CERB, CESB متقاضیان گزارش هفته-طولانی پرداخت تاخیر به سازمان تنظیم مقررات رول ضد تقلب چک

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان اتاوا اقدامات برای شناسایی و جلوگیری از تقلب در آن میلیارد دلار COVID-19 درآمد شخصی پشتیبانی از برنامه های برخی از کانادایی ها می گویند خود سود پرداخت شده اند در انتظار برای هفته ها با توجه به تاخیر دولت در هویت-بررسي روند.

“من احساس بسیار مضطرب … مثل من نمی دانم چگونه این gonna go می گوید:” پل, یک دانشجوی کارشناسی در دانشگاه اتاوا که می گوید او نبوده است قادر به او را جمع آوری کانادا اضطراری دانشجویی بهره مند شوند (CESB) از اواسط ماه ژوئن.

ادامه مطلب: CERB به شمار بازگشت-به-کار معضل — “ما در حال انگیزه به کمتر از 1000 دلار’

هنگامی که پل — که نام واقعی اخبار جهانی موافقت کرده است برای استفاده — logged آنلاین به درخواست مجدد برای CESB یک آبی روشن بنر بر روی داشبورد خود آژانس درآمد کانادا (CRA) حساب به او گفت به تماس با اعتبار سنجی و حفاظت از هویت سرویس خط او می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما با وجود صحبت به عوامل مختلف در هفته بعد که گفت: سازمان تنظیم مقررات خواهد دنبال به منظور بررسی هویت خود پل می گوید که هنوز هم اتفاق افتاده است. پنج هفته بعد درخواست خود را همچنان مسدود او می گوید.

“من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از هزاران نفر از مردم مثل من فقط نشسته وجود دارد تعجب, ‘چه جهنم?'”

پل زندگی می کند که با چندین بهداشت روانی معلولیت می گوید او را به شمارش در فدرال کمک برای جبران درآمد از دست رفته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ادامه مطلب: یک چهارم از کانادا کسب و کارهای کوچک گزارش کارکنان امتناع از بازگشت به کار بررسی نشان می دهد

او گذار از مدرسه به کار در بهداشت روان بخش که همه گیر آمار و تقریبا همه کار او بالا رفت و در دود او می گوید. او برای اولین بار اعمال شده برای دانش آموز از مزایای برنامه در ماه مه و دریافت حداکثر $2,000 مقدار به دلیل معلولیت خود.

ممکن است پرداخت کمک به پرداخت صورتحساب پل می گوید و پس از کار خود را به سختی برداشت در ماه ژوئن او تصمیم گرفت تا دوباره اعمال می شود. اما به عنوان او در انتظار سرنوشت خود را پرداخت دوم او را کشش از چه چپ ،

اخبار جهانی توافق کردند به استفاده از یک نام مستعار برای پل زیرا او خود را نگه می دارد به معلولیت های خصوصی و نگرانی آنها ممکن است تاثیر خود را در چشم انداز حرفه ای.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد CERB فرمت

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد CERB فرمت

بسیاری از دیگران ادعا می شود متقاضیان و یا دریافت کنندگان به CESB یا کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) گزارش کرده اند مشابه تاخیر و نگرانی در مورد سازمان تنظیم مقررات به اعتبار و هویت خط در رسانه های اجتماعی.

اتاوا ساکن جو Doucet برای مثال می گوید: سیستم مسدود او را از دوباره تقاضا برای CERB با همان 7 ژوئن-ژوئیه 4 دوره پرداخت.

Doucet یک تکنولوژی حمایت از کارگر است که می گوید او از دست رفته کار در ماه مارس با توجه به همه گیر می گوید او برای اعمال کرده بود و موفق به دریافت 2 ، 000 $در هر ماه سود قبلی برای سه دوره بدون دردسر.

ادامه مطلب: وزیر دارایی نشان می دهد تغییرات به COVID-19 یارانه دستمزد برنامه

Doucet می گوید آن را در زمان بیش از یک ماه برای حل و فصل این موضوع با وجود شماره گیری کنید تا سازمان تنظیم مقررات اعتبار خط هر روز شروع در 10 ژوئن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ابتدا خواستار دولت شماره 1-800 خواهد اتصال او را با عوامل است که او را نام و شماره تلفن و وعده پاسخ او می گوید.

“برای اولین بار آن را در ظرف دو تا پنج روز پس از آن سه تن به 10 و سپس آنها را متوقف دادن قاب زمان” او می گوید.

نگرانی در مورد سرقت هویت سازمان یافته جرم و جنایت

گزارش پرداخت تاخیر آمده بعد از دولت فدرال افزایش تلاش ها برای علف هرز جعلی برنامه های کاربردی از آن CERB و CESB برنامه های که در بخش امور مالی انتظار دارد که هزینه مالیات دهندگان بیش از 85 میلیارد دلار.

