سلتیکز دستیار اسکات موریسون از P. E. I. نگه داشتن بازیکنان بازی آماده در خاموش کردن

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بوستون سلتیکز دستیار مربی اسکات موریسون در حال انجام آنچه او می تواند به نگه داشتن بازیکنان تیز برای یک پتانسیل بازگشت به بسکتبال, اما او نیاز به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی به آن را انجام دهد.

موریسون در اصل از مورل P. E. I. تا به حال برای کار با بازیکنان از راه دور به عنوان آنها به دنبال قوانین گذاشته شده توسط ایالت ماساچوست در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

موریسون گفت: هیچ یک از بازیکنان خود را باید حلقه خود را به عمل در, اما آنها هنوز هم پیدا کردن راه هایی برای گرفتن عکس است.

“برخی از آنها را من می دانم در بر داشت همسایگان یا دوستان و مکان های که در آن آنها می توانند با خیال راحت شلیک خود به خود و فقط در تلاش برای حفظ مهارت های خود را نسبتا تازه برای زمانی که ما به عقب بر گردیم” موریسون گفت.

در حالی که NBA اجازه داد برای تیم به بازیکنان اجازه به عمل امکانات ماساچوست نشده اجازه سلتیکز را به آنان است. فرماندار ایالت برداشته شدن برخی از محدودیت در دوشنبه اما هنوز نشده برداشته اقامت در خانه سفارش که جلوگیری از ورزشکاران از دسترسی به ورزشگاه.

به جای Morrison — همراه با دیگر اعضای کادر مربیگری کرده و به بازیکنان آموزش و تمرینات آنها می توانند خود را به عنوان به خوبی به عنوان بازی فیلم به مطالعه است.

مربیان نیز ارسال تمرینات برای بازیکنان به انجام. اما موریسون گفت: با بازیکنان به دور از این تیم تمرین تسهیلات این واقعا شده تا ورزشکاران به کار قرار دهید.

“من مطمئن هستم که هر تیم به بچه ها خواهد شد که از شکل هنگامی که ما دوباره اگر ما به عقب می آیند و وجود خواهد داشت بسیاری از بچه ها خواهد شد که در شکل بزرگ” موریسون گفت.

موریسون ساخته شده تعهد خود را در آغاز از قرنطینه به خود را بهبود. او شده است به تماشای چند دقیقه از بازی فیلم هر روز و کار در آموزش پروژه های او می توانید استفاده کنید زمانی که تیم می تواند به شیوه های منظم.

در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی

موریسون امید سلتیکز خواهد شد و اجازه بازگشت به خود را تمرین بدنسازی مدتی را در این هفته و پس از ده هفته دور. هنگامی که این تیم می شود اجازه موریسون یکی از این تیم انتخاب مربیان است که می توانید در رفتن و کار کردن با بازیکنان است.

او را مجبور به کار با یک بازیکن در یک زمان و شما را مجبور به پوشیدن یک ماسک و دستکش.

سلتیکز دستیار مربی اسکات موریسون حق دستور بازیکنان. (فیلیپ Drost/CBC)

پس از کار کردن با یک بازیکن او باید به پاکسازی تجهیزات و 15 دقیقه صبر کنید قبل از اجازه دادن به بازیکن بعدی به مرکز. و پس از آن بازیکن قادر خواهد بود به در آمده و موریسون تکرار این روند.

در پایان روز تمیز کردن خدمه را پاک خواهد کرد ،

بازگشت به بازی

موریسون گفته است که حتی یک بار بازیکنان مجاز به تمرین آن را بین دو هفته تا یک ماه برای دریافت بازیکنان آماده برای رقابتی بسکتبال.

“شما تقریبا باید به یک کامل آموزش پیش فصل اردوگاه و نه خیلی با کیفیت توپ, اما برای پیشگیری از آسیب دیدگی” موریسون گفت.

“به خصوص در این دوران که بار مدیریت شايع من مردد به آن می گویند خواهد بود سریع باز گشت.”

تورنتو رپتورز گارد فرد VanVleet چپ و هم تیمی کایل لوری حق دفاع از لیآپ تلاش از بوستون سلتیکز گارد Kemba واکر. (کول Burston/کانادا مطبوعات )

سوال هنوز باقی می ماند و در اطراف چه بازگشت به NBA بسکتبال خواهد بود و یکی از گزینه هایی که مطرح شده این است که تیم در حال حرکت به یک محل که در آن همه بازی ها را می توان و جداسازی هر کس وجود دارد.

برای موریسون که ممکن است به معنای ترک همسر خود را در خانه با شش-ماه-پیر پسر.

“من امیدوار هستم که هنگامی که زمان می آید اگر آن آمده ما را به حرکت و رفتن به جایی که حداقل محدودیت در مرز سفر ها کمی شل تر به طوری که خانواده های ما می آیند و کمک کردن با همسر و پسر” موریسون گفت.

اما موریسون خارش است برای بازگشت به رقابت برای قهرمانی NBA. در هنگام خاموش شدن اتفاق افتاده است سلتیکز شد رتبه سوم را در کنفرانس شرق و آماده برای اجرا حذفی.

“اگر شما یک شانس برای برنده شدن یک, حتی اگر آن را تحت این شرایط شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما همه چیز شما می توانید در بهترین خود را دلیل این که شما نمی توانید بسیاری از شانس برای برنده شدن و اگر شما یکی از آن دسته تیم هایی است که شانس خود را, چرا که نه آن” موریسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>