CDC سند پروژه ها به عنوان بسیاری به عنوان 3,000 coronavirus مرگ و میر در هر روز در ماه ژوئن

کاخ سفید روز دوشنبه اذعان کرد وجود یک داخلی دولت سند طرح به عنوان بسیاری از 3,000 مرگ و میر در هر روز از coronavirus ژوئن اما اظهار داشت که گریم مدل سازی تا به حال نه از طریق رفته بین بررسی صلاحیت و “است و نه بازتاب” از هر گونه پیش بینی از و یا تجزیه و تحلیل توسط کاخ سفید را coronavirus نیروی کار.

در بیانیه ای به خبرنگاران در کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere گفت که گزارش داخلی به دست آمده توسط نیویورک تایمز “نه کاخ سفید سند” و تا به حال ارائه شده به coronavirus نیروی کار.

اما این گزارش با برچسب وضعیت به روز رسانی توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از پروژه های ثابت افزایش در تعداد موارد جدید ابتلا به این ویروس خطرناک — و همچنین مرگ و میر — در طول ماه مارس.

ژوئن 1, CDC پروژه نزدیک به 3 ، 000 مرگ و میر در هر روز بسیار بیشتر از اوج بیش از 2500 در یک روز هفته گذشته است.

سند پروژه در شمال 175,000 موارد جدید Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus هر روز. که از حدود 25000 موارد جدید در هر روز هفته گذشته بیش از چهار بار در اوج اطراف 37,000 موارد جدید در هر روز است.

وجود درجه بالایی از عدم قطعیت در هر دو مدل ، با در نظر گرفتن حاشیه خطا آژانس انتظار دارد که میزان مرگ و میر به هر نقطه از حدود 175 به بیش از 10 ، 000 نفر در تاریخ 1 ژوئن. و افزایش روزانه تعداد موارد جدید با در نظر گرفتن حاشیه خطا می تواند از هر نقطه بین 10,000 تا بیش از 1 میلیون نفر است.

نگران مدلسازی می آید به عنوان برخی از ایالت ها در حال حاضر شروع به قرار دادن قطعات از کاخ سفید را مرحله به مرحله بازگشایی طرح را به حرکت با وجود نگرانی هایی که دولت دستورالعمل برای انجام این کار نشده است ملاقات کرد. همچنین تأکید ترس که در حال حرکت با سرعتی بیش از حد برای استراحت سخت اجتماعی فاصله محدودیت می تواند سوخت خطرناک موج دوم از عفونت.

این سند در بر داشت برخی از این دلیل برای خوش بینی و اشاره کرد که در سراسر کشور, مسیر جدید بیماری در “چند شهرستان از جمله ضربه سخت مناطق در لوئیزیانا و در شهر نیویورک در منطقه” همچنان به کاهش و میزان بروز اخیرا plateaued در اطراف شیکاگو است.

هنوز هم آن را یافت که وجود دارد “باقی مانده است تعداد زیادی از استان ها که بار [بیماری] در ادامه به رشد می کنند و یا در افزایش بروز فلات از جمله در منطقه دریاچه های بزرگ بخش هایی از جنوب شرق و در سراسر جنوب کالیفرنیا است.” این سند شامل یک رنگی نقشه کشور با تیره تر لکه های فلفلی در سراسر آن آمده است که هدف “است که همه جوامع تواند در رنگ های روشن تر نشان دادن کمی به هیچ بار بیماری و بدون افزایش در مسیر.”

دیری روز دوشنبه در دفاع از کاخ سفید برنامه ای که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شده در ماه گذشته با هدف بازگشت به برخی از ظاهر عادی و احیای اقتصاد است که توقیف بیش از دو ماه گذشته با توجه به این ویروس است.

دستورالعمل “یک علمی رانده رویکرد که بالای بهداشت و کارشناسان بیماری های عفونی در دولت فدرال موافقت با” Deere گفت. “سلامت مردم آمریکا باقی مانده است رئیس جمهور تهمت اولویت است و ادامه خواهد داد به عنوان ما به نظارت بر تلاش های دولت برای کاهش محدودیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر