CDC رئیس خود قرنطينه پس از coronavirus قرار گرفتن در معرض در کاخ سفید

CDC مدیر رابرت Redfield تبدیل به دومین مقام عالی رتبه مغلوب ساختن پیشی جستن اداره سلامت رسمی به خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض کسی در کاخ سفید با coronavirus بهداشت عمومی آژانس گفت: شنبه شب.

Redfield, 68, یک عضو از کاخ سفید را coronavirus نیروی کار “خود را به حال کم خطر قرار گرفتن در معرض” روز چهارشنبه به “یک فرد در کاخ سفید که Covid-19” یک CDC سخنگوی گفت.

FDA کمیسر Stephen هان شروع دو هفته از خود قرنطینه در روز جمعه پس از آمدن در تماس با کاخ سفید سخنگوی کتی میلر که تست مثبت برای Covid-19 روز جمعه. هان روز جمعه ندارد علائم و آزمایش منفی برای ویروس.

CDC نمی گویند که آیا Redfield نیز در معرض میلر یک دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس بود که در coronavirus نیروی کار جلسات. Redfield است هیچ علائم و خواهد بود teleworking برای دو هفته آینده سخنگوی آژانس گفت.

سخنگوی سمت چپ باز احتمال این که Redfield می تواند حضور در کاخ سفید نیروی کار جلسات در طول دوره قرنطینه مطابق با آژانس دستورالعمل برای افرادی که احتمالا در معرض شده است. کسانی که دستورالعمل های تماس برای دکتر Redfield و هر کسی مشغول به کار در نیروی کار در [کاخ سفید] به درجه حرارت خود را گرفته و به نمایش علائم هر روز پوشیدن چهره و پوشش و فاصله خود را از دیگران” سخنگوی گفت.

در اوایل این هفته یک نوکر شخصی به ناروا نیز آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. سپس پنس گفت و تهمت خواهد بود تست شده هر روز همراه با کارکنان کاخ سفید که به طور منظم در تماس با آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر