وبلاگ دیگری COVID-19 تصویری—این بار آنها آن را کردم راست

Category: دیلی بیست Comments: No comments

مشهور در زمان COVID-19 اثبات می تواند یک کار چالش برانگیز است.

در حالی که ما در حال حاضر می تواند قطعا رد فلسفه از حمام خود را (مدونا) در حالی که به دنبال مانند یک precog از گزارش اقلیتو یا آواز ترانه به جهان معروف ترین سرود به ضد ماتریالیسم خود را از میلیون دلار L. A. hidey-سوراخ یک تلاش جدید اولیویا وایلد و یک بند از “جعلی پزشکان” ضمن تشکر واقعی پزشکی ستاد مبارزه با کروناویروس فقط ممکن است آن را به میخ با موفقیت.

وایلد که دکتر رمی هدلی در خانهرو با هم یک رشته از بازیگران که باید پزشکان برای او Instagram تصویری ارسال یک پیام است که به عنوان خوانده شده: “به نمایندگی از پزشکان در همه جا ما می خواهیم برای تشکر واقعی بهداشت و درمان-مراقبت از ابرقهرمانان در خط مقدم از این بحران است. در این #worldhealthday لطفا در نظر اهدا به خرید منابع ضروری برای, این اولین پاسخ دهندگان که در حال به خطر انداختن زندگی خود برای ما است.”

وایلد ارائه شده “آرنج ضربه” را به “مورد علاقه جعلی اسناد” از جمله جنیفر گارنر ادی فالکر و ساندرا اوه.

اما مستقل از ستاره از کلیپ بود بدون شک نیل پاتریک هریس که جعلی پزشکی کار شامل به عنوان بازیگران eponymous نو جوان پزشک در Doogie Howser, M. D..

“من آرزو می کنم من در آنجا با شما بچه ها برای کمک به من در پزشکی, ظرفیت, اما احتمالا همه من خواهد بود انجام خواهد بود نوشتن نسخه برای خودم که نوع همه من وقتی که من 16 و 17” او deadpanned اضافه کرد: “من می خواهم به بحث در مورد که در آن زمان در زندگی من است. من نمی دانستم که آنچه ما انجام شد و این ویدئو برای.”

هریس می گوید: “در حال حاضر اجازه دیدن این ویدیو به ویروسی! هیچ می—می توانید این کار کنم دوباره ؟ می, ما, می, من, می, من, لطفا این دوباره؟”

برای اکثر مردم هریس معوج را بود پرت با بسیاری از وبلاگ به جای انتخاب برای تحویل بیشتر احساسی پیام.

مثلا جنیفر گارنر که یک دکتر برای درمان بیماران مبتلا به ایدز در تحسین فیلم باشگاه خریداران دالاسگفت: “مهم نیست که چگونه بسیاری از بار ما سایش مالش و یا بلندگو هیچ یک از ما می توانید انجام دهید برای جامعه چه همه شما انجام می دهند برای ما در حال حاضر. با تشکر از شما.”

ساندرا اوه قبلا از خاکستری را Anatomy, ستایش همه کارکنان و ارائه “سریع فریاد به برادر در قانون اسکات که یک ER doc در ونکوور. من شما را دوست دارم،”

ترکیبی از طنز و صداقت به نظر می رسید به پایین به خوبی برای بخش های پزشکی کارکنان و دیگران که اظهار نظر در پست, با بسیاری از قدردانی از احساسات از پست.

“من یک آمریکایی طب اورژانس بهبهان” یکی نوشت: “و من تا به حال بسیاری از مردم تشکر می کنم اما من این ویدیو رو من. با تشکر از شما بچه ها برای درک. همانطور که من نوشتن این من هستم قرنطینه در یک اتاق هتل به دور از همسر من که 30 هفته باردار انتظار برای من به خانه آمده و با او و تاریخ. من نگاه به جلو به آن است.”

یکی دیگر گفت:”با تشکر از شما برای این فیلم. آن را ساخته شده من گریه. من یک پرستار در یک تازگی تبدیل covid واحد و فقط دانستن که من کمک حتی یک نفر باعث می شود کار من ارزش آن را. هنگامی که بیماران قادر به تخلیه شود و در راه خود را به بهبود تشویق من برای آنها. با تشکر از شما از ته قلب برای این ادای احترام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>