیمار است.), جیم Hagedorn (R-Minn.), Jaime Herrera Beutler (R-شستشو.), تراشه Roy (R-تگزاس) و جف ون درو (R-N. J.).

“کابوس سناریو برای جمهوری خواهان این است که دموکرات ها به اندازه کافی پول است که آنها را می توان در جرم” گفت: یک جانباز ایران مشاور. “بسیاری از این است که با چه مقدار فشار ما می توانیم در دموکراتیک امتیازهای و به همین دلیل استخدام شکست در هر نقطه ایده آل نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escortElexbetCasinomaxiPiabetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole