CCM هاکی تولید محافظ هود برای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

CCM هاکی هاکی آخرین تولید کننده تجهیزات برای پیوستن به نبرد در برابر گسترش COVID-19 با این شرکت اعلام کرد که روز شنبه آن را تبدیل تسهیلات خود را به تولید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارکنان بهداشتی درمانی در کبک.

پس از سرب گرفته شده توسط هاکی شرکت های مانند بائر و برایان سفارشی ورزشی مونترال-بر اساس شرکت آغاز خواهد شد تولید کامل-سر محافظ هود برای کمک به حفاظت از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پس از تایید توسط مقامات بهداشتی این شرکت تولید خواهد شد تا به 150 واحد در روز تا زمانی که عرضه و شرایط بازار اجازه می دهد.

کامل-سر محافظ هود فراهم می کند یک دفاع قوی در برابر aerosolized و ذرات هوابرد و می توان آن را برای چند ساعت در یک زمان در حالی که طراحی شده توسط هوا-تصفیه تنفسی.

‘مهم ترین جنگ های زمان ما’

“ما در حال استقرار در فرهنگ ما از نوآوری و خلاقیت است که به طور معمول محافظت از بهترین بازیکنان هاکی انجام نبرد روی یخ برای یک هدف جدید: حفاظت از کارکنان بهداشت و درمان ما در خط مقدم از مهم ترین جنگ های زمان ما” گفت: ریک Blackshaw مدیر عامل شرکت CCM هاکی در آزادی مطبوعات.

هود طراحی شده توسط دکتر رنه Caissie از Hôpital du Sacré-Coeur de Montréal, در همکاری با صنایع Orkan کانادایی رهبر در high-efficiency particulate air handling systems.

پس از در حال توسعه یک نمونه اولیه در گاراژ خود را, Dr. Caissie خواسته دنده هاکی شرکت اگر آن را می تواند تولید این دستگاه در مقیاس.

CCM هاکی به تازگی اهدا 500,000 فولاد ماسک برای کمک به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران اما تیم مهندسی در زمان چیزهای بیشتر و معطوف به تولید محافظ هود پس از دکتر Caissie رسیده به این شرکت برای کمک به.

ساخت نقشه برای محافظ هود خواهد شد به اشتراک گذاشته شده بر روی تجهیزات هاکی وب سایت شرکت اجازه می دهد تا تولید کنندگان دیگر برای پیوستن به مبارزه با COVID-19.

CCM هاکی در حال حاضر مجهز تر NHL بازیکنان از هر شرکت دیگر از جمله کانر McDavid سیدنی کرازبی الکس Ovechkin, جان توارث و کری قیمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>