CEBL کمیسر Morreale مشتاق برای تابستان سری tip-off

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

زمانی که توپ در نهایت پرتاب تا پس از یک roller-coaster چهار ماه مایک Morreale را تنفس آه امداد.

Morreale است کمیسر و مدیر عامل شرکت کانادایی نخبگان بسکتبال لیگ که نوک آن refigured سری تابستان در روز شنبه هنگامی که رودخانه نیاگارا شیرها بازی همیلتون Honey Badgers در St. Catharines, Ont.

از آن خواهد شد برای اولین بار حرفه ای, غیر-نمایشگاه تیم بازی های ورزشی برگزار شده در کشور پس از COVID-19 تعطیل کردن لیگ در اواسط ماه مارس — و آن را به برخی از بلند کردن اجسام سنگین برای یک لیگ در برخورد با جهانی همه گیر فقط در فصل دوم آن از وجود است.

“این خواهد بود برای من به شخصه. و سپس من قصد دارم به می گویند: “لطفا به اوت 10 به عنوان سریع که ممکن است”‘ خندید Morreale کمیسر و مدیر عامل شرکت.

“من آن را می خواهم برای شروع چون ما خیلی سخت کار کرده و پس از آن من فقط می خواهم برای رسیدن به پایان است و ما می توانیم جشن چه ما قادر به انجام است. اما من می دانم آن است که آسان نیست. آن کسانی که 15 روز در میان است.”

سازمان دیده بان | تابستان سری است که شروع یک سفر جدید:

جدید بسکتبال تجربه گرفته شده در سبک سرگرم کننده و پر انرژی و در عین حال قدرتمند به شیوه ای. این خواهد بود که CEBL گریه. شروع CEBL سری تابستان. شروع یک سفر جدید. شروع #OurGame. 1:30

لیگ هفت تیم برگزار شده در St. Catharines برای 26-بازی مسابقه به پایان می رسد که با قهرمانی بازی در اوت. 9.

Morreale که slotback در لامپ کم مصرف 12 فصل گفت: او شروع به نگرانی در مورد CEBL فصل حدود یک هفته پس از NBA تعطیل در مارس 11. آن بوده است طاقت فرسا چهار ماه از pivoting و refiguring در میان غیر قابل پیش بینی coronavirus و پروتکل های ایمنی.

“هر روز شده است, دیوانه,” او گفت:. “من در حفظ و تفکر است که روز بعد آسان تر خواهد بود اما نوچ. مورد زمانی که شما در یک بیماری همه گیر است که برای مطمئن.

“این سخت است برای قرار دادن [مشکل] به عبارت ما صرف هشت هفته گذشته در عملیاتی برنامه ریزی برای رسیدن به نقطه که در آن ما می تواند بازگشت اما در نقاط مختلف اگر نه تقریبا در تمام نقاط در طول راه وجود دارد هرگز یک نشانه روشن است که این چیزی است که برای رفتن مناسب است؟”

3 مناطق امن

هفت تیم های جمع آوری شده در Catherines برای اردوگاه های آموزشی بیش از یک هفته پیش. بازیکنان و مربیان قرار گرفته اند چندین COVID-19 انجام شد. در حالی که NBA در یک موجود “حباب” در والت دیزنی جهانی در سخت ضربه فلوریدا انتاریو نیاگارا منطقه تا حد زیادی نگه داشته coronavirus در خلیج.

وجود مناطق امن: این تیم در هتل, آموزش arena, و نصف النهار مرکز که در آن بازی برگزار خواهد شد در مقابل از طرفداران. بازیکنان دنبال همان انتاریو دستورالعمل به عنوان عموم مردم معنی آنها می توانند مبادرت به خرید مواد غذایی و دیگر ملزومات اما اعضای خانواده و دیگر بیگانگان نیست مجاز به مناطق امن.

خارج از NBA هفت جوخه ویژگی که از کانادا بازیکنان از جمله جاستین جکسون اوون Klassen, Duane متوجه Olu Famutimi, Grandy لعاب دانیل Mullings و برادران فیل و توماس Scrubb.

“این چیزی است که این لیگ است . . . به کانادا بازیکنان و مربیان فرصت به نمایش گذاشتن استعداد خود را و صفحه اصلی گفت:” چارلز Kissi سر مربی Guelph Nighthawks و رپتورز 905 دستیار مربی است. “بسیاری از بچه ها در حال بازی در خارج از کشور و یا در ایالات متحده برای بسیاری از سال و قادر به خانه آمده و با بازی در مقابل دوستان و خانواده خود را و یا نزدیک به خانه و امرار معاش انجام آن, من فکر می کنم بسیار شسته و رفته و آن را یک فرصت بزرگ برای آنها است.”

سازمان دیده بان | CEBL مجموعه ای برای فصل دوم در CBC:

این CEBL سری تابستان سال 2020 راهنمایی کردن در روز شنبه با دو ضربه سر در آورد. در 1:30 p. m. ET همیلتون Honey Badgers را در رودخانه نیاگارا شیرها به دنبال گوئلف Nighthawks و گسترش اتاوا Blackjacks در 3:30 p. m. ET. 0:52

Morreale گفت: از نظر استعداد “هنگامی که ما ضربه دادگاه شنبه شروع خواهد شد وجود ندارد بهتر کانادا در بسکتبال استعداد در هر نقطه از دادگاه برای 15 روز آینده.”

در جهانی ورزش جهان وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر او افتخار قادر به کانادایی ها یک محل برای بازی.

“آنها بازی نمی در چهار ماه مناسب است ؟ بنابراین این به عنوان نه تنها یک فرصت برای دریافت بر روی دادگاه و قرار دادن چند دلار در جیب خود را, اما همچنین که واقعا لازم است بازی فیلم برای آنها به ادامه یا حرفه ای خود را و یا برای بچه ها جوان به شروع زندگی حرفه ای خود را,” او گفت:. “و سپس قرار گرفتن در معرض نام تجاری, چرا که ما به لحاظ نظری بود که تنها بازی در شهر در کانادا است.”

“من نمی ترسم به شکست’

همکاری نزدیک با Ontario, مقامات بهداشت و درمان مسابقات سه هفته اوج “هشت هفته هر روز فقط تلاش برای فشار پایین یکی دیگر از پرش از روی مانع,” او گفت:.

“و قبل از شما آن را می دانستند ما در یک موقعیت برای گفتن” آه خدای من, من فکر می کنم ما باید یک فرصت به جلو و این چیز خاموش است. من خوشحالم که ما می تواند هموار کردن راه برای نه تنها دیگر طرفدار ورزشی لیگ اما جزئی ورزشی و ورزش است. چگونه آن دسته از بچه ها آمد ؟ بنابراین ما می تواند تقریبا بالفعل خوکچه هندی.”

سازمان دیده بان | CEBL بازگشت به بازی برنامه ریزی:

این CEBL اولین لیگ در کشور کانادا برای شروع دوباره در طول همه گیر اما چگونه آنها آن را انجام دهد ؟ 1:29

Morreale گفت: او جلب کرد در سال خود را به عنوان یک ورزشکار به فشار از طریق عدم قطعیت است.

“من نمی ترسم به شکست است,” او گفت:. “و من فکر می کنم که واقعا به من کمک کرد و در راه من شود. برخی از مردم ممکن است فکر می کنم تا حدودی دیوانه اما من هم معتقدم که ما باید از این فرصت در حال حاضر زمانی که هر کس در خانه است و ما باید مخاطبان اسیر و همه به دنبال برای دیدن آنچه که در آینده . . . سپس ما می تواند کوهها را جابجا کند.”

این ساسکاچوان Rattlers برنده سال گذشته مراسم تحلیف CEBL قهرمانی.

این Rattlers پیوست در ست کتریس توسط Nighthawks, رودخانه, شیرها, Honey Badgers, Fraser Valley, راهزنان, ادمونتون, ماموران مخفی پلیس و گسترش اتاوا BlackJacks.

یک یا دو بازی در هر روز برگزار خواهد شد از طریق Aug. 5. یک چهارم نهایی هستند Aug. 6 نیمه نهایی Aug. 8 پس از قهرمانی نهایی در ظهر در اوت. 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>