هنگامی که آن را نورد برنامه های اتاوا تصمیم گرفتند برای گواهی مبتنی بر برنامه های کاربردی با سیستم طراحی شده به صورت خودکار تصویب بودجه در تلاش برای سرعت ارائه بودجه اضطراری برای میلیون ها نفر از کانادایی ها در سمت چپ و بدون درآمد در میان همه گیر.

مقامات فدرال و گفت: متقاضیان واجد شرایط خواهد بود بعد بررسی شده نشان می دهد که آنها نگران بالا تقلب سطوح.

اما نگرانی در مورد این کلاهبرداری ها افزایش یافته است و در هفته های اخیر. در ماه ژوئن سازمان تنظیم مقررات گفت: مجلس عوام این کمیته در حال حاضر شناسایی تعدادی از بالقوه جعلی برنامه های کاربردی برای مزایای از جمله از مردم اعتقاد به درگیر در جرم و جنایت سازمان یافته.

“سازمان تنظیم مقررات به تازگی اجرا شده کنترل نیاز به برخی از برنامه ها به اعتبار قبل از آنها در حال پردازش” آژانس گفت: اخبار جهانی در بیانیه ای در تایید آن را راه اندازی تلفن رایگان, اعتبار و حفاظت از هویت سرویس خط در اوایل ماه ژوئن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: Trudeau, پاکستان به سرکوب جعلی CERB ادعا

شیوع کروناویروس: Trudeau, پاکستان به سرکوب جعلی CERB ادعا

کانادا فدرال مالیات آژانس چهره یک کار دشوار در تلاش به آمده تا در پرواز با یک سیستم برای جلوگیری از یک برنامه به طور بالقوه خروج قابل توجهی از بودجه به سازمان های جنایی در حالی که در همان زمان حصول اطمینان که همه مشروع متقاضیان می توانند برای دسترسی به مزایای آنها به عنوان در یک موقع می گوید الیزابت Mulholland مدیر اجرایی رستگار کانادا یک موسسه خیریه ملی است که با تمرکز بر بهبود فرصت های اقتصادی برای کانادایی ها در فقر زندگی می کنند.

ادامه مطلب: یارانه دستمزد به تمدید دسامبر ترودو می گوید:

از یک طرف دولت باید به سرعت عمل برای مبارزه با فعالیت های جنایی Mulholland می گوید.

“آن را در مورد ابتلا به کسی که $100 در چه مقدار از آنها دریافت می شود,” او می گوید. “این مورد مطمئن شوید که ما در حال خونریزی ده ها اگر نه صدها میلیون دلار به دلیل سیستماتیک تلاش های سازمان یافته جرم و جنایت به ضربه بزنید سیستم در حالی که آن را هنوز هم نسبتا باز است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

انتظار تا زمان مالیات در سال آینده به انجام در عمق بررسی از برنامه های کاربردی برای فردی همه گیر-برنامه های کمک به احتمال زیاد خواهد بود بیش از حد دیر به جبران هر گونه وجوه از دست به جرم و جنایت سازمان یافته او می افزاید.

ادامه مطلب: کانادایی ها رو CERB فاصله دریافت توضیح از طریق دولت به ایمیل

از سوی دیگر دولت باید مطمئن شوید مشروع متقاضیان نیست از قطع کمک های مالی برای دوره های طولانی از زمان هنگامی که آنها ممکن است هیچ راه دیگری برای پرداخت صورتحساب Mulholland می افزاید.

“مردم با تکیه بر این پرداخت به پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی در بسیاری از موارد,” او می گوید.

“ما واقعا نیاز به مطمئن شوید که ما در حال آسیب رساندن به صادق کانادایی در حالی که ما پس از کلاهبرداران.”

به طور معمول سازمان تنظیم مقررات و متکی بر الگوریتم پرچم بالقوه جعلی به نفع متقاضیان می گوید: Mulholland که سازمان کمک کرده است تا سازمان تنظیم مقررات و مسائل اطراف تشخیص تقلب در کانادا, کودک نفع برنامه است.

“به طور معمول, شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن الگوریتم های خود را در طول زمان به عنوان شما متوجه” ما بازیگران خالص بیش از حد گسترده. … ما در حال ابتلا به بیش از حد بسیاری از مردم که در حال انجام هر چیزی اشتباه است’,” Mulholland می گوید. اما این یک مشکل وقت او می افزاید.

ادامه مطلب: می توانید از کارفرمای خود واقعا قطع پرداخت خود را برای کار از خانه ؟

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“متوسط بررسی ادعا می کند باید عملی در برنامه مرحله در حالی که حفظ بهره وری برای همه متقاضیان, می گوید:” یوسف Devaney مدیر VideoTax.com ملی مالیات مربی برای حسابداران در یک ایمیل به اخبار جهانی است.

سریع پردازش ادعا نیاز به بررسی مستقیم خطوط تلفن به سازمان تنظیم مقررات و عوامل کافی نیروی انسانی در سطوح روشن, بررسی دستورالعمل برای عوامل و توانایی به راحتی دسترسی به پشتیبانی Devaney می گوید.

“اگر سازمان تنظیم مقررات ارائه می کنند این ستون من نمی بینم که چرا یک مقدار متوسط از برنامه مرحله بررسی نمی گیرد کارآمد,” او می گوید.

سازمان تنظیم مقررات اذعان ماجرا خطوط تلفن

در بیانیه ای به جهانی اخبار سازمان تنظیم مقررات اذعان toll-free اعتبار خط “است که در زمان شده است دریافت حجم بالاتر” و که برخی از تماس گیرنده نبوده است قادر به دریافت از طریق به عنوان یک نتیجه.

“در موارد دیگر ممکن است ما شده اند قادر به پاسخ در یک مد به موقع به برخی از تماس گیرندگان که انتظار پاسخ از ما,” سخنگوی سازمان تنظیم مقررات اتین Biram در بیانیه ای گفت:.

“ما مجدانه برای تنظیم این سرویس برای اطمینان متقاضیان می توانند به موقع و کارآمد خدمات بدون نیاز به تماس.”

ادامه مطلب: کانادایی ها رو CERB فاصله دریافت توضیح از طریق دولت به ایمیل

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سازمان تنظیم مقررات نمی گویند که چگونه بسیاری از عوامل آن هستند اختصاص داده شده به هویت و اعتبار سنجی خط اما گفت: “اضافه شده اضافی خطوط تلفن و بیشتر کارکنان به منظور افزایش ظرفیت و توانایی ما برای پردازش فایل های بیشتر به سرعت.”

هنگامی که تماس مجدد مورد نیاز این سازمان گفت: آن “اولویت کار بر اساس وضعیت متقاضی” و برخی از متقاضیان ممکن است خود را دریافت و پیگیری سریع تر به عنوان یک نتیجه.

آژانس نمی گویند که چگونه بسیاری از هویت و اعتبار سنجی چک باقی می ماند که باید انجام شود برای افرادی که اعمال می شود برای 7 ژوئن – ژوئیه 4 پرداخت سود دوره.

مالی عکس: Morneau جزئیات چگونه COVID-19 مزایای کمک کرده اند کانادایی, کسب و کار

مالی عکس: Morneau جزئیات چگونه COVID-19 مزایای کمک کرده اند کانادایی, کسب و کار

در بیانیه های قبلی به جهانی اخبار سازمان تنظیم مقررات تایید اعتبار خط تلفن است که توسط آژانس و نه توسط یک شخص ثالث.

سازمان تنظیم مقررات اعلام کرد که چندین هزار تقلب مرتبط با نکاتی برای سه فدرال COVID-19 اضطراری برنامه های کمک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اوایل ماه ژوئن دولت لیبرال قادر به دریافت به اتفاق آرا حمایت از احزاب مخالف به تصویب قانون است که شامل جریمه و ممکن است زمان زندان برای CERB تقلب.

‘از آن ساخته شده من احساس می کنم مثل من پسر بد’

پل و Doucet هر دو می گویند تجربه خود را با سیستم اعتبار سنجی سمت چپ آنها را به احساس مانند آنها متهم به تقلب در سیستم.

Doucet می گوید که او در نهایت از طریق یک عامل در جولای 14. او می گوید: او گفته شده حساب خود شده بود پرچم زیرا او به تازگی خود را به روز رسانی اطلاعات بانکی. پرچم در حال حاضر حذف شده است او می افزاید.

او می گوید: او می داند که سازمان تنظیم مقررات در تلاش است برای جلوگیری و گرفتن ادعای جعلی اما خواسته های او تا به حال نشده است چپ “در تاریکی” برای مدت طولانی.

“بدون دانستن اینکه چه چیزی من می دانم که در حال حاضر از آن ساخته شده من احساس می کنم مثل من پسر بد” Doucet می گوید.

پل هنوز در انتظار برای او در ماه ژوئن پرداخت ماهانه و می گوید او هنوز هم نمی دانم چرا حساب او بود پرچم را به عنوان “مشکوک” را به عنوان او ادعا کرد که او گفت: توسط سازمان تنظیم مقررات عامل.

او احساس می کند “واقعا اجازه دهید” توسط یک برنامه که ترویج شد که دولت راه داشتن کانادایی’ پشت در طول یک دوره دشوار است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود دارد هیچ شفافیت. هیچ پاسخگویی. من نمی توانم به کسی تلفن,” او می گوید.

“آن احساس می کند مانند یک طعمه و سوئیچ و یا ساده لوح و یا چیزی.”

او می گوید: او نمی خواهید به تکیه بر اورژانس بهره مند شوند دوباره حتی اگر کسب و کار است که هنوز هم آهسته و او نیست که در عین حال چه باید بکنید هنگامی که CESB پول از بین رفته است.

“مهم نیست که چه من هرگز استفاده دوباره.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>