کاستور Semenya, محروم از 800 متر به دنبال المپیک اسکله به عنوان یک قهرمان دو سرعت

کاستور Semenya است که به دنبال یکی دیگر از المپیک اجرا.

یک متفاوت است.

ممنوع از رقابت در مورد علاقه خود را نژاد و دفاع از او با عنوان المپیک 800 متر قهرمان در تلاش است تا توکیو بازی ها به هر حال با تعویض به 200.

Semenya اعلام کرد تصمیم خود را در Instagram حساب در روز جمعه گفت: او میل “برای رقابت در بالاترین سطح ورزش” راند او را به تلاش برای واجد شرایط برای بازی های المپیک در یک ناآشنا مسابقه برای او.

“این تصمیم شده است یکی از آسان اما مثل همیشه من مشتاقانه منتظر به چالش خواهد شد و کار سخت انجام همه من می توانید برای واجد شرایط برای توکیو و رقابت به بهترین توانایی من برای آفریقای جنوبی,” او گفت:.

تحت جهان و میدانی بدن را به شدت مورد انتقاد قرار تستوسترون مقررات Semenya و دیگر ورزشکاران با تستوسترون طبیعی محروم از مسابقات از 400 متر به یک مایل در سطح بالا در دیدار مانند بازی های المپیک و قهرمانی جهان مگر اینکه آنها تحت درمان برای کاهش سطح هورمون برای شش ماه قبل در حال اجرا است.

Semenya حاضر به انجام این کار خواستار قوانین و مداخله پزشکی مورد نیاز ناعادلانه و غیر اخلاقی است. ورزشکاران داده می شود سه گزینه به پایین تر از خود تستوسترون: قرصهای هورمون-مسدود کردن تزریق و یا عمل جراحی.

به خوبی از سرعت جهان را زنان نخبه

اما این مقررات اعمال نمی به 200 و است که به Semenya فرصتی برای اجرا در سومین المپیک, حتی اگر آن را در مسابقه او می خواهد به اجرا در.

آن را نمی خواهد بود آسان است.

Semenya به ندرت اجرای 200 و تنها در سطح پایین تر حوادث. او نمی رقابت در سراسر فاصله بین سال 2016 و اوایل سال 2019 و او به خوبی خاموش با سرعت از جهان پیشرو زنان است.

29 ساله آفریقای جنوبی نیاز به بهبود او بهترین شخصی نزدیک به دو ثانیه فقط به واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو. او بهترین است 24.26 ثانیه در آفریقای جنوبی در ماه فوریه 2019. در مقدماتی المپیک استاندارد برای زنان 200 است 22.80 ثانیه است. Semenya را PB نمی توانست او را از گرم در سال 2016 ریو دو ژانیرو بازی های المپیک است.

اما حداقل Semenya تا به یک هدف در حال حاضر پس از بودن در برزخ برای نزدیک به یک سال پس از ساخت ناموفق درخواست تجدید نظر جهانی دو و میدانی’ تستوسترون مقررات در دادگاه داوری برای ورزش در ماه مه گذشته.

که در سمت چپ Semenya با انتخاب: ارسال به درمان پزشکی به پایین او تستوسترون و یا دور ماندن از 800 متر است. مبارز او تصمیم به ماندن نیست و اجرای 800 متر مسابقه پس از برنده شدن در Prefontaine کلاسیک در ماه ژوئن سال گذشته خود را 31st مستقیم پیروزی بیش از دو دور. او قادر به دفاع از عنوان خود در سال گذشته مسابقات قهرمانی جهان است.

Semenya تصمیم به سعی کنید این 200 ممکن است سیگنال او داده است تا در دومین چالش قانونی برابر مقررات. که دوم تجدید نظر است و هنوز هم در نظر گرفته شده توسط فدرال سوئیس دادگاه و حکم قرار است در هفته آینده. او از اولین درخواست تجدید نظر در CAS سال گذشته توسط 2-1 اکثریت داوران.

مزیت ناعادلانه ؟

مطلوب تصمیم از سوئیس دیوان عالی کشور هنوز هم می تواند سرنگونی تستوسترون قوانین و اجازه می دهد Semenya به رقابت در 800 دوباره بدون هورمون-کاهش, درمان, اما او شانس برنده شدن درخواست تجدید نظر دیده می شود به عنوان باریک.

جهانی دو و میدانی’ جدید تستوسترون قوانین ورزشکاران زن مانند Semenya با شرایط شناخته شده به عنوان تفاوت از جنس تحولات (DSDs). Semenya متولد شد و با نمونه نر کروموزوم XY الگوی بلکه زن صفات. او از نظر قانونی به عنوان زن در هنگام تولد و شناخته شده است به عنوان زن تمام عمر او اما جهانی دو و میدانی می گوید: او است “بیولوژیکی مرد” — یک ادعای او را رد کرد و با عصبانیت.

جهانی دو و میدانی می گوید: بالاتر تستوسترون می دهد زنان مانند Semenya ناعادلانه ورزشی مزیت است.

Semenya داستان شده است یکی از بحثانگیزترین موضوع در ورزش همیشه پس از او وارد شدند به عنوان ناشناخته نوجوان و برنده طلا در سال 2009 قهرمانی جهان در میان جنسیتی آزمون طوفان.

او برنده دو المپیک عناوین و سه عنوان جهان در 800 متر و نایب قهرمان المپیک است اما در حال حاضر منع شده است و در حال اجرا از دو بار در زندگی حرفه ای او. اولین بار او بود و کنار جهان دو و میدانی پس از آن شناخته شده به عنوان IAAF شد و در سال 2009 در پی جنسیتی جنجال در مسابقات قهرمانی جهان است.

Semenya اشاره کرد او ممکن است تبدیل به 200 زمانی که او به ندرت به اجرای 300 متر مسابقه و شکست آفریقای جنوبی به رکورد ماه گذشته اولین مسابقه بیش از هر فاصله در هشت ماه.

پس از آن پیروزی او اعلام کرد: “من در اینجا به ماندن بگیرید. میدانی شما هنوز هم ببینم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر