وزش دموکرات ها در کنگره را آغاز کرده اند که برای مقابله با یک آینده بدون جو بایدن — و در حال تقلا برای پیدا کردن یک میانه رو جایگزین است که می تواند سرنگونی هر دو برنی ساندرز و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

و رشد جناح کنگره دموکرات ها می گویند که آنها در حال حاضر تبدیل به مایکل بلومبرگ میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار شد که اعتماد متحد پس از او از ثروت شخصی کمک کرده دموکرات پس گرفتن خانه در سال 2018 است.

علنا متوسط دموکرات اصرار وجود دارد مقدار زیادی از زمان تا سه شنبه که در آن بایدن یا بلومبرگ می تواند ظهور به عنوان frontrunner. اما اضطراب در حال افزایش است در هر دو طرف کنگره که ساندرز بلیط می تواند هزینه این حزب نه فقط رقابت برای کاخ سفید بلکه از کنترل کنگره — در حالی که افشای خام ایدئولوژیک تنش در درون حزب پیش از ماه نوامبر است.

“اگر برنی به پایان می رسد تا یکی از این frontrunners او باید به متوسط است. من قصد ندارم سوسیالیستی است. هرگز سوسیالیستی,” سناتور. Joe Manchin (D-W. Va.) گفت. “اگر او تغییر نمی کند, من یک معضل وجود دارد. ما را ببینید. اما ما در حال صحبت کردن در مورد hypotheticals. من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن.”

روح-جستجو در داخل بیشتر ایجاد جناح از حزب دموکرات می آید پس از ساندرز’ مستحکم خود را جبهه دوم وضعیت در آیووا و نیوهمشایر تولید شده است که یک جفت از cringeworthy پس از اتمام بایدن. معاون سابق رئیس جمهور را ضعیف در نیوهمپشایر است که او در حال غرق خود را در شب انتخابات سازمان دیده بان حزب سر به کارولینای جنوبی احتمالا به یک باز به بلومبرگ که صرفنظر از چهار مسابقه.

“من احساس یک حرکت تغییر به بلومبرگ در حال حاضر” گفت: Rep., لو کوریا (D-کالیفرنیا.) که تایید بایدن در تابستان 2019 و قصد دارد با او می چسبد.

یکی از واضحترین نمونه از تغییر در جزر و مد در کاپیتول هیل سه نفر از بلومبرگ تاییدیه از کنگره, سیاه, انجمن در روز چهارشنبه — نه-پس-ظریف نشان می دهد از زور علیه بایدن که همچنان مورد علاقه نامزد در میان سیاه و سفید رای دهندگان در سراسر کشور.

برای ماه بسیاری از اعضای CBC تا به حال به صورت عمومی یا خصوصی حمایت بایدن کاهش به تایید دو نفر از آنها اعضای همکار در حال اجرا برای رئیس جمهور سنسور. کامالا هریس و Cory Booker, از احترام به معاون سابق رئیس جمهور. و اعضای ارشد CBC ترین آوازی مدافعان بایدن در تابستان گذشته زمانی که او درگیر در اختلاف نظرات خود را در مورد کار با segregationists.

تشکر. گرگوری Meeks (D-n. y.) عضو ارشد CBC که تایید بلومبرگ روز چهارشنبه کاهش یافته است می گویند اگر او فکر ساندرز می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: او به طور کامل حمایت از نامزد احتمالی. اما Meeks — که مبارزه بلومبرگ بیش از بحث برانگیز خود را متوقف و frisk سیاست به عنوان شهردار گفت: در حال حاضر مسیر مسابقه است آنچه او را متقاعد کرد تا وزن در حال حاضر.

“وجود دارد تعدادی از [نامزدها] که ایدئولوژیک که در آن من هستم. اما من نیز تا به حال برای اضافه کردن به که electability,” Meeks گفت. “و این فوق العاده ای توجه ما را به دلیل این که شما می توانید بهترین ایدئولوژی اما اگر شما نمی electable پس از آن که در آن هستیم ؟ ما رو به پیروزی است.”

وقتی پرسیده شد که اگر بایدن را متزلزل شد یک عامل Meeks آن را انکار نمی کند: “می گویند که آن را صفر عامل خواهد بود نه حقیقت,” او گفت:. “این یکی از عوامل بسیاری چون شما رو قادر به کشیدن آن هم شما رو به مطمئن شوید که یکی از این توانایی را به نفع خود.”

چند CBC اعضا گفت: بخش خصوصی که از آنها انتظار می رود سیاه و سفید دیگر نمایندگان مجلس که قبلا پشتیبانی بایدن به زودی می آیند برای بلومبرگ.

اما وجود دارد برخی از نگرانی هایی است که بلومبرگ که ریخت و صدها میلیون دلار به این مسابقه تا کنون باقی مانده تست نشده به عنوان فوق العاده روز سه شنبه 3 مارس: او نمی رفته سر به سر در یک بحث این چرخه هر چند او انتظار می رود به واجد شرایط برای نوادا در هفته آینده.

برخی از دموکرات ها نیز ترس بالقوه قطره ای-قطره ای از مجادلات مانند 2015 نوار صوتی که ظاهر این هفته بلومبرگ که در آن متهم ساخت نژادپرستانه و نظرات او به عنوان دفاع از خود را “متوقف کردن و frisk” سیاست.

برای بسیاری از دموکرات ها وجود دارد یک ترس واقعی در مورد بایدن را قدرت ماندن به خصوص اگر گزارش خوب ساخته شده بر روی خود را تهدید به بررسی هانتر بایدن نقش در یک شرکت گاز اوکراین در پی مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

“توسط سنا را به در هانتر بایدن?” کوریا گفت: آه کشیدن. “این سخت است که سیاست دشوار هستند.”

دو خود توصیف وزش دموکرات بود پایان قوی در آیووا و نیوهمشایر رهبری سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg. اما دموکرات ها می گویند خصوصی آنها از جان گذشته برای یک نامزد با پول نقد و به رسمیت شناختن نام به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن — چیزی که آنها نمی دانند که اگر Buttigieg یا سن. ctq (D-Minn.), که به پایان رسید یک سوم قوی در نیوهمشایر ارائه می — بدون افشای آنها را به پیوسته عربستان حمله به سوسیالیسم.

“بسیاری از مردم در حال حاضر در حصار” گفت: Rep. دین فیلیپس (D-Minn.), برجسته حامی Klobuchar. در مورد خواسته Klobuchar را افزایش فیلیپس گفت: “او است که در بالا در بیشتر و بیشتر مکالمات در هر روز است. که گفت: به طوری که مایکل بلومبرگ.”

شدید ترین ترس در میان 30 دموکرات نشسته در مغلوب ساختن پیشی جستن مناطق که از ترس آنها نمی توانند رقابت در سال 2020 اگر ساندرز می شود نامزد و اسپرز ماه از “مدیکر برای همه” از حملات عربستان گروه در مناطق خود.

برخی از این بیشتر در معرض خطر امتیازهای مانند Rep. آنتونی بریندیسی نیویورک باید اذعان کرد که آنها نمی خواهد قادر به پشتیبانی از ساندرز اگر او نشانی از تبدیل شدن به نامزد, امید, برای, در بهترین حالت یک تقسیم بلیط بین مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در ماه نوامبر.

تا کنون کسانی که مکالمات میان آسیب پذیر دموکرات شده اند اتفاق می افتد عمدتا در پشت صحنه با اشاره به داخلی های رای گیری در مناطق خود که نشان داد یک ساندرز بلیط صدمه زدن به خود و انتخاب مجدد شانس.

“مکالمات همه همان: ‘اوه s—,'” یک دموکرات مجلس با سختی انتخاب مجدد جنگ گفت.

اکثر سنا دموکرات ها محتاط هستند و پس از ساندرز علنا در بخشی از عدم تمایل به انتقاد از یک همکار و یا تکرار هر دشمنی از سال 2016 زمانی که مستقل ورمونت زد در برابر هیلاری کلینتون ، آنها همچنین اذعان ایده های خود را تحت تاثیر قرار داده اند و دیدن کمی صعودی در وزن با نژاد ظاهری مایع.

اما برخی از حزب دموکرات ابراز نگرانی در مورد اثر ساندرز می تواند در دموکراتیک رقبا در نوسان-حالت مسابقه. در حالی که سناتور. کاترین کورتز متن ترانه مست و (D-Nev.), صندلی دموکراتیک سناتوری مبارزات انتخاباتی کمیته گفت: دموکرات ها خواهد یکی شدن در اطراف هر نامزد است دیگران نیست بنابراین مطمئن شوید.

“سناتور. ساندرز’ استدلال است که نامزدی خود را الهام بخش خواهد شد و بسیج بخش جدیدی در کشور ما نیست که به طور معمول رای” اضافه شده سن. کریس Coons (D-Del.), یک بایدن حامی.

اما Coons استدلال کرد که او هنوز به دیدن شواهد که بر اساس میزان مشارکت در آیووا بود که پایین تر از انتظار می رود. نیوهمشایر, حضور, آیا تنظیم یک رکورد جدید در روز سه شنبه.

“او ممکن است آن را سخت تر به جای آسان تر برای ما به عقب سنا” Coons گفت.

Coons همراه با دیگر بایدن حامیان در سنا در حال ایستاده با نامزد خود و کم اهمیت جلوه دادن معاون سابق رئیس جمهور را ناامید کننده اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر. آنها استدلال می کنند که این دو کشور خوب نیست barometers وقتی که می آید به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان از رنگ و نشان دادن هیچ نشانه ای از تمایل به خندق نامزد خود را برای کسی مانند بلومبرگ ، Buttigieg یا Klobuchar.

سناتور. باب کیسی (D-Pa.) اذعان کرد Klobuchar تا به حال یک “عملکرد قوی” اما او تصریح کرد: حمایت خود را از بایدن.

“آنها با اشاره به آخرین شب است که 99 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین شنیده نشده است, از, هنوز در کشور,” او گفت:. “بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد زمانی که شما متنوع تر رای دهندگان.”

نوادا است که دارای آن جلسه هفته آینده یک جمعیت بزرگ لاتین. کارولینای جنوبی, که در آن سیاه و رای دهندگان را تشکیل می دهند و اکثریت دموکرات رای دهندگان را نگه اولیه آن هفته بعد.

“رسانه ها در تلاش است برای روغن مالی یک نامزد در این نقطه هنگامی که آن را واقعا هنوز خیلی زود و در برخی وجود دارد واقعا خوب نامزدها در خارج وجود دارد” اضافه شده بهداشت ، Doug Jones (D-Ala.), آسیب پذیر ترین سناتور دموکرات.

جونز که به بایدن, است, اذعان کرد که یک ساندرز نامزدی خود را در انتخابات مجدد سخت تر است. “جو انعطاف پذیر است, او تا به حال بیشتر پیامهای برگشتی در زندگی خود را از بسیاری از مردم می تواند به… بنابراین من بیش از حد نگران است.”

هنوز حمایت بایدن قبلا چیز ساییده شده در لبه ها حتی قبل از آیووا با برخی از دموکرات ها در کاپیتول هیل با اشاره به عملکرد ضعیف او در انتخابات به عنوان به خوبی به عنوان آنچه که آنها را دیدم به عنوان کاهش انرژی در مبارزات انتخاباتی و در مناظره مرحله است.

بایدن هنوز هم دارای بیشترین کنگره تاییدیه میان هر نامزد هر چند برخی از دموکرات ها نشان می دهد که پشتیبانی می ساییده شدن اگر او underperforms دوباره در آینده دو نامزد مسابقات.

“اگر بایدن امروز اعلام کرد که او قرار بود به رها کردن شما می خواهم که بهمن آفریقایی-آمریکایی ها در سراسر کشور برای رفتن به بلومبرگ گفت: Rep. Emanuel ساطور (D-Mo.), که تایید بایدن در سپتامبر گذشته و قصد دارد با او می چسبد.

“این امر می تواند احمقانه برای هر کسی که به آنچه اتفاق افتاده است در آیووا و نیوهمشایر در حال رفتن به تاثیر آن را” ساطور گفت: بایدن از عملکرد در 10 روز گذشته. “وجود دارد هیچ سوال نوادا بسیار مهم است.”

بورگس اورت و لورا بارون-Lopez کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su