CDC چشم ردیابی coronavirus از طریق فضولات انسانی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دولت فدرال است چشم دوخته اند یک استراتژی جدید برای نظارت بر گسترش مرگبار coronavirus. آن را شامل مدفوع.

ایالات متحده تلاش کرده است تا همگام با سایر کشورهای پیشرفته در coronavirus تست و در حال حاضر با توجه به پیگیری از گسترش این ویروس از طریق سیستم های فاضلاب به عنوان یک راه برای پیش بینی که در آینده hotspot ممکن است.

جی باتلر معاون مدیر برای بیماری های عفونی در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مطرح جذاب امکان به روز دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی با بخش خصوصی نمایندگان با توجه به فایل صوتی تماس reviewed by سیاسی. بسیاری از بحث و گفتگو به حال قبر و كشور تن است که مشخص می شود مقامات بهداشت عمومی’ گفتگو در مورد این ویروس است که آلوده بیش از یک میلیون آمریکایی کشته و بیش از 60 ، 000. ساقی سابقه قبل از نمایش سوالات در یک میزبان از دکمههای تا موضوعات از جمله ماسک صورت استفاده از مرخصی استعلاجی و تماس با ردیابی.

سپس او رو به یک سوال در مورد فاضلاب.

“وجود دارد نه بسیاری از شواهد از انتقال از طریق مدفوع,” او گفت:. “من می دانم که حداقل یک تلخیص در انگلستان بسیاری از پوشش های کسی سرمایه گذاری قماری که Covid-19 می تواند گسترش نفخ شکم یا به قول تیتر, توسط, farting. واقعا وجود دارد نه بسیاری از علوم در پشت آن است.”

اما او ادامه داد: این ویروس می تواند گاهی اوقات در حال حاضر در فضولات انسانی — و که ممکن است یکی از ویژگی های اشکال نیست.

“آن بالا بردن جذاب امکان هر چند که فاضلاب به طور بالقوه می تواند تحت نظارت برای حضور RNA به عنوان یک نشانگر برای اینکه آیا یا نه آن را در جامعه” او گفت:. “اگر شما جدید به بهداشت عمومی است که ممکن است به نظر می رسد واقعا عجیب و غریب اما این در واقع یک عمل است که انجام شده است به معنای واقعی کلمه برای چندین دهه به دنبال چرا تولید نسل از ویروس فلج اطفال در مناطقی از جهان که فلج اطفال ریشه کن شده است.”

در حالی که فاضلاب نظارت استفاده شده است برای سال ها در کشورهای در حال توسعه برای شناسایی شیوع فلج اطفال در ایالات متحده از آن استفاده شده است و اخیرا برای پیگیری استفاده از مواد مخدر در جوامع است. یک سخنگوی سی دی سی تایید کرد که آژانس eyeing فاضلاب به عنوان بخشی از پاسخ خود را به همه گیر نیست و در عین حال انجام این کار است.

“در این زمان CDC است, بررسی پتانسیل برای فاضلاب تست برای اطلاع رسانی به پاسخ نیست بلکه انجام هر تست در CDC” این سخنگو در بیانیه ای گفت. “وجود خارجی گروه که در حال حاضر فاضلاب انجام تست.”

چون رمان coronavirus تشخیص داده می شود در مدفوع در ظرف سه روز از عفونت — روز قبل از اکثر افراد شروع به نشان دادن علائم — امید وجود دارد که فاضلاب نظارت می تواند با ارائه یک هشدار دهنده از شیوع بیماری های جدید از این ویروس به عنوان کشور تلاش می کند برای جلوگیری از موج دوم این بیماری همه گیر است که می تواند بوجود می آیند به عنوان متحده شروع به باز کردن. حتی اگر تست ظرفیت رمپ تا نظارت فاضلاب می تواند هشدار بهداشت عمومی و محلی و دولت به آینده موج عفونت روز قبل از بیماران نیاز به تخت بیمارستان.

تحقیقات اخیر از هلند نشان داده است که ویروس ” مواد ژنتیکی یا RNA می تواند در شناسایی فاضلاب آنجا که دو هفته قبل از اولین تشخیص یک بیمار توسط یک پزشک گفت: پیتر Grevatt سابق آژانس حفاظت از محیط زیست آب و رسمی که در حال حاضر اجرا می شود غیر انتفاعی بنیاد پژوهش آب. گروه خود را در این هفته تشکیل یک اجلاس فاضلاب سودمند رهبران محققان و کارشناسان دیگر به نمودار یک مسیر رو به جلو در این روش.

“وجود دارد این است که برخی از کوتاه مدت پتانسیل برای استفاده از این فاضلاب ریختن نظارت به عنوان یک سیگنال از یک روند و به نظر می رسد که وجود دارد می تواند ارزش فوق العاده ای در آن به عنوان ما در حال بازگشایی اقتصاد در سراسر جهان و زیادی وجود دارد عدم اطمینان در مورد آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد” او گفت:.

اما افزود که هنوز هم عمده علمی شکاف است که محدود کردن روش سودمندی.

در حالی که فاضلاب نظارت می تواند تشخیص وجود ویروس در جامعه محققان هنوز نمی تواند ارتباط تعدادی از افراد آلوده با غلظت ویروس در آنها پیدا کنید. چرا که آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است چگونه ریختن نرخ های متفاوت در میان افراد از جمله در میان کسانی که با وزش شدید یا بدون علامت موارد Covid-19. دانشمندان همچنین نمی دانم چه مدت افراد حفظ ریختن این ویروس پس از آنها بهبود می یابند.

سازمان حفاظت محیط زیست که مقررات مربوط به تصفيه خانه فاضلاب گفت: این هماهنگی با CDC به پا زدن کردن صدا علمی نظارت در مناطق ضربه سخت توسط ویروس.

“سازمان حفاظت محیط زیست در حال حاضر هماهنگی فاضلاب نمونه برداری و ذخیره سازی پروتکل با CDC برای شروع فاضلاب نظارت SARS-CoV-2 با فاضلاب آب و برق در شهرهای متعدد با تعداد زیادی از زمان تایید موارد” آژانس در بیانیه ای گفت.

رابطه بین Covid-19 و شماره 2 نیز موجب بهره در کاخ سفید و وزارت امنیت داخلی. در یک مارس 21 سند لیست DHS پرسش های بی پاسخ در مورد بیماری همه گیر بخش پرسش در مورد رمان coronavirus و مدفوع.

“[T]او نسبت سهم های مختلف عفونت منابع — fomites قطرات معلق در هوا و به طور بالقوه مدفوع — ناشناخته است” در این سند می خواند.

جان Verrico یک سخنگوی وزارت علم و فناوری اداره گفت: این طرح به مطالعه “بقای ویروس در مواد زائد (مدفوع) است که ممکن است اطلاع رسانی آلودگی فرآیندهای تعیین شده توسط مقامات بهداشتی.”

Grevatt اشاره کرد که تعدادی از عمده فاضلاب, آب و برق سراسر کشور را آغاز کرده اند برای نظارت بر ویروس خود را جریان. مقامات در نیوکاسل شهرستان در Delaware در حال تماشای فاضلاب خود را برای coronavirus RNA با توجه به سی ان انبه عنوان اساتید در سیراکیوز نیویورک.

مثال دیگر این است که آب پاک خدمات فاضلاب ابزار در خدمت حومه غرب پورتلند اورگان است. علامت Jockers رئیس دولت و امور عمومی برای آب و برق گفت: ابزار کار با start-up Biobot به جمع آوری و تجزیه و تحلیل نمونه اولیه آن بهره بودن “برای پیگیری نسبی افزایش یا کاهش شواهد COVID-19 در نمونه ها در طول زمان است.” او سودمند است و همچنین همکاری با محققان در دانشگاه ایالتی اورگان به انجام ظریف در مقیاس نمونه به امید ردیابی ویروس در منابع خاص مانند مدارس و بیمارستان ها و خانه های بازنشستگی.

Newsha Ghaeli از بنیانگذاران و رئیس جمهور Biobot گفت: در مصاحبه ای که با شروع در اواخر ماه مارس شرکت او شروع به جمع آوری نمونه از فاضلاب از 170 گیاهان درمان در 37 ایالت از جمله ایالت ماساچوست و نیویورک و واشنگتن شده اند و تولید و به اشتراک گذاری با شهرداری های محلی هفتگی مورد برآورد چقدر شواهدی از ویروس در نمونه است. Ghaeli گفت: شرکت او با هدف کمک به مقامات دریافت هشدارهای زودهنگام اگر ویروس به نظر می رسد دوباره در حال ظهور به طوری که آنها می توانید سعی کنید برای مهار شیوع بیماری های جدید.

“چه چیزی باعث می شود فاضلاب اپیدمیولوژی چنین علاوه بر بزرگ به نظارت چارچوب است که جوامع در حال کنار هم قرار دادن در حال حاضر به دلیل آن را چنین سریع و نسبتا ارزان راه برای به دست آوردن روند داده ها و یا دریافت یک پالس بر روی دامنه شیوع در جوامع و درک چگونگی این روند در طول زمان,” او گفت:.

اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار باید حداقل یک مکالمه در مورد پتانسیل برای aerosolized مدفوع به گسترش این ویروس در ساختمان. دو منبع با آگاهی از این گفتگو گفت: سیاسی است که زمانی که اعضای جمع آوری شده برای یک جلسه در اوایل سال جاری آنها در مورد نگرانی در مورد مشکل سیستم های لوله کشی ارسال سطوح بالایی از ماده مدفوع به هوا. کسانی هوابرد مدفوع سپس می تواند به منافذ و گسترش در سراسر ساختمان.

با توجه به منابع کاخ سفید نیروی کار اعضای که موضوع مورد بحث با تخفیف احتمال این که بیماری گسترش یافته است این راه, در, نیویورک شهرستان با ایالات متحده بيشترين ميزان عفونت تا کنون.

آنها همچنین در مورد اینکه آیا این پتانسیل روش از آلودگی می تواند از گسترش ویروس در آسیا است. یکی از منابع گفت: در آن دیده نمی شد به عنوان یک نگرانی عمده در ایالات متحده ،

نگرانی نیست فرضی; در سال 2003 گفته مقامات سارس — همچنین یک نوع از coronavirus — به نظر می رسد به گسترش در یکی از بزرگ هنگ کنگ آپارتمان ساختمان از طریق ناکارآمد حمام لوله ها با توجه به واشنگتن پست گزارش.

“هنگامی که حمام بود در استفاده با درب بسته و اگزوز فن روشن وجود دارد می تواند با فشار منفی برای استخراج آلوده به قطرات به حمام” بالا هنگ کنگ بهداشت گفت: با توجه به این پست ، “آلوده به قطرات پس از آن می تواند شده اند رسوب بر روی سطوح مختلف از قبیل کف تشک, حوله, لوازم آرایش و دیگر تجهیزات حمام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>