CBC News فینالیست برای 2019 Michener جایزه برای خدمات عمومی روزنامه نگاری

CBC News انتخاب شده به عنوان یکی از شش فینالیست برای کشور برتر جایزه روزنامه نگاری برای آن تحقیقی سری شکسته اعتماد: جرائم جنسی در کار ورزش.

پنج دیگر نامزد در هالیفاکس آزما, La Presse لندن مطبوعات آزاد جهان و ایمیل و موسسه روزنامه نگاری تحقیقی.

CBC سری که یک پروژه مشترک توسط CBC News و ورزشی نشان داد که بیش از یک دوره 20 ساله حداقل 222 مربیان درگیر در ورزش آماتور در کانادا متهم به جرائم جنسی شامل بیش از 600 قربانیان زیر سن 18.

این گزارش منجر به ملی جدید صفر-تحمل سوء سیاست و تلفن رایگان تلفنی فدرال مطالعه به سوء استفاده در ورزش و توسعه یک کد رفتاری برای مربیان است.

این Michener جایزه تاسیس شد و در سال 1970 توسط رژیم صهیونیستی است. ژنرال رولاند Michener به افتخار تعالی در خدمات عمومی و روزنامه نگاری. قضات پایه تصمیم گیری های خود را در بخش در درجه ای از سود تولید شده توسط چاپ, پخش آنلاین و مطالب ارائه شده برای در نظر گرفتن.

سازمان دیده بان | خرد اعتماد: جرائم جنسی در ساک ورزشی:

مشترک بررسی توسط CBC News و ورزشی یافت که حداقل 222 مربیان بودند که درگیر در ورزش آماتور در کانادا محکوم شده اند از جرائم در 20 سال گذشته که شامل بیش از 600 قربانیان زیر سن 18. 5:22

سازمان دیده بان | خواستار تغییر در بچه های ورزشی زیر سوء استفاده جنسی تحقیق:

بیش از 20 سال گذشته CBC یافت 222 مربیان درگیر در ورزش متهم به جرائم جنسی. بیش از 600 کودکان و نوجوانان قربانی شد. فدرال وزیر ورزش می گوید او همه او می تواند در پاسخ به این تحقیقات اما حداقل یک ورزشکار سابق که نیاز به حمایت می گوید آن را به اندازه کافی خوب نیست. 2:05

این جایزه به طور معمول دست در یک مراسم در Rideau سالن به میزبانی استاندار اما در این سال این مراسم به تعویق افتاده است بعد از آن تاریخ با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر