CDC در این هفته بی سر و صدا منتشر شده دستورالعمل های دقیق برای بازگشایی مدارس و کسب و کار که تعطیل شده اند در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

60-صفحه سند است گسترده ترین ارشاد در عین حال ارائه شده توسط سازمان بهداشت است که صرف هفته درگیر در اختلاف تا چه حد آن را باید در تاثیرگذاری بر نهادهای تصمیم گیری در مورد چگونه برای باز کردن با خیال راحت.

در عین حال از آن می آید و پس از بسیاری از کشورهای متهم به جلو با طرح هایی را برای لغو اقامت در خانه سفارشات و به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی نگران هستند که این کشور آماده نیست برای آینده بسیار مهم فاز یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 90,000 آمریکایی ها فقط در چهار ماه.

این سند شامل راهنمایی های خاص برای بازگشایی مراکز مراقبت از کودکان مدارس کسب و کار رستوران ها و حمل و نقل عمومی. در میان شده است که دقیق تر مشاوره برای جرم حمل و نقل نشان می دهد که تشویق اجتماعی فاصله با اضافه کردن کف کن یا نوار رنگی برای اطمینان مردم باقی می ماند شش فوت از هم جدا.

آن را نیز میسازد گسترده ای طرح برای حاوی این بیماری در فدرال و ایالتی سطوح از طریق تماس با ردیابی و نظارت برای شیوع بیماری — قابلیت است که بخش زیادی از این شهرستان هنوز هم نبود.

اکثریت قریب به اتفاق متحده هنوز به دیدار با بسیاری از معیارهای اساسی برای بازگشایی در اصل مجموعه ای از کاخ سفید از جمله نشان دادن 14 روز کاهش coronavirus موارد و ضبط یک سطح شیب دار قابل توجه در تست.

حتی کمتر باید با برنامه در محل برای ایجاد این نوع از تماس با ردیابی شبکه است که CDC در آن هدایت به نام “یک هسته کنترل بیماری اندازه گیری.”

هر دو دولت و مقامات دولت فدرال در تلاش کرده اند به جمع آوری مداوم داده ها بر روی ویروس گسترش بیشتر پیچیده تلاش برای هماهنگ در سراسر کشور پاسخ. و در حالی که آزمایش کلی اتحاد رسید و در طول هفته گذشته چندین متحده به خوبی به خود را بازگشایی کرده اند و در عین حال به آمار خود را تست اهداف.

“گسترده و سریع و به طور گسترده ای در دسترس COVID-19 تست ضروری است” CDC ارشاد گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تشویق سریع بازگشایی ایالات متحده بیش از نگرانی در مورد تلفات اقتصادی از یک monthslong مستند, توزیع بسیاری از مسئولیت برای مدیریت بهداشت عمومی در پاسخ به فردی متحده است.

CDC ارشاد — که هنوز هم کوتاه تر از قبل به بیرون درز نسخه — شد بنا به گزارش تعویق هفته بیش از نگرانی های است که آن را “بیش از حد تجویزی” و شکست خورده به چین با کاخ سفید را گسترده تر دست کردن روش.

کاخ سفید در ابتدا دستور داد CDC به تجدید نظر زودتر پیش نویس دستورالعمل بازگشایی بیش از نگرانی آن را “بیش از حد تجویزی,” جرقه نگرانی در سلامت عمومی جامعه در مورد اینکه آیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود sidelining دولت فدرال کارشناسان بهداشت و درمان.

هفته گذشته CDC منتشر 38-صفحه هدایت سند به نظر می رسد که سیراب از قبلا به بیرون درز نسخه و تا حد زیادی شامل مجموعه ای از چک لیست.

که نسخه متعاقبا به روز رسانی یک CDC گفته سخنگوی سیاسی و زمان فولر ارشاد منتشر شده در یکشنبه. آژانس نیست موضوع آزادی مطبوعات در آن است.

هنوز سند را شامل نمی شود بازگشایی توصیه هایی برای ایمان مبتنی بر جوامع مانند کلیساها بودند که شامل اولیه به بیرون درز پیش نویس. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت تا به حال به اعتراض از جمله مبتنی بر ایمان guidances بیش از مذهبی تبعیض نگرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im